سلام!دوست جدیدم

سلام بچه ها!من هنوز درست و حسابی نمیدونم چطور باید تو سایت فعالیت کنم.داشتم پیغامای این بخش رو میخوندم.کلی گریه کردم :cry: :cry: :cry: چقد ادم شبیه من هست!خوشحالم واسه دوستانی که به آرزوشون رسیدن و مامان شدن :lol: بچه ها برا منم دعا کنید.گفتم که 10 ماه پیش برا بارداری اقدام کردم ولی نشدپلی کیستیک بودم و حالا 2 ماهه کیستام برطرف شده.متفورمین و پروژسترون میخورم.ماه پیش 27 روزه شدم.خوشحال بودم که دارم منظم میشم.اما حالا 35 روزه و هنوز نشدم.جرات نمیکنم بیبی چک بذارم.میخوام یه هفته دیگه صبر کنم ببینم چی میشه :roll: محتاج دعاتونم

عاشقت گشتم تو گفتی عاشقان دیوانه اند عاقبت عاشق شدی دیدی تو خود دیوانه ای؟

سلام دوست عزیز خوش اومدی به جمع بچه های فیروزی
اینجا بهرحال هرکی یه مشکلی داره اما دلخوشی همه ما اینه که صبح وقتی سایت رو باز می کنیم خبر مامان شدن یکی از بچه ها را ببینیم همین هم به ما امید میده
اینجا همه از خواهر به هم نزدیکترن با هم درد دل می کنن هر تجربه ای را که توی زندگی خودشون دارن به اشتراک میزارن
بهر حال خوش اومدی فقط زحمت بکش توی تاپیک ( برای آشنایی بیشتر دوستان گلم ) خودتو بیشتر معرفی کن گلم

Re: سلام!دوست جدیدم

gigi نوشته شده:سلام بچه ها!من هنوز درست و حسابی نمیدونم چطور باید تو سایت فعالیت کنم.داشتم پیغامای این بخش رو میخوندم.کلی گریه کردم :cry: :cry: :cry: چقد ادم شبیه من هست!خوشحالم واسه دوستانی که به آرزوشون رسیدن و مامان شدن :lol: بچه ها برا منم دعا کنید.گفتم که 10 ماه پیش برا بارداری اقدام کردم ولی نشدپلی کیستیک بودم و حالا 2 ماهه کیستام برطرف شده.متفورمین و پروژسترون میخورم.ماه پیش 27 روزه شدم.خوشحال بودم که دارم منظم میشم.اما حالا 35 روزه و هنوز نشدم.جرات نمیکنم بیبی چک بذارم.میخوام یه هفته دیگه صبر کنم ببینم چی میشه :roll: محتاج دعاتونم
سلام
به جمع کاربران این سایت خوش آمدید!
كارشناس مامايي فيروز

سلام دوست عزیز
به جمع فیروزه ای ها خوش آمدی. ایشالله که با هم دوستای خوبی میشیم.
اینجا که خیلی با صفاست. فیروزه ای ها اینجا با هم حرفایی میزنن که حتی به ماماناشونم نمیگن. خیلی بهم علاقه مند هستند با اینکه همدیگرو ندیدن. ایشالله که همه به مراد دلشون برسن. از جمله شما دوست عزیزم. :wink:
بهترین ها را برایتان آرزو می کنم.

سلام دوست گلم
خوش اومدی به سایت خودت.اینجا همه ما از خواهر برای هم نزدیک تریم و با زبان دل با هم حرف میزنیم،اینجا خیلی با صفاست میتونی تو درد دلهات ،غصه هات و شادی هات رو ی فیروزه ایها حساب ویژه باز کنی . :wink:
مریم

moodi نوشته شده:سلام . یک هفته ی پیش نزدیکی داشتم بدون دخول. خیلی استرس دارم . کی ازمایش بتا بدم خوبه؟ چند روز بعد از نزدیکی؟؟؟؟؟؟

سلام دوست عزیز.معمولا ازمایش خون 15 روز بعد از نزدیکی باردار شدن رو نشون میده.برای خواهر من که اینطور بود و + شد.
حضرت حیدر به نام فاطمه حساس بود.
خلقت از روز ازل مدیون عطر یاس بود.
ای که ره بستی میان کوچه ها بر فاطمه.
گردنت را میشکست آنجا اگر عباس بود.

Alale65 نوشته شده:gigi جان یادم نمیاد مامان شدی یا نه....انشاالله که شده باشی :P

سایت که مثل قبل نیست :( ...پارسال همین موقع ها یه انرژی خاصی تو سایت بود...من بخاطر سایت تموم کارام میموند...موقعی که شوهرم میخواست بیاد تند

تند انجامشون میدادم...با اینکه با دیال اپ خونه میومدم اما دل نداشتم برم....حتی برام پول تلفن 200000 هم اومد اما من بازم از سایت دل نمیکندم :|

هنرای دیگه ات رو هم بگو نترس...بشوهرت نمیگم :mrgreen: :mrgreen:
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 40 مهمان