دکترم خودش سونو میکنه برا همین فقط میبینه و هیچ حرفی نزد فقط منطقه تشکیل جنینو بهم نشون داد و گفت هفته سوم باید باشم در ضمن شیاف هم سیکلوژست بود که اشتباه نوشتم

مریم جان! سلا م دوباره. تا زمانی که آثاری از جنین دیده نشده تنها معیار ما برای سن حاملگی، قطر ساک است که احتمالاً پزشک شما هم از این معیار 3 هفته بودن بارداری رو تخمین زدند.مقصود کلامم اینه که در این سن طبیعی ست که فقط ساک دیده بشه و از این نظر جای نگرانی نیست.اما زمانی که ساک حاملگی مشهود است ، بایستی میزان B-HCG حدود 1000(میلی یونیت در میلی لیتر) باشد. ( در مورد شما اگر ساک دیده شده باشد)
...
اما کیست تخمدانی که ذکر می کنید رو باید مراقبش باشیم: چگونگی رشدش و یا ماهیت آن( اینکه سونولوژیست از ماهیت کیستی آن مطمئن است یا خیر؟)
مریم عزیزم! نگرانیتان را کاملا درک می کنم اما واقعیت اینه که فقط زمان همه چیز رو مشخص می کنه البته کاری که در این میان از دست شما بر می آید اینه که تر جیحا سونو گرافی را تحت نظر سونو لوژیست و آزمایشتان را هم در یک آزمایشگاه معتبر،انجام بدهید .
به هرحال امیدوارم به زودی از شرایط سلامت و ایمن خودتون، آرامش خیال پیدا کنید.
از خودتون مطلعم کنید.
در پناه خدا
كارشناس مامايي فيروز

با سلام و تبریک سال نو خدمت کارشناس عزیز من با وجود شیاف و مراقبت دوباره سقط کردم و سونو هم رفتم که خوشبختانه کاملا دفع شد به نظر شما نیازی هست که دوباره برای چک پیش متخصص برم؟ و با وجود دو سقط پشت سر هم به فاصله 70 روز و ضعیف شدن رحمم از کی میتونم برا بچه اقدام کنم؟

سلام
امیدوارم که به هر شکل این مساله برای شما مریم جان به بهترین نحو درک و گذرانده شده باشه....و از راه دور روی همدلی و همراهی من حساب کنید. مطمئن باشید که در بهترین زمان صاحب یک نینی سالم وسلامت خواهید شد.
و خوشحالم از اینکه در سقط به مشکلی بر نخوردید و طبق سونو اثری از حاملگی نبوده.
اما عزیزم قبل از اقدام دوباره حتماً و حتماً پزشک حاذقی رو انتخاب کنید و شرح حالتون رو در اختیارشون بگذارید ، چون فطعاً ایشان بعد از تکرار 2 سقط بررسی های دیگری نیز برای شما انجام می دهند تا این مساله تاجایی ریشه یابی شود...
و سپس با خیال آسوده در زمانیکه ایشان طبق نتایج بررسی ها صحیح دانسته اند، اقدام نمائید.
با آروزی سلامت و آرامش و کامیابی برای شما دوست عزیز
كارشناس مامايي فيروز

سلام
امیدوارم که به هر شکل این مساله برای شما مریم جان به بهترین نحو درک و گذرانده شده باشه....و از راه دور روی همدلی و همراهی من حساب کنید. مطمئن باشید که در بهترین زمان صاحب یک نینی سالم وسلامت خواهید شد.
و خوشحالم از اینکه در سقط به مشکلی بر نخوردید و طبق سونو اثری از حاملگی نبوده.
اما عزیزم قبل از اقدام دوباره حتماً و حتماً پزشک حاذقی رو انتخاب کنید و شرح حالتون رو در اختیارشون بگذارید ، چون فطعاً ایشان بعد از تکرار 2 سقط بررسی های دیگری نیز برای شما انجام می دهند تا این مساله تاجایی ریشه یابی شود...
و سپس با خیال آسوده در زمانیکه ایشان طبق نتایج بررسی ها صحیح دانسته اند، اقدام نمائید.
با آروزی سلامت و آرامش و کامیابی برای شما دوست عزیز
كارشناس مامايي فيروز

سلام
دوست عزیز شما در این بخش هیچ پستی نگذاشته اید که پاسخ آن داده شود.
اگر منظورتون سوال دل درد پیش از قاعدگی بوده که در این تاریخ پاسخ آن در همان قسمت داده شده است چهار‌شنبه 18 فروردین 1389 - 10:39
از آشنایی باشما خوشبخت شدم و در پناه خدا
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 19 مهمان