بارداري پوچ

سلام من ٣٩سالمه ٦ماهه كه ازدواج كردم سه ماه پيش براي بارداري اقدام كردم بلافاصله باردار شدم از هفته ٤لكه بيني داشتم شياف پروژسترون استفاده ميكردم دكتر بمن استراحت مطلق داد اما متاسفانه من استراحت مناسب و تغذيه مناسبي نداشتم خوابمم هم كمه مدادم در تنش ها خانوادگي بودم استرس ناراحتي گريه دعوا .... بعد از اون خونريزي و درد شكم و كمرم بيشتر شد و لخته هاي خون هم داشتم به همراه يك لخته قهوه اي كم رنگ هفته ٩ سونو دادم ساك حاملگي خالي بود احتمال بارداري پوچ دادن از شما چند تا سوْال دارم ١.بارداري پوچ ممكنه به سن ربط داشته باشه و نتونم ديگه بارداري موفقي داشته باشم؟ ٢.شرايط روحي رواني و تغذيه اي در باردار شدن و سقط چقد تاثير داره ممكنه حال نامساعدم باعث بارداري پوچ بشه؟٣.اگه سونو هفته ١١بازهم جنين رو نشون نده ميتونم باز هم صبر كنم يا بايد سقط كنم؟٤.انجام سونو داخلي لازمه اگه جنين ديده نشه؟و اينكه با وجود خونريزي و سن حاملگي سونو داخلي خطرناك نيست؟ممنون

Re: علایم شایع بارداری قبل از پریود چیه؟ ممنونم که جواب میدی و منو آروم میکنین

سلام
دوست عزیزم!
به مشکلات کروموزومی محصول لقاح مربوط می شود .(حال با افزایش سن این احتمال هست که تخمک ها پیر بوده و احتمال مکشل برایشان بیشتر باشد)اما نمی شود 100% گفت علت این بوده عزیزم(چراکه خیلی این بارداری شایع است حتی در زوج های سن پایین)
ادامه بارداری آنرمال خودش به صلاح نیست و زودتر باید ختم داده شود.(جنین از هفته ی 5 به بعد باید رویت شود نهایتا ما 2-3 هفته صبر کنیم) اما خیلی هم صلاح نیست اصلا
سونوی داخلی هم کلا دقیق تر است.خطر هم ندارد
كارشناس مامايي فيروز

سلام
بله عزیزم ممکنه ترکیبات مضر داشته باشه.
کارشناس خاصی برای این گونه نظر دهی ها و بررسی ها شرکتتون داره؟ که از پزشکی از مواد موجود مطلع باشند؟
تا موثق بتوانید مرخصی یا ... بگیرید؟
كارشناس مامايي فيروز

سلام خانمهای عزیز.من ی بار بچه دارشدم با کلومیفن.الان برای بار دومه.البته همسرجدیدم.قصد باردارشدن دارم.لتروزن مصرف کردم.پریودیام نامنظم بود متفورمین خوردم تا3ماهی میشه ی خورده منظم شده.پریودیام 3روزه شدن.قبلا 7روزه بودم.ولی 3ماه میشه ک 25 یا 26روزه شدم.من تاریخ دقیق تخم گذاریم 13بعد پریودی حساب کردم.ایا بنطر شما باردار میشم؟

البته هنوز ب پریودیم نرسیده.توروخدا واسم دعا کنید بچه دار بشم.من تنبلی تخمدان داشتم.ولی اخرین سونو ک دادم با امپول فولیکول 25 بود.ولی باردار نشدم.سنم هم 30ساله.اولین بار لتروزل میخورم.خدا کنه این دفه بشه.بچه اولم با کلومیفن باردار شدم.

سلام من عضو جدیدم میشه بهم کمک کنید؟ من پنج روزه که درد پریودی دارم ،دقیقه ای میگیره و ول میکنه ، کمردرد و پا درد ،نفخ دارم ، امروز باید پریود میشدم اما خبری نشد تست زدم مثبت در اومد به نظرتون باردارم یا تست الکیه؟میتونم فردا هم آزمایش بدم یا اینکه باید یک هفته بگذره؟لطفا راهنماییم کنید نمیتونم از داروی گیاهی یا قرص استفاده کنم درد دارم بلاتکلیفم چند روزه

سلام
دوست عزیزم کلآً در مدت زمانی که در حال اقدام هستیذ:
بدانید که :
1) قبل از 3 روز تایخر هیچ شکی به بارداری نکنید(حتی اگر درد زیر دل و حساسیت سینه و ...) داشتید.
2) زوج های سالم هم ممکن است 4 ماه منتظر بارداری بمانند پس اگر فولیکول خوب هم دارید باز باید به بدنتون این فرصت را بدهید.
كارشناس مامايي فيروز

سلام کارشناس عزیز.امروز 20پریودیم شده.این دوره لتروزول استفاده کردم.3ماه شده ک پریودیم منظم ترشده.اول30روزه بود بعد شد26روزه بعدهم25روزه دورش شده.امروز بی بی دادم منفی بود.تا بعد پریودی علایم گرفتگی زیرشکم و درد درسمت چپ شکم داشتم.الان هیچ علایمی ندادم.یعنی دیگه باردارنیستم؟میشه لطفا بهم بگید از این سردرگرمی خلاصم کنید؟؟؟

سلام.بله.فردا باید پری بشم.امروز بی بی گذاشتم دوخطه شد ی خط پررنگ ی خط کمرنگ یعنی ممکنه حامله باشم؟؟تابعد تخم گذاری هیچ علایم بارداری ندارم فقط ضعف و بیحالی.ک نزدیک شدن ب پری همیشه این حالت داشتم.امروزم ترشحات سفید رنگ و بی بو داشتم.بنظر شما تست درسته؟؟
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 21 مهمان