بی بی چک مثبت اما آزمایش خون منفی

سلام من پریودی های 26 روزه منظمی دارم 7 فروردین پریود شدم و می بایست 2 اردیبهشت می شدم که الان 3 روزه که تاخیر افتاده هیچ وقت سابقه تاخیر نداشتم
روز 2 اردیبهشت یعنی یک روز بعد از تاخیر بی بی چک مثبت شد
روز 3 اردیبهشت آزمایش بتا عدد 2 را نشان داد و منفی بود همان روز باز بی بی چک مثبت شد
بعضی از علایم بارداری مثل سوزش سر معده کمردرد و دردناک شدن سینه ها رو هم دارم حالا نمی دونم باردارم یا نه؟
آیا ازمایش خون را دوباره تکرار کنم ؟
3 ماهه اقدام به بارداری کردیم...

سلام عزيزدلم. ميشه مثبت كاذب هم باشه. چندروز ديگه دوباره برو ازمايش خون. ازمايشگاهت رو هم عوض كن و يك جاي خوب برو. شايد خطاي ازمايشگاهه عزيزم. اميدوار باش. بالفرض اگه ازمايشت دوباره منفي بود برو دكتر.شايد ازبابت چيز ديگه اي مثبت شده
خبرش رو بذار

دو ساعت دیگه میرم جواب می گیرم برام دعا کنین هرچی خیره همون برام پیش بیاد
این روزا روزای خوبی برای دعا کردن هست
این روزا می تونین حرفای دلتونو به حضرت فاطمه بگین آخه این خانم حرفای همه ما منتظرا رو خوب می فهمه
قسمش میدم به بزرگیش که هیچ زنی به خاطر این انتظار برای بچه دار شدن شرمنده خانوادش نشه :cry:

تونبايد شرمنده باشي عزيزم. البته به منم گاهي اين حس دست ميده. يه جورايي احساس افسردگي بهم دست داده... عزيزم خبرشو بذار.برات دعا ميكنم. امروز اصلا حال منم خوب نيست. خسته ام...

خدا جون به این روز عزیز قسمت می دم به بزرگی صاحب این روزا قسمت می دم که مریم جون هم به زودی زود خبر مامان شدنشو به ما بده
خدایا از ته دل ازت می خوام هر کی انتظار می کشه زودتر به مراد دلش برسه
امشب حتما برای مریم جون و بقیه دوستام نماز می خونم از خدا از ته دل می خوام

عزیزم منم بهت تبریک میگم. خیلی خوشحال شدم. ایشالله بارداری سالمی در پیش داشته باشی. خیلی خیلی مراقب خودت و نی نی باش. ایشالله خدا به بقیه فیروزه ای ها هم یه نی نی سالم و صالح بده. آمین
می بوسمت. بای
بهترین ها را برایتان آرزو می کنم.

سلام عزيزم . نه بقول خودت زود رفتي.سونوگرافي توهفته هاي اول نشون نميده عزيزم. بتاي بالا نشون دهنده بارداريه. چرااينقدر زود رفتي؟‌تورو خدا ريلكس باش براي تو و بچه ات بدترين چيزه. شاد باش

تازه من پريودم25روزه عقب افتاده تقريبا. بي سابه بود. رفتم سونو گفت ديواره رحمت ضخيمه و مشكوكي به بارداري ولي ازمايش خونم دوبار منفي شد. دكتر گفت چون ازمايشت منفيه يعني باردار نيستي. دكترمن دكترخوبيه.
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 9 مهمان