Re: بی بی چک مثبت اما آزمایش خون منفی؟؟؟

fk1369 نوشته شده:سلام دوستان من تازه عضو شدم
باید هفت تیر پریودم شروع میشد که نشد.یازدهم بیبی چک گذاشتم مثبت بود دیروز آزمایشدادم منفی بود دوباره امروز بیبی چک مثبت شد.
احتمال بارداری هست؟چند ماهه اقدام به بارداری کرویم اما نشده هنوز.
علایمش رو دارم.حالت تهوع.نفخ. کمر درو.گرفتگی عظلات شکم.ترشحاتم هم زیاد شده.

پ.ن.چقدر خوبه که اینجا هست و آدم میتونه حرفش رو بزنه و از کسی نظر بخواد.
سلام
بله عزیزم آزمایش را تکرار کنید حتما

كارشناس مامايي فيروز

KarshenaseMamaee نوشته شده:
fk1369 نوشته شده:سلام دوستان من تازه عضو شدم
باید هفت تیر پریودم شروع میشد که نشد.یازدهم بیبی چک گذاشتم مثبت بود دیروز آزمایشدادم منفی بود دوباره امروز بیبی چک مثبت شد.
احتمال بارداری هست؟چند ماهه اقدام به بارداری کرویم اما نشده هنوز.
علایمش رو دارم.حالت تهوع.نفخ. کمر درو.گرفتگی عظلات شکم.ترشحاتم هم زیاد شده.

پ.ن.چقدر خوبه که اینجا هست و آدم میتونه حرفش رو بزنه و از کسی نظر بخواد.
سلام
بله عزیزم آزمایش را تکرار کنید حتما
سلام
باردار نیستم...

KarshenaseMamaee نوشته شده:سلام
دوست عزیزم! چقدر جالب که بی بی چک هاتون مثبت کاذب بوده.چه مارکی استفاده می کردید؟
سلام
چیزی که خانم مامایی که پیششون رفتم، گفتن این بود که اشتباه آزمایش کردی.ایشون برام آزمایش ننوشتن.دوباره اونجا بیبی چک استفاده کردیم.یعنی خودم ندیدم.منو از اتاق بیرون فرستادن بعد خودشون آزمایش کردن.
دو تا امپول هم برام نوشتن.نمیدونم بزنم یا نه؟چون سابقه نداشت انقدر تاخیر داشته باشم هنوز نمیتونم قبول کنم باردار نیستم.-طبق چیزی که خانوم کارشناس مامایی که پیششون رفتم گفتن-

سلام خانم دکتر
من 2روز قبل به پزشک زنان مراجعه کردم.ایشون گفتن بیبی چک مثبت بوده پس باردار هستم و برای 6 مرداد سونوگرافی نوشتن.ب اصرار خودم آزمایش بتا هم نوشتن.دیروز آزمایش دادم که منفیبود.بتای سریال انجام بدم یا سونوگرافی یا اینکه آمپول بزنم؟
هر دو بار به همون آزمایشگاه مراجعه کردم.

سلام من دوروز بعد از پریودیم قصد باردار شدن دارم وتخم گذاری ام انجام دادم و بعد از 5روزبی بی مثبت زد و بعد از اون هرچی بی بی میزنم منفیه ازمایش خونم دادم منفی زده ب منظرشما الان وظعیت من چیه

سلام خسته نباشيد من روز ٢٣ پريودي بي بي گذاشتم مثبت بود اما ازمايش ك دادم همون روز منفي بود ازمايش بارداري (ادرار و خون) تروخدا الان تكليف من چيه اخه ؟! صب كنم؟!دوره هام ٢٥-٢٦ روزه هستن و ٢١سالمه و ٩ ماهه ك اقدام كردم

Re:

نرگس000n نوشته شده:سلام من دوروز بعد از پریودیم قصد باردار شدن دارم وتخم گذاری ام انجام دادم و بعد از 5روزبی بی مثبت زد و بعد از اون هرچی بی بی میزنم منفیه ازمایش خونم دادم منفی زده ب منظرشما الان وظعیت من چیه
سلام
یعنی بعد از 2 روز تاخیر بی بی چک مثبت شده اما بعد 5 روز تست و آزمایش هر دو منفی شده؟
پریود هم شدید؟
اگر پریود شده باشید یا خطای تست است که بعید بوده یا بارداری شیمیایی: که خیلی رایج است و زنان اغلب متوجه اش هم نمی شوند 80% بارداری ها دچار همین مشکل می شوند
موردی نیست و نگرانی ندارد
كارشناس مامايي فيروز

fatemehahmadi070 نوشته شده:سلام خسته نباشيد من روز ٢٣ پريودي بي بي گذاشتم مثبت بود اما ازمايش ك دادم همون روز منفي بود ازمايش بارداري (ادرار و خون) تروخدا الان تكليف من چيه اخه ؟! صب كنم؟!دوره هام ٢٥-٢٦ روزه هستن و ٢١سالمه و ٩ ماهه ك اقدام كردم
سلام
دوست عزیزم آمپول hcg , .... که تزریق نکرده بودید ؟ درسته؟
اگر نه پاسخی که به دوست قبلی (نرگس جان) دادم....
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 11 مهمان