Re: يني من چرا اين علايمو دارم

Mahii نوشته شده:سلام من ٢٠سالمه و دوماهه ازدواج كردم.پيش دكتر رفتم و ازمايشاي قبل بارداري رو گزروندم و مشكلي نداشتم.دكترم سونوگرافي نوشته بود برام اون هم ١٥روز بد پريودم ك ميشد روز تخمك گزاريم .سونوگرافي رو انجام دادمو و فوليكولم ٢٣بود و من از ١٢روز بعد از پريودم تا ١٨روز١٨روزه هرشب نزديكي داشتم و امروزم روزه ١٩پريودم هست و نزديك ١٠روز مونده تا پريودم و تخمدان سمت راستم همش ميسوزه و سمت پايينه نافم يكم بيقراري ميكنه و وقتي هم دراز ميكشم همش حس ميكنم يه غده اي سمت راستم هستو زود پاميشم .اكثرن هم همش بي حوصله ام و فقد ميخام باهام كاري نداشته باشم و تا پاميشم از اتاق تا اشپزخونه برم احساس ميكنم خسته شدمو تو لگنم گاهيي دردي حس ميكنم گاهي هم ميزنه ب پهلوي راستم.الانم ك دارم مينويسم حس ميكنم گرمم شده مخصوصن دوروبر سينم احساس خفگي بهم دس ميده و دوروزه هي احساس ميكنم دارم پريود ميشم
تروخدا بهم زود ج بدين علايم من از چيه!؟
سلام
عزیزم به طور کل علائم غیر عادی ما را شاید مشکوک به بارداری کند اما طبق تجربه تا پیش از تاخیر قاعدگی به هیچ کدام اهمیت از جهت تشخیص نمی توان داد.فقط تاخیر قاعدگی

كارشناس مامايي فيروز

Re: علایم شایع بارداری قبل از پریود چیه؟ ممنونم که جواب میدی و منو آروم میکنین

سلام كارشناس عزيز
من ك علايمم رو بهتون گفته بودم الان سه روز هست كه از موعد پريودم گذشته .من موقع پريودم يكونيم روز دردم خيلي فجيح ميشه .ايندفه من يكونيم روز اون دردو كشيدم ولي پري نيومدو س روز هم هست عضله ي پامم بدجور گرفته .بنظرتون من كي برم ازمايش خون بتا بدم!

سلام من ماه پيش هشتم پريود شدم و اين ماه نشدم رفتم آزمايش خون ديدم بار دارم رفتم قرص ميزو گرفتم و١٠ عدد مصرف كردم ٢ روز خون ريزي خفيف داشتم علان قطع شد بايد چيكار كنم خيلي ميترسم

Mahii نوشته شده:سلام كارشناس عزيز
من ك علايمم رو بهتون گفته بودم الان سه روز هست كه از موعد پريودم گذشته .من موقع پريودم يكونيم روز دردم خيلي فجيح ميشه .ايندفه من يكونيم روز اون دردو كشيدم ولي پري نيومدو س روز هم هست عضله ي پامم بدجور گرفته .بنظرتون من كي برم ازمايش خون بتا بدم!
سلام
بعد از 1 هفته تاخیر
كارشناس مامايي فيروز

احتمال بارداری...لطفا جواب بدید

سلام
من یه سوال داشتم ک یه مدت ذهنم درگیر کرده
من حدودا 6 ماه ازدواج کردم و شوهرم بندر کار میکنه هر 3 ماه برمیگرده اواخر شهریور نزدیکی داشتیم حدودا 20 روز بعد من قرص ال دی مصرف کردم قبل پریودی چون مشهد میخواستم برم بعد ار اومدنم حدودا 5 روز بعد عادی پریود شدم توی مهر توی آبان هم پریود شدم اما الان ک آذر 15 روز پریود من عقب افتاده و درد بدون خونریزی دارم..ینی ممکنه باردار باشم و اون خونریزی ها به علت مصرف قرص ال دی بوده باشه؟

لطفا جواب بدید اصلا قصد باردار شدن ندارم

سلام منم همش درد پریودی دارم...یه کیست ریز هم دارم ..ممکنه که درد پریودیم بخاطر کیست باشه؟۱۱ روزه واسه بارداری هم اقدام کردیم...بی بی چک از روز چندم نشون میده بارداری رو؟؟ممنون میشم جوابمو بدین

Re: علایم شایع بارداری قبل از پریود چیه؟ احتمال بارداری با قرص جلوگیری هست؟؟

سلام کارشناس عزیزوقتتون بخیر، من جلوگیری با قرص داشتم، و چند روزی میشه که تکرر ادرار و سینه درد ،حساس شدن و بزرگ شدن سینه و بعضی مواقع کمردرد و دل درد خفیف دارم یعنی علائمی کاملا شبیه به بارداری قبلم که متاسفانه ۳ ماه میش سقط شد، و الان یک هفته به موعد پری مونده
میخواستم راهنمایی کنین ببینم امکان بارداری هست؟؟؟

سلام کارشناس عزیز
من چون مصرف قرص داشتم و از چند نفر پرسیدم گفتن احتمال بارداری هست با مصرف قرص و علائمی شبیه به بارداری قبلم داشتم ،۷ عدد از قرص مونده بود و دیگه مصرفش نکردم ،،، ایا ۱۰ روز مونده به پری با نزدیکی داشتن و اینکه قرص رو قطع کردم اگه باردادی تباشه،باز امکان بارداری وجود داره تو ۱۰روز مونده به پری؟؟؟؟

سلام دوست عزیز
بله ۱۰ روز مانده به موعد پریود در صورت داشتن رابطه احتمال بارداری وجود دارد.ولیکن علائمی که شما میفرمایید بیشتر مربوط به عوارض مصرف قرص میشود.در صورتیکه پریودتان به تاخیر افتاد آزمایش انجام دهید
كارشناس مامايي فيروز

سلام کارشناس عزیز لطفا جواب منو بده خیلی استرس دارم..من ۱۲ روز که ای یو ای تعین جنسیت کردم روز ۱۲ ازمایش بتا دادم قبل پریود جواب زیر ۵ منفی بود ولی ی بار بیبی چکم خط دوم پراکنده اومد.از سه روز بعد ای یو ای هم حالت تهوع یکم دارم.میشه بعد چند روز ازمایش بدم جواب تغیر کنه. یا جوابش تو ۱۲ روز درسته و مال من منفی لطفا جواب بده
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 8 مهمان