سلام.اگر بعد از نزدیکی مایعات منی مرد بیرون بریزه اشکال داره اخه من 1/5 که جلوگیری ندارم 4دوره قرص کلومیفن خوردم(3دوره روزی 2تا و این ماه روزی 3تا با 2 تا امپول روز 16 پریود) ولی بازم نتیجه نداد تو رو خدا منو راهنمایی کنین

سلام خدمت كارشناس عزيزم .من هين ماه كلوميفن استفاده كردم روز 13 از كيت اشستفاده كردم صورتي كم رنگ بود روز 15 اصلا محو شد روز 16 و17 بقاز صورتي پر رنگ وروز 18 صورتي كم رنگ بود ميخواستم بدانم عتت تين كه روز 15 هصما ظاهر نشد چيست؟

سلام
عزیزم! معمولاً چنین مواردی مبوط به خطای آزمایشگاهی کیت است چراکه اگر LH بالا رفت ( زمان مثبت شده کیت) کم و کم پایین می ورد و روند بلا و پایین تناوبی ندارد.
ممکن است کلاً پررنگ شدن کیت در روز 14 خطا بوده باشد یا محو شدن آن در روز 15 (یعنی روز مثبت شدن روز 16 ام باشد)
در هر حال روزهای انتخابی برای نزدیکی همان 14 تا 19 سیکل بوده است.
كارشناس مامايي فيروز

سلام.من يه ني ني 2ساله دارم.براي بار دوم دلم ني ني ميخواد.جلوگيريم با قرص بوده.دو ماهه ولش كردم باردار نشدم.بدون تجويز پزشك از روز 5قاعدگيم قرص كلوميفن مصرف ميكنم.آيا ضرري داره؟آيا نتيجه ميگيرم؟لطفا راهنماييم كنين... :cry: :cry:

سلام النا جان به نظرم برای استفاده از قرص زود بوده اونم بدون تجوبز پزشک حتی اگه در بارداری اول داروی کمک باروری استفاده می کردید این دلیل نمیشه که در این بارداری هم به همین زودی مصرف کنی. اگه این ماه نتیجه نگرفتید به پزشکتون مراجعه کنید و هم سونو و هم آزمایش هورمونی روز سوم قائدگی رو بدهید انشاله که نتیجه می گیرید.
در ناامیدی بسی امید هست

elena_goli نوشته شده:سلام.من يه ني ني 2ساله دارم.براي بار دوم دلم ني ني ميخواد.جلوگيريم با قرص بوده.دو ماهه ولش كردم باردار نشدم.بدون تجويز پزشك از روز 5قاعدگيم قرص كلوميفن مصرف ميكنم.آيا ضرري داره؟آيا نتيجه ميگيرم؟لطفا راهنماييم كنين... :cry: :cry:
سلام مصرف این دارو حتماً باید زیر نظر پزشک باشد شاید اصلاً خود شما تخمک گذاری داشته باشید و بیهوده مصرف کنید شاید نیاز به آنالیز اسپرم باشد.
در ضمن همراه مصرفاین دارو باید تخمدان تحت نظر باشد
كارشناس مامايي فيروز

Re: بارداری با قرص کلومیفن

من ی بار ازواج اولم9سال پیش با کلومیفن دوره اول یا دوم باردارشدم.الان یکساله ک ازدواج مجدد کردم.بدون جلوگیری باردار نشدم.پریودیام نامنظم بود.بعد چن بار قرص هورمونی و پروژستورون پریودم منظم نشد.تا ی بار امپول زدم و سونوم فولیکولم عالی شد ولی استرس و تنش زیاد داشتم و باردارنشدم.بعد تقریبا چن ماه متفورمین خوردم.الان 3ماه منظم شده.و ی دوره لتروزول خوردم.31تیر پری بوده.من 13ام را تخم گذاریم تخمین زدم.و دوروز قبل و روز تخمک گذاری و بعدش نزدیکی داشتم الان تقریبا 6روز گذشته.احساس درد و سوزش سینه ندارم.تا بعد پریودیم گرفتگی زیر شکم داشتم تا دوروز پیش دیگه این علایم ندارم.الان برای علایم بارداری زوده یا احتمال باردارشدن ندارم دراین ماه.لطفا راهنماییم کنید من و از این استرس بیرون بیارید لطفااا؟؟؟علایم لانه گزینی از چ روزی شروع میشه؟

با سلام خدمت کارشناس عزیز
من ۳ سال در حال اقدامم ولی نتیجه ای نگرفتم.دو دوره کلومیفن خوردم و امپول hcg زدم که به غیر از کیست چیزی عایدم نشد.یک ماه قرص جلوگیری خوردم که کیستها برطرف بشه و بعد از آن گاهی پروژسترون میخوردم تا پریود بشم و گاهی از بس خسته شده بودم چیزی نمیخوردم و پریودم چند ماه عقب می افتاد.بالاخره ماه قبل تصمیم به درمان اساسی گرفتم و دکتر به من امپول پروژسترون داد و قرص متفورمین و بعد از پری عکس رنگی گرفتم که مشکلی وجود نداشت.الان بیست روز از عکس رنگی میگذره و خبری نیست به غیر از گهگداری حالت تهوع که گمان میکنم بخاطر متفورمین باشه.امروز بی بی چک گذاشتم و منفی بود.دکتر دوباره قرص پروژسترون وبا وجود pcoبودنم کلومیفن و نه تا امپول hmgبه من داده.بنظر شما خوردنشان را شروع کنم؟
توروخدا کمک کنین دیگه خسته شدم

سلام خسته نباشید
اسمم شهلاست 22ساله از اردبیل
الان نزدیک دوماهه عروسی کردم چون علاقه ی زیادی ب بچه دار شدن هستم ماه اول باردار نشدم ازاینورم پریودم نامنظم بود میدونستم مشکلی برای بارداریم رفتم دکتر سونگرافی دادم گفتن که ضعیفی تخمدان دارم برای همینم بهم اوومید داد گفت از پنجم پریودم شروع کنم الان سه روز است که دارم میخورم فقط نمیدونم باید باشوهرم موقع خوردن قرص نزدیکی کنم یا نه چجوری بکنم که باردار بشم ممنون میشم بهم کمک کنین تو رو ب اربعین بهم راهی نشون بدید تا مادر بشم
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 14 مهمان