علایم شایع بارداری قبل از پریود چ

سلام به همه اونایی که مامان شدن یا در آۀرزوی مامان شدن هستن
من چند روز تا پریودم مونده. حدود4تا 5 روز مونده. از سه چهار روز پیش احساس سنگینی تو سینه ام دارم. که الان بهترم ولی بعضی روزا یک مقدار بیشتر متوجه میشم. چندروزم هست اگه بیشتر از 5 یا 6 دقیقه فعالیت داشته باشم رحمم درد میگیره.که وقتی روصندلی میشینم موقع نشستن دردشو احساس میکنم. درد بدیه ولی طاقت فرسا نیست. الانم دردایی مثل درد پریود دارم و در حال اقدام برای بارداریم. پریودام هم 28 تا 29روزه است.هر دو یا سه ساعت هم میرم دستشویی-البته میبخشید- و خیلی گرمم میشه. تو هوای سرد در رو باز میکنم و عطش زیاد دارم. میشه از علایم زودرس بارداری برام بگین. نمیتونم تا روز پریود و یا تاخیرش صبر کنم
ممنون میشم و همه تونو دوس دارم

سلام مریم جون-علائم بارداری در هر نفر ممکنه یه جور باشه!
من قبل از اینکه بی بی چک بزارم که بدونم حامله ام با نه.وقتی پیاده روی میکردم کمردرد میگرفتم و احساس خستگی میکردم یه خورده هم نفس کم میاوردم .دوست داشتم بشینم و استراحت کنم.دردای قبل پریود هم داشتم (درد زیر دل)
فکر میکردم میخام پریود شم .ولی بعد از 5 روز بی بی چک استفاده کردم و جوابش مثبت بود.انشااله از شما هم جوابش مثبت باشه :P

حقیقتش هرچی میخوابم بازم خوابممیاد . تواداره لحظه شناری میکنم که برم خونه و بخوابم. ممنونم ازت عزیزم
بازم برام پست بذارین بچه ها
ممنونتون میشم

سلام. مریم جانو
همانظور که دوستان اشاره کردن در هر شخصی متفاوت است.
بعضی ها جند روز قبل از پریودی چند لکه قهو ه ای می بینند که 1 یا 2 روز بیشتر طول نمی کشد .که معمولا مربوط ب لاله گزینی است.
من خودم از 4 یا 5 روز قبل احساس پریودی شدید و درد های مثل پریودی داشتم و همچنین احساس درد در سینه هام رو داشتم و مقداری نرشح داشتم و من چون خودم دیگه طاقت نداشتم رفتم ازمایش خون دادم دقیقا یک روز بعد ار عقب افتادگی پریودیم و شنیده بودم که 24 ساعت بگدره با ازمایش خون کاملا مشخص است و بعد ازمایش هم هنوز یه دردهای خفیفی دارم و که البته یه مقدار کمتر از قبل شده و همش تکرر ادرار دارم و یه دردهای خفیفی دارم. به نظر من برید ازمایش خون بدهید و خودتان رو راحت کنید و از نگرانی در بیارید.
ان شاالله که شما نیز باردار باشید و خبرش را بدهید دوست عزیز.

مرسی بچه ها
امروز همه اش حس میکنم دارم پریود میشم. حتی حالتهام شبیه دوران تخمک گذاریمه. ترشح سفید رنگ دارم البته نه زیاد
بی حوصله ام و خسته
فقط میام سرمیزنم ببینم شماها چی گذاشتین
شاید همه اینها تلقین باشه و باز پریود شم
میخوام اگه قسمت شه فردا ماموریتی برم مشهد. برام دعا کنین بچه ها
منم برای همگیتون دعا میکنم

مریم جون شما چند وقته اقدام واسه بارداری کردی؟و چند وقته که ازدواج کردی؟
چون من ادرس یه دکتر خوب در مشهد میدونم .اگه ساکن مشهدین بهتون بدم؟

مریم جون علائمت مثل منه. فقط اینکه من چون ماهه پیش سقط کردم نمی دونک کی پریودم عقب می افته یعنی اصلا تاریخ پریود ندارم. اما دو روز پیش لک داشتم فکر کنم لک لانه گزینی بود. فرداش بی بی چک زدم کمرنگ شد. البته چون دفعه قبلا کمرنگ شده بود زیاد خوشحال نشدم. اما الان هم خیلی خسته ام و هم سینه هام سنگین و حساس شدن و هم شکمم ورم داره، تکرر ادرار هم دارم. فکر کنم با هم داریم مامان می شیم

سلام به همهمن دو روز پیش و امروز که نزدیکی ذاشتیم یک لک خیلی خیلی کمرنگ و کوچولو دیدم. بنظرتون علامت بارداریه یا مشکل خاصی.اول نزدیکی. از رو ترشحاتم فهمیدم . بعد نزدیکی یا در طول روز هم دیگه لک ندیدم. باید نگران بود. من امروز یا فردا باید پریود شم

من چند قطره لک قهوه ای دیدم. صددرصد دارم پریود میشم. ازاینکه همراهیم کردید ممنونم. از تک تکتون.... انگار قسمت نیست من نی نی دار شم وباید کنایه های بقیه رو تحمل کنم. کلا همیشه شانس من همین بوده. خدانگهدارتون
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 12 مهمان