مارال عزیزم
به سحر عزیز سلام من رو برسون وبگو جاش خیلی خالیه چرا گریه عزیزم حکمت خدا بوده کار خدا بدون حکمت نیست عزیزدلم امیدوارم منظورمن رو بگیری عزیزدل ایشاا.. دوباره اقدام میکنه وبارداری سالمی درپیش داره دنبال علتش باشه بعد دوباره بارداربشه هردوتون رو میبوسم به سحرخانم بگو ما منتظرش هستیم دوستتون دارم عزیزم به سحر عزیزبگو مراقب خودش باشه

در آسانی ها خدا را بخوان تا در سختی ها صدایت برایش نا آشنا نباشد . . .

سلام مارال جونم حالت خوبه؟ نی نی ناز ما چطوره گلم؟ مراقب خودت و نی نی خوشگلت باش عزیز دلم. برای دختر خالت خیلی ناراحت شدم. ولی بهش بگو عزیزم کاریه که شده. با غصه خوردن که درست نمیشه. ایشالله دفعه دیگه خدا یه نی نی سالم بهش میده. ایشالله که با توکل بخدا دفعه دیگه بارداری سالمی در پیش داشته باشه گلم. بهش بگو اینجا تمام فیروزه ای ها براش دعا میکنند.
عزیزم ایشالله شما هم بارداری سالمی در پیش داشته باشی و شما هم برای من دعا کن که بچم سالم باشه و برام مشکلی پیش نیاد. ممنون ازت گلم بوس برای خودت و نی نی نازت :wink:
بهترین ها را برایتان آرزو می کنم.

Re: بی بی چک مثبت اما آزمایش خون منفی؟؟؟

سلام
من نسیم عضو جدیدم. 28 سالمه و 4 ساله ازدواج کردم. میشه برای منم دعا کنین. 2 ماهه اقدام کردم و هیچی. الان 3 روزی به پریم مونده، معده درد دارم و یه کم سینه هام دردناک شدن. دعا کنین باردار باشم. ممنون میشم

nasimehdy نوشته شده:خیلی دلم گرفته. همش دارم اشک میریزم. این ماه هم نشد.آخه چرا؟ تاریخ پری هامم نشون میده که دقیقا قبل و خود روز و بعد تخمک گذاری نزدیکی داشتم.آخه چرا نمیشه؟ :-(
سلام عزیزم
فقط استرس نداشته باش همه چی درست میشه ...همین که میگی نمیشه همین خودش استرسه ...سعی کن خودت رویه جوری مشغول کنی تافکرت راحت بشه باشگاه برویاکلاسهای دیگه مطمئن باش بزودی نتیجه میگیری
برای همه منتظران دعاکن

سلام
خیلی خوشحال شدم دیدم جوابمو دادی. خیلی احساس تنهایی میکردم.هیچ کس نیست که باهاش دردو دل کنم. آخه به کسی نگفتم فقط شوهرمه اونم میگه مهم نیست نمیشه که نشه!!!! خودت هم منتظری؟ چند وقته؟ دکتر رفتی؟ همیشه دعا میکنم خدا لذت مادر شدن رو از هیچ زنی دریغ نکنه. بازم ممنون که برام وقت گذاشتی. نمیدونم چرا فکرم مشغول نمیشه. باور کن خیلی سرم شلوغه اداره، کار خونه... کلا زود ناامید میشم :-( برام دعا کنین

سلام نسیم عزیز.
اصلا فکرشو نکن و غصه نخور.
من خودم یک سال پیشگیری از بارداری داشتم و بعد از قطع قرص های پیشگیری حدود 7 ماه طول کشید تا باردار بشم.
معمولا 6 ماه انتظار بعد از قطع پیشگیری از بارداری نرماله.
پس اصلا فکرشو نکن و توکلت به خدا باشه، انشالله به زودی خبر بارداریتو بشنویم :P :P

من الان هفته آخر بارداری هستم.
برای تو، سیمین گلی و همه منتظرا دعا می کنم که ایشالا خدا به زودی زود دامن همتون رو با یه نی نی ناز و تپلی سبز کنه.
آمین.

