احتمال بارداری

با سلام خدمت کارشناس محترم من بعد از 11روز از نزدیکی آزمایش بتا دادم و نتیجه کمتر از 2 بود ولی بعضی از نشانه های بارداری مثل ترشح زیاد، دردهای خفیف زیر شکم و سردرد رو دارم و با توجه به اینکه دو روز به زمان پریودیم مونده هیچ نشانه ای از پریودی ندارم قبلا از سه روز قبل نشانه داشتم امکان بارداریم وجود داره ؟ی

Re: احتمال بارداری

سلام دوست عزیز
معمولا ۷-۱۲روز بعد از لقاح تست بتا مثبت میشود ولی با این حال احتمال بارداری وجود دارد جهت اطمینان چند روز دیگر تست را تکرار کنید.یا اینکه ۳-۵روز بعد از تاخیر پریود بی بی چک انجام دهید
كارشناس مامايي فيروز

سلام وقت بخیر. ببخشید من همیشه پریودی هام منظمه و هرماه دو یا سه روز پری جلو میفته. یعنی تا الان سابقه نداشته عقب بیفته و یا دقیقا سر تاریخ خودش پریود بشم. این ماه چون عفونت داشتم و دارو مصرف میکردم فقط روز هفتم یا هشتم پری نزدیکی بدون جلوگیری داشتم و دیگه اصلا نزدیکی نداشتم. طبق حساب خودم باید دیروز پریود میشدم اما هیچگونه علامتی از پریودی ندارم. چند روز قبل علایم داشتم ولی از دیروز هیچ علامتی ندارم. ممکنه با همون یکبار نزدیکی باردار شده باشم؟

سلام دوست عزیز
از آنجاییکه بازه زمانی تخمک گذاری شما از ۱۲-۱۸سیکل قاعدگی میباشد نزدیکی در روزهای۷و۸پریودی معمولامنجر به بارداری نمیشود پس احتمال بارداری ضعیف است.ولی جهت اطمینان میتوانید یک آزمایش بتا انجام دهیدیا بعد از گذشت ۲روز بی بی چک انجام دهید
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشین وقت بخیر من از موعد پریودم ۳،۴روزی میگذره خیلی ببخشید دیشب هم نزدیکی داشتم چون پری نشدم هنوز چن دقیقه پیش تست گرفتم مثبت اومده میخواستم بپرسم بخاطر وجود اسپرم تو ادرارم که مثبت نیومده؟
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 38 مهمان