ساك حاملگي خالي درهفته 6

سلام من دقایقی قبل عضو شدم درخواست راهنمایی دارم لطفآ کمکم کنید 34 سالمه 17 خرداد 1390 بعلت بارداری پوچ در 9 هفتگی کورتاژ کردم تا آن زمان کیسه زرده و جنین دیده نشده بود فقط ساک حاملگی بود وخودبخود هم سقط نشد.نتیجه هم مول نبود درضمن من 10ساله ازدواج کردم به روش طبیعی جلوگیری داشتیم بچه نمیخواستیم ودر اولین اقدام بدون جلوگیری حامله شدم بعداز3ماه دوباره حامله هستم آخرین پریود 3 شهریور بود 14 مهر آزمایش خون دادم بتا 32000بوداولین سونو ی شکمی 17مهربود باز فقط ساک حاملگی دیده شددکترم گفت تا دو هفته دیگه باید صبرکنیم برای یه سونوی دیگه خیلی مضطربم بعلت تجربه قبلم وسنم آیا احتمال داره جنین دیده بشه چنددرصد؟بخاطر خدا جوابم رو زود بدید سپاسگزارمg

سلام
مرجان عزیز! اضطراب از تک تک جمله هاتون موج می زند به خاطر خودتون سعی کنید آروم باشید! شما سیکلهاتون منظم بوده و به اولین روز آخرین قاعدگی تون که 3 شهریور است مطمئنید؟
آخرین ويرايش توسط 1 on KarshenaseMamaee, ويرايش شده در 0.
كارشناس مامايي فيروز

من 3ساله که تصمیم به بارداری گرفتم ولی به دلیل بالا بودن هورمون پرولاکتین نه منظم پریود میشم و نه باردار شدم.دکتر در مراجعات اول به من داروی برومو کریپتین و داستینکس داد وچون نتیجه ای نگرفتم دوباره به من امپول ای وی اف سی و قرص لتروفم داد اما باز هم نتیجه ای نگرفتم لطفا مرا راهنمایی کنید چه کار کنم.

marjan56 نوشته شده:سلام مرسي از توجهتون بله بعدازكورتاژ كه 17 خرداد انجام شد پريود بعدي 12تير بعدي 8مردادبعدي 3شهريور
سلام مجدد!
اگر سیکلهای شما منظم بوده پس در هنگامی که سونو داده اید، 6 هفته را رد کرده بودید و از نظر علمی انتظار داریم که لااقل کیسه زره و فتال پل (طناب جنینی) در این سن دیده شود .این از انتظار علمی!
اما به ره حال موارد کمتری هم هستند که با سونوی مجدد در مرکزی دقیق تری به یکباره فاکتورهای جنینی به همراه ضربان قلب دیده شده است .پس این احتمال صفر نیست!
سونوی بعدی همه چیز را مشخص می کند!
كارشناس مامايي فيروز

سلام ببخشید من تازه عضو شدم وازشرایط سایت مطلع نیستم نمیدونم بعدازچه مدتی جواب ارسال میشه در هر حال اگه کلافه تون کردم خیلی عذر می خواهم وبسیار سپاسگزارم از جوابتون یه سوال دیگه اگه پوچ بود با توجه به اینکه دومین باره پیگیری خاصی کنم

كارشناس عزيز سلام دكتر من معتقداست كه اين فقط يك اتفاق است وفقط بايدبارداري تكرار شود چون بعلت اختلالات كروموزومي ست به نظر شما اين صحبت صحيح است؟

سلام
بله اختلالات کروموزمی سبب می شود تا بارداری پوچ اتفاق افتد اما علت اینکه این اختلالات در یک بارداری رخ میدهند و در بارداری دیگری(حتی بارداری های بعدی خود همان شخص) رخ نمی دهد معلوم نیست. یعنی علت مشخص آن ثابت نشده است. بنابراین پیگیری و علت یابی حتی بعد از 2 بار تکرار مشکل است اما به هر حال اگر کسی دو. بار سابقه ی آن را داشت بهتر است از متخصص حاذقی در مورد پیگیری ها و یا حتی مشاوره ی ژنتیک سوال نماید.
كارشناس مامايي فيروز

سلام
دوست عزیزم!می دونم که خودتون واقفید اما گاهی تکرار شنیدن برخی جملات برای ما کمک کننده و آرام بخش است... پس تکرار می کنم:
خدا همیشه بهترین را برای ما می خواهد...
ما هم منتظریم هم دعاگو...
كارشناس مامايي فيروز

سلام به همه دوستان عزيز مژده مژده
من به اميد خدا دارم مادر ميشم بعدازدوهفته توي سونوم همه چيز ديده شد قلب جنين هم ديده شد اميدوارم خدا دل همه منتظرين رو مثل من شادكنه ازهمه شما براي همدردي وراهنمايي كه دراين مدت به من كرديد سپاسگزارم

سلام عزیز خیلی خوشحال شدم خدا رو شکر.
من هم هفته پیش رفتم دکتر فقط ساک خالی دیده شد حالا 2 هفته دیگه نوبت دکتر دارم امیدوارم که من هم خبر خوب بشنوم

marjan56 نوشته شده:سلام به همه دوستان عزيز مژده مژده
من به اميد خدا دارم مادر ميشم بعدازدوهفته توي سونوم همه چيز ديده شد قلب جنين هم ديده شد اميدوارم خدا دل همه منتظرين رو مثل من شادكنه ازهمه شما براي همدردي وراهنمايي كه دراين مدت به من كرديد سپاسگزارم
سلام
مرجان عزیزم از ته قلب براتون خوشحالم و از خدا سپاسگذار...
در طول این مدت، بدون اینکه به شما بگویم احتمالات علمی باعث می شد که نگران باشم که نکند ... اما واقعاً خداروشکر
برای شما و نی نی آروزی سلامتی دارم!
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 84 مهمان