سلام
خیلی ممنون از همدردی تون. z. m جان پیشگیری من با کاندوم بوده و قرص مصرف نمیکردم!!!! بازم ممنون اینجا احساس تنهایی نمیکنم. ایشالا که به سلامتی نی نی نازتو بغل بگیری.سیمین گلی دعا میکنم که تو هم به زودی زود مامان بشی عزیزم.تو هم واسه من دعا کن :-*

nasimehdy نوشته شده:سلام
خیلی خوشحال شدم دیدم جوابمو دادی. خیلی احساس تنهایی میکردم.هیچ کس نیست که باهاش دردو دل کنم. آخه به کسی نگفتم فقط شوهرمه اونم میگه مهم نیست نمیشه که نشه!!!! خودت هم منتظری؟ چند وقته؟ دکتر رفتی؟ همیشه دعا میکنم خدا لذت مادر شدن رو از هیچ زنی دریغ نکنه. بازم ممنون که برام وقت گذاشتی. نمیدونم چرا فکرم مشغول نمیشه. باور کن خیلی سرم شلوغه اداره، کار خونه... کلا زود ناامید میشم :-( برام دعا کنین
سلام نسیم جون
منم خوشحالم باشماآشناشدم
عزیزم منم بعداز3سال انتظاربارداردارشدم ولی تو2ماهگی به خاطرلکه بینی سقط شدالان نزدیک به 2ساله ازسقطم میگذره ولی هنوز خبری نیست.دکتررفتم .ولی دکترهمه ماها اون بالاییه اگه خداراضی باشه حتمابهمون میده فقط بایدصبرداشته باشیم.همیشه میگم خدایاراضیم به رضایت هرچی خودت مصلحت میدونی .خدایامنم بچه میخوام ولی سالم وصالح بهم بده.خوش بحالت که سرکارمیری این خودش استرس روازت دورمیکنی من ازمهرقراره برم دانشگاه اگه خدابخواد...........هرچی توخونه باشم فکرم راحت نمیشه.وقتی رفتم باشگاه گفتم دیگه نمیخوام به این موضوع فکرکنم واقعاهمینم شدومن باردارشدم ولی وقتی فهمیدم باردارم که 8هفتم بودوخودم خبرنداشتم ولی الان نمیتونم مثل اون موقع باشم ولی سعییییییییییییییی میکنم.
منم خیلی زودنامیدمیشم ولی بازم شکرمیکنم حتمامصلحتی هست بسپاربه خودش...........
شرمنده طولانی شد.

نسیم جون نگران نباش همه چی درست میشه وقتی پای درددل بعضیا میشینی دردای مادرکنارش چیزی نیست.
یه هفته پیش توباشگاه بایه خانمی اشناشدم وازبچه میگفتیم.خانمه گفت من 6تابچه آوردم ولی 3تاشون موندن .و3تا بچه دیگه تو1سالگی و7ماهگی ویکیم فکرکنم 3ماهگی فوت کردن.ازاین دخترآخریش میگفت ناراحتی گوارشی داره یه جوری که همیشه بیمارستانه ومشکل خونی داره و2بچه های اولش سالمن.اون موقع به من گفت فقط همیشه دعات این باشه اگه میخوادخدابهت بده حتماازش بخواه سالم باشه .اونوقت بودکه گفتم خدایا غصه من فقط نداشتن بچه هست ولی این مادروببین چقدرداره زجرمیکشه واینم گفت دخترم همیشه میپرسه مامان چرامن واینجوری دنیاآوردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟...................مادرش میگفت توی چوابش موندم....
برا ی شفای این دخترمهربون دعاکن فکرکنم حدودا10سالشه

nasimehdy نوشته شده:سلام
سلام
بی خیال گلم
ایشالله بزودی خبر نی نی دارشدنتو میشنویم :P
یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

سلام دوستان من تازه عضو شدم
باید هفت تیر پریودم شروع میشد که نشد.یازدهم بیبی چک گذاشتم مثبت بود دیروز آزمایشدادم منفی بود دوباره امروز بیبی چک مثبت شد.
احتمال بارداری هست؟چند ماهه اقدام به بارداری کرویم اما نشده هنوز.
علایمش رو دارم.حالت تهوع.نفخ. کمر درو.گرفتگی عظلات شکم.ترشحاتم هم زیاد شده.

پ.ن.چقدر خوبه که اینجا هست و آدم میتونه حرفش رو بزنه و از کسی نظر بخواد.
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 21 مهمان