توروخدا بیاید کارشناس عزیز خیلی نگرانم

سلام کارشناس عزیز خسته نباشید ،
بتا در بارداری نرمال حتما باید دوبرابر بشه یا اینکه میگن بین ۱.۶ تا ۲ برابر بشه درسته؟
من چهارشنبه هفته پیش آز دادم بتا ۲۵۸ بود امروزم آز دادم ۷۴۰ بود بنظرتون نرماله یا باید بیشتر از این میشد‌‌.
توروخدا سریعتر جواب بدید به کمکتون احتیاج دارم

Re: توروخدا بیاید کارشناس عزیز خیلی نگرانم

سلام دوست عزیز
بله میزان افزایش به طور تقریبی ۲ برابر است نه بصورت ۱۰۰٪. این میزان افزایش هورمون برای فاصله ۴روز به نظر طبیعی میرسد ولی تنها از روی آزمایش نمیتوان روند طبیعی حاملگی را برآورد کرد
كارشناس مامايي فيروز

با سلام خدمت کارشناس عزیز ؛
من امروز آز بتا دادم ۷۶۱ بود درصورتی ک دو روز پیش ۷۴۰ بود و تغییر چندانی نکرده بنظرتون چرا این جوری شده؟ آزمایشگاه گفت باید تکرار بشه واسه چی میتونه باشه ؟ ممکنه خطای آزمایشگاه باشه ؟
من شش هفته و دو روزم و شنبه رفتم سونو ساک حاملگی تشکیل شده بود. ممکنه پوچ باشه ؟

سلام دوست عزیز
متاسفانه در مواردی که میزان بتا بطور طبیعی افزایش نمی یابد احتمال اینکه رشد جنین مناسب نبوده وجود دارد. در مورد جنین شما اگر اشتباه نکنم اندازه ساک حاملگی از میزان مورد انتظار کمتر بود. نتیجه آزمایش را هرچه سریعتر به درمانگرتان اطلاع دهید.
كارشناس مامايي فيروز

فرآیند مطالبه مهریه، توقیف منزل مسکونی برای مهریه، توقیف مستمری یا حقوق برای مهریه و هر نوع توقیف اموالی در جهت وصول دین مهریه، پیچیدگی ها و جوانب بسیاری دارد. تعدد مسیر های قانونی برای وصول مهریه، انتخاب بهترین و کم هزینه ترین مسیر را دشوار می سازد. لذا توصیه می گردد اگر قصد ارائه دادخواست مطالبه یا توقیف اموال مدیون را دارید یا دادخواست شما در حال بررسی می باشد، از مشاوره حقوقی یا حضور وکیل در این مسیر بهره ببرید. استفاده از مشاوره حقوقی و استخدام وکیل متخصص مطالبه مهریه، وصول کامل حقوق شما را میسر میکند.
https://dadsun.ir/توقیف-منزل-مسکونی-برای-مهریه
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 12 مهمان