Re: قطب جنینی از چند هفتگی در ساک حاملگی قابل رویت است؟

سلام ممنون از پاسخگوییتون اره خیلی برام مهمه ک بفهمم قبل از22 مرداد منجر ب حاملگیم شده
یا بعد از22 مرداد تاریخ دقیقش مهم نیست فقط قبل وبعد از این تاریخ مهمه میشه لطف کنید با چ ازمایشی میتونم بفهمم؟
من ۳۰تیر اخرین پریودیم بوده
۱۳،۱۴ مرداد نزدیکی بوده
۲۲ مرداد نزدیکی بوده
۲۷ هم باید پریود میشدم
فقط همین برام مهمه ک قبل ۲۲ مرداد حامله شدم یا بعدش امیدوارم منظورم متوجه شده باشید

سلام عزیزم ممنون از جوابگوییتون.
من تاریخ آخرین پریودم ۳۰ تیر بوده
نزدیکی تو تاریخ ۱۳،مرداد
و۲۲ مرداد داشتم
میخام بفهمم این لقاح ولانه گزینی قبل ۲۲ مرداد بوده یا بعدش
این برام خیلی مهمه لطفا اگه آزمایشی یا سونویی هست ک میشه معلوم کرد بهم بگین؟؟

سلام خسته نباشيد.
من ١٨ شهريور اولين روز اخرين قاعدگيم بود امروز كه٢٨ مهره و من باردارم ٢ بار ترشحاتم كرم رنگ بود و بعد برگشت به حالت اوليه به خاطر استرسي كه داشتم الان رفتم سونو . من سن بارداريم با حساب خودم ٦ هفتست اما سونو زده ٦ هفته ٣ روز و گفت جنين روييت نشده و فقط كيسه زرده موجوده و اطراف ساك نامنظمه
بهم گفت احتمال سقط هست
حالا سوالم اينه يعني كلا واسم ختم بارداريه؟
كيسه زرده چي هست اثلا اميدي بهش هست؟ چطور من ٦ هفته و٣ روزمه اما جنين نيس؟
اينكه اطراف ساك نامنظمه بايد چيكار كنم؟ دكتر سونو گفت با اين مورد احتمال سقط هست
من قبلا هم بارداري پوچ داشتم تو ٥ هفته
الان از سقط وحشت دارم

سلام
عزیزم قاعدتا در 6 هفته باید جنین رویت شود
اما دیدن کیسه زرده هم کمی از احتمال پوچ بودن بارداری می کاهد.
در هر صورت تشخیص با تکرار سونو پس از 2 هفته داده می شود.
پریود منظم داشتید؟ اولین آزمایش یا بی بی چک مثبت تون تاریخش کی بوده عزیزم؟
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشین.من ۲۸ سالمه
پارسال بارداری مولار رو تجربه کردم.بعد کورتاژ و پایین اومدن بتا تیترم دکتر گفت ۶ ماه جلوگیزی داشته باش
تو این ۶ ماه هر ماه بتام زیر ۲ بود
بعد ۷ ماه اقدام ب بارداری کررم و باردار شدم
۲۰ مهر اخرین تاریخ پریودم
۱ اذر ازمایش بتا تیتر دادم ۶۲۵۰ بود ک ب نظرم بالا بود
بنابرین ی سونو دادم.سونو بارداریو هفته ۵ الی ۶ با ی ساک حاملگی ۹ میلیمتری تشخیص داد
خیلی استرس دارم .میترسم اون داستان دوباره تکرار شه
ولی اون بار اصلا تو سونوگرافیم ساک حاملگی تشکیل نشده بود
لطفا کمکم کنین :(

سلام خسته نباشیددوست من یکبار حاملگی خارج رحم ویکبار قلب جنین تشکیل نشده داشته الان ۱سال تقریبا گذشته ودوباره حاملس با تست خانگی مثبت در ۵روز بعد از اینکه پریود نشده بود یعنی ۱۴ اذروازمایش خون داد ک بتا ۲۱۰ بودولکه بینی هم داشت دکترش ۷روز بعد سونو واژینال وازمایش خون گرفت بتای خونش۴۳۳ بود وسونوگرافی واژینال ساک حاملگی بوده ولی کیسه زرد وفتال پل تشکیل نشده حالا دکترش بهش گفته حاملگیش پوچه نظر شما چیه ب نظرتون نباید بیشتر صبر کنن؟؟ واقعا حاملکی پوچه؟!

سلام نه عزیزم زمانی که سونو دادند حدود 5 هفته بوده و درسته که انتظار دیدن جنین را داشتیم اما طبق تجربه باید با اختلاف 2 هفته سونوی واژینال در مرکزی دقیق انجام شود. سپس قضاوت شود
كارشناس مامايي فيروز

با سلام من خيلى استرس دارم اگه مى شه جواب منو زودتر بديد ممنون مى شم
من سابقه يك سقط داشتم و بعد از يك سال دوباره باردار شدم ١٩ ابان ٩٦ تاريخ عادتم بود و هفته پيش سونو كردم كه هفته ٤/٦ روز باردارى و ساك جنينى ٧ مىليمتر را نشان داد، گفتند ٢ هفته ديگه تكرار بشه، من نه حالت تهوع نه ويار نه هيچ چيزى ندارم با اينكه الان وارد هفته ٦ شدم ، شب و روزم استرسه همش مى گم نه كه پوچ باشه نه كه قلب نداشته باشه ، نمى تونم ١٠ روز ديگه صبر كنم مى ترسم اين استرس كار دستم بده كمكم كنيد

سلام
دوست عزیزم ناچاریم برای تشخیص صبر کنیم و راه دیگری نداریم
اما به خودتون بگویید همین استرس می تونه آسیب رسان باشه سعی کنید به این فکر کنید برای اغلب مادران این وضعیت پیش می آید و شما هم باید عادی برخورد کنید و ...
توکل به خدا
كارشناس مامايي فيروز

با سلام .وقتتون بخیر.من ۳ آذر تاریخ اولین روز اخرین قاعدگیم بوده در تاریخ ۳۰ دی برای اولین سونو اقدام کردم که در آن سن جنین ۶ هفته و دو روز تعیین شد یولک ساک و قطب رو یانی مشاهده شد موقعیت ساک و دسیدوآیی مناسب بود اندازه ساک ۱۹ میلی .ولی صدای ضربان جنین شنیده نشد.دکتر معتقد بود سه روز بعد دوباره سونو بدم و اگر بازم ضربان نداشت برای سقط اقدام کنم.خیلی نگرانم.ب نظرم تمام شرایطش نرماله .و سن جنین هم با توجه به تاریخ تخمک گذاری میخونه.لطفا راهنمایی بفرمایید من کی برای سونو اقدام کنم؟

سلام عزیزم
آزمایش یا بی بی چک مثبتتون چه تاریخی بوده؟
اگر دیر مثبت شده باشد شاید بارداری دیرتر شروع شده
و در این صورت سن مطابقت دارد وگرنه حدود 10 -13 روز کمتر نشان داده
در هر صورت هم 3 روز فاصله کم است بین دوسونو باید بیشتر باشد
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 10 مهمان