مرسي مرضيه جونم اميد به خدا
ازش خواستم اين ماه نااميدم نكنه ديكه ميخوام زندكيم از اين سكوت در بياد نيني يه كرماي ديكه واسمون مياره يه اميد تازه وااااي نميدوني جقدر واسه اون لحظه دارم لحظه شماري ميكنم مرضيه جوووووووووون.
ببخشيد زياد حرف زدم بوووووووووووس التماس دعاي مخصوص توو اين شب.

نيني سالم ميخوام

دوستاي نازم قبل بريودتون علائمي داشتيد كه به بارداري شك كنيد؟

اي كاش اين ماه خدا منم مامان كنه يعني ميشه؟

واي خداااااااااا..

مامان بهاااااااااار. بهم مياد اصلا؟

برام دعا كنين.

علائمتونم قبل بري بنويسين مرسيييييييي.
نيني سالم ميخوام

سلام بچه ها من تازه عضو شدم من 25 سالمه 3 ساله ازدواج کردم می خوام باردار شم الان 3ماه اقدام کردم ولی خبری نیست نمی دونم علایمی که دارم برابارداری هست یانه کمر درد زیر شکم خیلی درد می کنه دوست دارم باهم صحبت کنید ممنون :)

سلام hirkan جان از آشنایی با شما خوشحالم.سوگلم 28 سالمه 4 ساله ازدواج کردم و حدود 3 ماهه برای بارداری اقدام کردم .این علائم روز چندم پری داری؟تا به حال داروی کمک باروری خوردی؟در ضمن الان برای نا امیدی خیلی زوده چون تا یکسال طبیعی. بدن تا برای باروری آماده بشه زمان میبره حالا در بعضی ها زود نتیجه می گیرند و در بعضی ها دیرتر.من دوستی دارم که جلوگیری شون با قرص و کاندوم بود اما 1.5 سال طول کشید تا باردار شد الانم یه پسره 26 ماهه داره نا امیدی ممنوع .سعی کن استرس رو کم کنی هم خودت و هم همسرت.اگه مصرف کافئینت زیاده به حداقل برسون.چون میتونه باعث عدم تخمک گذاری بشه.
در ناامیدی بسی امید هست

سلام عزیزم ممنونم از این که جوابمو دادی من تمومه علایم رو قبل پری دارم نمی دونم جه کار کنم من دیروز با بیبی چک تست دادم ولی منفی بود شاید الان زود بود تست دادم از خودتون بگین شما بجه دارین علایم قبل باردارتون چی بود بازم میگم ازتون خیلی ممنونم که جوابمو دادین :)

hirkan جان در بعضی افراد باردارهستن ولی علائم پریودی دارن واین طبیعی هست ایشاا... که باردارهستی حداقل یک هفته تا 10 روز باید بگذره که بی بی چک نشون بده صبور باش موفق باشی
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

خواهش می کنم hirkan جان کاری نکردم که نه گلم بچه ندارم تازه 3 ماهه اقدام کردم انشاله که باردری.پریودت منظمه؟چندم سیکلت هستی ؟تاریخ اولین روز آخرین پریودت کی بوده؟یک هفته بعد از تاخیر در پریودت بهترین موقع برای استفاده از بی بی چک هست اما برای آزمایش یه روز تاخیر هم گاهی اوقات جواب داده.
من بیشتر وقت ها گر گرفتگی دارم و گاهی لرز می کنم، ضعف پاها رو دارم و 2-3 روز قبل پری جوش میزنم و سردرد میگرنی می گیرم.اما ماه گذشته که عقب انداختم فقط درد در سینه ها رو داشتم و حالت تهوع های صبحگاهی و کمر درد و و تکرر ادرار اما باردار نبودم و بالاخره با آمپول عمه پری اومد. :mrgreen:
در ناامیدی بسی امید هست

shiraze-so سلام عزیزم ممنوم از این که جواب دادی پری من منظم . امروز سیکلت 25 هستش .24 خرداد روز اول پری بود 22 تیر هم قرار پریود شم امید وارم شما هم هرچه زود تر باردار شید .

سلام hirkan جان منو سوگل صدا بزن انشاله که بارداری گلم آزمایش دادی؟تا به حال شده سیکلت به هم بخوره؟ دوباره از بی بی چک استفاده کردی؟
در ناامیدی بسی امید هست

عزیزم سوگل جان دوست دارم بیشتر بهات اشنا شم شما اهل شیرازین یه احساسی بهم میگه خیلی زندگی هامون شباهت داره فقط اینجور میگم که دوست دارم راحت تر باشیم البته اگه دوست داشته باشی . :lol:
کسی به فرجام زندگی آگاه نیست.............
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 83 مهمان