بتا 7.88 روز 14 انتقال

سلام خدمت مشاورین محترم من 41 ساله هستم و همسرم 52 ساله از شیراز،12 شهریور ماه که 14 روز بعد از انتقالم بود طبق نظر دکترم آزمایش بتام 7.88 بود،و منفی شد،دکتر بهم گفتند مجدد شنبه 16 شهریور ماه آزمایش بدم بدون اینکه داروهامو قطع کنم، به نظرتون میشه امیدی باشه واسه من که آرزوی مادر شدن رو دارم.؟

یا توجه به اینکه موعد پریود مرداد ماه من 16 بوده، آیا آزمایش خون نشون نداده درست؟

یک سوال دیگری هم که داشتم این هست که من بصورت مادر زادی لوله سمت راستم کاملا مسدود هست سال 93 لاپاراسکوپی شدم چون رحمم تک شاخ بود، دو بار بعد عملم طبیعی باردار شدم ولی متاسفانه بی نتیجه 😞 من قبل تخمک کشی ذخیره تخمکم 1.80 بود، همسرم هم مقداری اسپرم‌هاش از نظر حرکت ایراد داشت، به نظرتون کلا 7 تا تخمک ازم کشیدند و 5 جنین داشتم، و یکیشون گرید 1 بود که 30 مرداد برام انتقال دادند یا نتیجه ای که براتون فرستادم، و اون 4 تا دوتا گرید 2 و دو تا گرید 3 به نظرتون این مشکل از من بوده و تخمکم و تخمدان و لوله هام یا اینکه میتونه از همسرم بوده باشه.؟
جنین گرید 2 و 3 هم خوب هست یا نه؟ تو رو خدا راهنماییم کنید....

Re: بتا 7.88 روز 14 انتقال

سلام دوست عزیز
به حق این شبهای عزیز از خدا میخام که شما هرچه زودتر به آرزوتون برسید .ولی واقعا تا آزمایش انجام نشود نتیجه چندان قابل پیش بینی نیست.عوامل متعددی در موفق بودن یا نبودن پروسه انتقال تاثیر دارد اینکه شما خودتون یا همسرتون رو مقصر بدونید درست نیست.به خدا توکل کنید ومنتظر نتیجه بمانید
كارشناس مامايي فيروز

مشاوره محترم متاسفانه بتام 2 شد و کاملا منفی
من شیراز هستم،
دکترم بهم گفتند بابت عملی که سال 92 انجام دادم،، که رحمم سپتوم کامل داشت و تک شاخ بود، لاپاراسکوپی شدم، توسط پرفسور البرزی، بعد از اون هم دو بار طبیعی باردار شدم، که اولی 18 هفته سرملاژ نشدم از بین رفت و دومی تترالوژی حاد قلبی و عضلانی داشت،، دکتر مددی گفتند نمیدونم چقدر رحمم دستکاری شده است، به این دلیل، قبل از، انتقال دوم قراره حتما هیستروسکوپی بشم، ایشون بسیار دکتر جوانی هستند و فلوشیپ نازایی و لاپاراسکوپی هستند که در زمینه هیستروسکوپی پیشرفته هم کار می‌کنند، به نظرتون رحمم با هیستروسکوپی مشکل دار نمیشه که بعدش عیبدار بشم، هیستروسکوپی درد داره و یا سخت هست عملش؟

به نظرتون قید بچه دار شدن بزنم یا ادامه بدم، بخدا خیلی خسته شدم، دیشب هم که همسرم میگفت مشکل از من هست که جنین نچسبیده، خیلی از نظر روحی در فشارم،،، تو رو خدا راهنماییم کنید،،

سلام دوست عزیز
هیستروسکوپی نوعی عمل جراحی می باشد که حداقل آسیب را به بیمار وارد میکند. جراح یک تلکسکوپ خیلی کوچک (هیستروسکوپ) را از طریق دهانه رحم وارد رحم می کند. هیستروسکوپ به جراح این اجازه را می دهد که داخل رحم را با استفاده از مانیتور مشاهده کند. سپس رحم برای هر گونه نابهنجاری مورد بررسی قرار می گیرد. جراح شکل رحم و پوشش داخلی رحم آن را بررسی می کند و به دنبال شواهدی مبنی بر آسیب های درون رحمی می گردد. همچنین ورودی لوله های رحم را نیز بررسی می کند.
بهبود به سرعت انجام میشود زیرا زخم وشکافی ایجاد نشده است برخی بیماران قرصهای مسکن بعد از عمل میکنند ولی قرصهای ضد التهاب کافی میباشد.مصرف مسکن پیش از خارج کردن بافتها تجویز میشود.
عزیزم صبور باشید و به خدا توکل کنید به امید خدا به زودی به نتیجه خواهید رسید
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 20 مهمان