چرا کسی جواب من رو نمی ده

خواهش می کنم من رو راهنمایی کنید :cry:
من در هفته 5 بارداری هستم و در این مدت لکه بینی قهوه ای داشتم البته ببخشید این رو می گم کمی هم لخته های قهوه ای رنگ داشتم و پس از ادرار باز لکه بینی داشتم پس از سونو دکتر تشخیص بالای سقط رو داد و من خیلی نگرانم البته ناگفته نماند استراحت مطلق که می کنم این علائم بر طرف می شه در ضمن دکتر گفت که ساک بارداری در قسمت cornu راست قرار گرفته و جای بدی هست خواهشا به من جواب بدید :cry:

سلام
گیسوجان! وضعیتی که شرح دادید تهدید به سقط نامیده می شود.که لازم به ذکر است برخی از تهدید به سقط ها با پیشرفت بارداری (و البته رعایت استراحت در حد توصیه شده و نیز در صورت نیاز مصرف پروژسترون و ...) به بارداری ایمنی تبدیل می شوند. چیزی که از دست من و شما بر می آید رعایت این موارد و نداشتن استرس و نگرانی در حد امکان و البته سپردن آن به خداست که صلاحمان را بهتر می داند...
كارشناس مامايي فيروز

با سلام خدمدت شما خانم کارشناس عزیز ممنون که جواب من رو دادید
من در حال که حاضر در حال استراحت کامل هستم و به شکر خدا لکه بینی هم ندارم فقط گاهی اوقات دردهای زیر شکمی دارم که اونم با استراحت رفع میشه البته 3 شنبه نزد پزشک معالج خودم می رم فقط یک سوال دارم که آیا دوباره احتیاجی به سونو واژینال هست اگه باشه این سوتو اط نظر علمی بهتر می تونه شرایط رو تشخیص بده ؟

سلام! خواهش می کنم گیسوجان!
خاروشکر قطع لکه بینی عامل بسیار مثبتی ست/ در مورد سونو : لزوماً نیازی به سونوی واژینال نیست. بدانید که سونوی واژینال همان سونیو شکمی ست با این تفاوت که 1 هفته جلوتر از سونوی شکمی ست یعنی اگر انتظار داریم ضربان قلب در سونوی شکمی بین 7تا8 هفته دیده شود در واژینال بین 6-7 هفته انتظارش را داریم.
در مورد بارداری شما اگر پزشکتان توصیه کند که مهم است زودتر مطلع شویم (از وجود ضربان و ...) ممکن است وازینال توصیه شود.
من رو از وضعیتتون مطلع کنید عزیزم
كارشناس مامايي فيروز

با سلام مجدد وخسته نباشید و یک دنیا تشکر از این که این همه با محبت و صمیمانه من رو دلداری می دهید من حتما شما رو از وضعیت خودم مطلع خواهم کرد امیدوارم که بتونم به شما جوابهای خوب رو بدم لطفا من رو از دعای خیر خودتون محروم نکنید . التماس دعا
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 33 مهمان