Re: علایم شایع بارداری قبل از پریود چیه؟ ممنونم که جواب میدی و منو آروم میکنین

سلام خانما
من 19 مرداد بعد از 4 سال تصمیم گرفتم جلوگیری نکنیم دیگه
البته چندروز قبلش قرص اورژانس خوردم
3 شهریور طبق برنامه باید مریض شم
ولی چندروزه سینه هام درد میکنه،تخمدان راستم زیر دلم هم درد میگیره یعنی هم علایم پریودی رو دارم هم شاید لانه گزینی...
امروز هم لک قرمز دیدم
به نظرتون امیدی هست برای بارداری؟؟
من توی مشهد غریبم اگه میشه راهنمایی کنین

سلام دوستان....من آی یو آی کردم و الان 5 روز تا پریودم مونده ولی دردای شبیه پریودی دارم.میشه راهنمایی کنید منو که ممکنه این دردا واسه شروع بارداری باشه یا پریودی؟؟؟ :(

zoohre نوشته شده:سلام خانما
من 19 مرداد بعد از 4 سال تصمیم گرفتم جلوگیری نکنیم دیگه
البته چندروز قبلش قرص اورژانس خوردم
3 شهریور طبق برنامه باید مریض شم
ولی چندروزه سینه هام درد میکنه،تخمدان راستم زیر دلم هم درد میگیره یعنی هم علایم پریودی رو دارم هم شاید لانه گزینی...
امروز هم لک قرمز دیدم
به نظرتون امیدی هست برای بارداری؟؟
من توی مشهد غریبم اگه میشه راهنمایی کنین
سلام
اگر از موعد قاعدگی تون 1 هفته بگذرد اما پریود عادی نشده باشید و فقط لک قرمز و .... باشد باید تست دهید.
كارشناس مامايي فيروز

Re: سلام من یکماه پیش ۸روز زودتر پریود شدم .۱۰روز پیش نزدیکی داشتم خواستم بدونم احتمال بارداری وجود داره?

سمیره نوشته شده:سلام من یکماه پیش ۸روز زودتر پریود شدم ۱۰روز پیش نزدیکی داشتم هنوز پریود نشدم احتمال بارداری من هست؟خیلی خسته میشم خوابم میاد
سلام
بستگی دارد موعد قاعدگی تون کی باشد عزیزم
اگر 3 روز یا بیشتر، تاخیر داشته اید باید به بارداری شک کرد
كارشناس مامايي فيروز

با سلام
من ۵روز مونده به پریودم بیبی چک گذاشتم منفی شد الان دو روز دیگه پریودمه و بیبی چک گذاشتم سریع مثبت شد به نظرتون باردارم؟کی آزمایش بدم من ۵ ماه پیش سقط داشتم

با سلام من 24 سالمه و قبلا بخاطر کیست تخمدان حدود یکسال پریود نشدم و قبل از این یک سال نیز یا پریود نمی شدم و یا نامنظم بود ولی آخرین دفعه که دکتر رفتم گفت کیست برطرف شده الان بعد از یکسال مقداری خونریزی داشتم و الان 14 روزه که خیلی کم خون میاد متاهل هستم نمیدونم چیکار کنم علتش چیه؟؟؟؟؟

يني من چرا اين علايمو دارم

سلام من ٢٠سالمه و دوماهه ازدواج كردم.پيش دكتر رفتم و ازمايشاي قبل بارداري رو گزروندم و مشكلي نداشتم.دكترم سونوگرافي نوشته بود برام اون هم ١٥روز بد پريودم ك ميشد روز تخمك گزاريم .سونوگرافي رو انجام دادمو و فوليكولم ٢٣بود و من از ١٢روز بعد از پريودم تا ١٨روز١٨روزه هرشب نزديكي داشتم و امروزم روزه ١٩پريودم هست و نزديك ١٠روز مونده تا پريودم و تخمدان سمت راستم همش ميسوزه و سمت پايينه نافم يكم بيقراري ميكنه و وقتي هم دراز ميكشم همش حس ميكنم يه غده اي سمت راستم هستو زود پاميشم .اكثرن هم همش بي حوصله ام و فقد ميخام باهام كاري نداشته باشم و تا پاميشم از اتاق تا اشپزخونه برم احساس ميكنم خسته شدمو تو لگنم گاهيي دردي حس ميكنم گاهي هم ميزنه ب پهلوي راستم.الانم ك دارم مينويسم حس ميكنم گرمم شده مخصوصن دوروبر سينم احساس خفگي بهم دس ميده و دوروزه هي احساس ميكنم دارم پريود ميشم
تروخدا بهم زود ج بدين علايم من از چيه!؟

زهرا ق نوشته شده:با سلام
من ۵روز مونده به پریودم بیبی چک گذاشتم منفی شد الان دو روز دیگه پریودمه و بیبی چک گذاشتم سریع مثبت شد به نظرتون باردارم؟کی آزمایش بدم من ۵ ماه پیش سقط داشتم
سلام
بله انشالله عزیزم
بهتر است بعد از 3 روز تاخیر
مگر اینکه لکه بینی داشته باشید که در این صورت زودتر آزمایش دهید
كارشناس مامايي فيروز

Elnaz.moradpor نوشته شده:با سلام من 24 سالمه و قبلا بخاطر کیست تخمدان حدود یکسال پریود نشدم و قبل از این یک سال نیز یا پریود نمی شدم و یا نامنظم بود ولی آخرین دفعه که دکتر رفتم گفت کیست برطرف شده الان بعد از یکسال مقداری خونریزی داشتم و الان 14 روزه که خیلی کم خون میاد متاهل هستم نمیدونم چیکار کنم علتش چیه؟؟؟؟؟
سلام
دوست عزیزم مشکل شما باید تحت نظر متخصص حاذق یپیگیری مداوم شود تا سیکلهای منظم (با دارو ) ایجاد شود
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 20 مهمان