Re: قطب جنینی از چند هفتگی در ساک حاملگی قابل رویت است؟

سلام عزیزم
آزمایش یا بی بی چک مثبتتون چه تاریخی بوده؟
اگر دیر مثبت شده باشد شاید بارداری دیرتر شروع شده
و در این صورت سن مطابقت دارد وگرنه حدود 10 -13 روز کمتر نشان داده
در هر صورت هم 3 روز فاصله کم است بین دوسونو باید بیشتر باشد

كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشی ببخشید من 7 بهمن ماه اخرین پرریودیم بود که در تاریخ 12اسسفندد ازمایش
بتا دادم مثبت بود بتام 1016 بود ولی در 23اسفند خون ریزی شدید داشتم یک روز بعد سنو دادم سساک حاملگی مشاهده شد ولی بدون یوک ساک و f.poLEلطفا راهنماییم کنید احتمال پوچ بودن حاملگی وجود دارد یانه

afaida@yahoo.com نوشته شده:سلام خسته نباشی ببخشید من 7 بهمن ماه اخرین پرریودیم بود که در تاریخ 12اسسفندد ازمایش
بتا دادم مثبت بود بتام 1016 بود ولی در 23اسفند خون ریزی شدید داشتم یک روز بعد سنو دادم سساک حاملگی مشاهده شد ولی بدون یوک ساک و f.poLEلطفا راهنماییم کنید احتمال پوچ بودن حاملگی وجود دارد یانه

سلام
من دو روز پیش ب علت حاملگی پوچ توی هفته هفت با قرص در بیمارستات سقط کردم سونو دادم گفتن مختصر بقایای حاملگی هست الان هم خونریزی مثل پریودی و درد زیر شکم مثل پریودی دارم .نمیخوام کورتاژ بشم بررای دفع بقایای حاملگی باید چیکار کنم ؟ 

afaida@yahoo.com نوشته شده:سلام خسته نباشی ببخشید من 7 بهمن ماه اخرین پرریودیم بود که در تاریخ 12اسسفندد ازمایش
با اختلاف1هفته سونوگرافی شود اگر بارداری نرمال باشد باید جنین و قلب رویت شود
چون 7هفته را گذرانده اید و بتا هم به موقع مثبت شده یعنی لقاح دیرتر از زمان نرمال نبوده پس 7هفته اید
كارشناس مامايي فيروز

سلام من در تاریخ 96/12/23 عمل Iی وی اف انجام دادم وامروز 97/1/20 آزمایش بتا دادم که 848 بود وسونوگرافی دادم که دکتر میگه ساک حاملگی تشکیل شده ولی قطب جنین مشخص نیست به نظر شما چکار کنم آیا حامله هستم یا خیر ممنون میشم زود جواب بدید چون واقعا خیلی زحمت کشیدم والان نمیدانم چکار کنم

سلام عزیزم
می دونم انشالله که اگر بارداری سلامتی ست حتما و حتما خوش خبر بیایید
قاعدتا باید جنین لااقل رویت می شد اما در کل سونوی تکرار با اختلاف 1 هفته از قبلی، برای تشخیص ضروری ست
كارشناس مامايي فيروز

سلام
من تاریخ اولین روز اخرین پریودم 13 اسفنده . هفته پیش در تاریخ 26 فروردین سونو دادم که کیسه رو دید و گفت فاقد جنینه . امروز 2 اردیبهشت هم سونو دادم بازم جنین رو ندید . ولی گفت 5 هفته ای و قطرش 10 میلی هست. دکترم گفت ده روز دیگه تکرارش کن . دارم دق می کنم . چکار کنم؟

سلام
من الان هفته دهم بارداری ام رفتم برا غربال گری گفت ک دوقلو داری اما یکی از جنین ها در هفته ۶ متوقف شده و اون یکی نرمال
خواستم بدونم ک احتمال درست بودن تشخیص چقدر درسته؟
و مشکلی برا خودم داره یا ن؟
آیا لازم دوباره غربالگری بم؟

سلام خسته نباشید 18 مرداد 99 آخرین تاریخ پریود بود ولی 27 همون ماه قرص اورژانسی مصرف کردم
18 شهریور تست مثبت بود هفت هفته و چهار روز سونو دادم فقط ساک حاملگی 15 میلیمتر بدون جنین و سونو گفت پنج هفته و سه روز هستی دوهفته بعد رفتم سونو گفت شش هفته و دو روز اندازه جنین 5.6 میلی متر طول ماما گفت حاملگی پوچ هست و با توجه به اینکه در نه هفته و سه روز سن جنین شش هفته و دو روز متوقف شده باید سقط کنی
نمی دونم صبر کنم یا سقط کنم
خواستم نظر شما رو بپرسم

سلام خسته نباشید
من ۳شهریور آخرین پریودیم بود پریودی من هم نامنظمه ۱۸تا۲۵شهریور هم نزدیکی داشتم
هفت هفته و سه روزم بود سونو شکمی انجام دادم گفتن ساک حاملگی هست قطب جنین و ضربانات جنین دیده نشد.دکترم گفت یه هفته بعد دوباره سونو انجام بده تا ببینیم چیه.نظر شما چیه قطب جنین دیده نشد یعنی چی؟قلبش تشکیل میشه یعنی؟خیلی ناراحتم
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 15 مهمان