درد قائدگی بدون خونریزی؟

سلام کارشنای عزیز
حدود یک هفته قبل هم سوالی داشتم که متاسفانه جوابی داده نشد
من تاریخ 21/12/89 به مدت سه روز پری شدم که به صورت لکه های تیره بود و مجدد در 1/1/90 باز هم به مدت سه روز پری غلیظ و سیاه بدون درد داشتم.
در مورخه5/1/90 و 8/1 و 12/1 و17/1 و 21/1 هم نزدیکی بدون جلوگیری داشتم
در تاریخ 24/1/ آزمایش خون دادم که بتا 4 بود یعنی منفی و الان نزدیک به دور روز است که دردی حالت درد قاعدگی دارم که همش احساس میکنم در حال پری شدنم.
میخواستم بدونم با توجه به بار اول قادگی من در ماه گذشته چقدر امکان بارداری هست
آیا درد قاعدگی بدون خونریزی از علائم بارداری است؟
ممنون میشم جواب بدید. :?:

دوست عزیزم مادران معمولاً جزو علائمی که از خود بیان می کنند نظیر تهوع یا تکرر ادرار حالات مبهمی در زیر دل ذکر می کنند اما مساله این است که این علائم به تنهایی کمکی به تشخیص نمی کند. و فقط باید در صورت تاخیر قاعدگی مجدداً آزمایش دهید. اما یک سوال: این وضع خونریزی قاعدگی شما همیشه همنیطور است؟
كارشناس مامايي فيروز

ممنون از جوابتون
نه همیشه با نظم و به طور طبیعی بوده تقریبا" 25 هرماه سیکل 5 روزه..
به نظر شما نسبت به تاریخ قاعدگی ماه قبل چه مانی برای آز خون اقدام کنم؟

سلام مجدد به کارشناس عزیز
من امروز تقریبا" نسبت به ماه های قبل 4 روز از تاخیر قاعدگیم میگذره و دل درد و کمردرد های شدیدی دارم و زیر دلم مدام میگیره و نمیتونم بشینم
و جسارتا دیروز توی دستشویی چند قطره خون صورتی رنگ دیدم اما بعدش تا الان هیچ خون ریزی ندارم...به نظر شما امکان بارداری هست دردهای شدید زیر دل از چی میتونه باشه؟برای آزمایش خون الان میتونم اقدام کنم؟

سلام
دوست عزیزم بله بهترین اقدامی که الان می توانید انجام دهید و اتفاقاً با توجه به این وضع خونریزی که ذکر کردید واجب است که سریعاً انجام دهید، آزمایش بارداری ست.
كارشناس مامايي فيروز

Re: درد قائدگی بدون خونریزی؟

سلام من 20سالمه تخمدانم پلی کیستیکه و قاعدگی نا منظمی دارم چن ماه که با دارو برای بارداری اقدام کردم ماه قبل دوم پریود شدم این ماه چهارم بی بی چک دادم منفی بود پنجم آزمایش خون دادم 0.1بود اما تو همون روز درد پریودم شروع شد ولی تا روز بعدش صبر کردم پریود نشدم به توصیه دکترم دو روز قرص ال دی خوردم اما بعد از اون هم پریود نشدم امروز آزمایش بتا دادم منفی بود میشه لطفا راهنماییم کنید اگه باردار نیستم پس چرا پریود نمیشم
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 13 مهمان