Re: آیا خونریزی من لانه گزینی هست یا پریود شده ام?

فاطمه.ه نوشته شده:سلام,وقتتون بخیر
من ماه پیش تو تایم تخمک گذاری اقدام کردم برای بارداری
موعد پریودم هم که شد با تاخیر ۵-۷ روزه پریود شدم
ولی تقریبا ۳ روز فقط خونریزی داشتم,ماه های قبل سرتایم خودم پریود میشدم که ۷ روز طول میکشید ولی الان از اواسط روز سوم هیچ لک و یا خونریزی ندارم
قبل شروع خونریزیم میتونم بگم اکثر علائم بارداری رو داشتم
الان این مدت خونریزی من عادیه?
ممکنه باردار باشم?
سلام
اگر حجم خونریزی به طور غیز عادی کم باشد باید تست دهید عزیزم

كارشناس مامايي فيروز

فاطمه.ه نوشته شده:سلام,وقتتون بخیر
من ماه پیش تو تایم تخمک گذاری اقدام کردم برای بارداری
موعد پریودم هم که شد با تاخیر ۵-۷ روزه پریود شدم
ولی تقریبا ۳ روز فقط خونریزی داشتم,ماه های قبل سرتایم خودم پریود میشدم که ۷ روز طول میکشید ولی الان از اواسط روز سوم هیچ لک و یا خونریزی ندارم
قبل شروع خونریزیم میتونم بگم اکثر علائم بارداری رو داشتم
الان این مدت خونریزی من عادیه?
ممکنه باردار باشم?
سلام
اگر حجم خونریزی به طور غیز عادی کم باشد باید تست دهید عزیزم
كارشناس مامايي فيروز

با سلام
من چند ماه اقدام به بارداری کردم دارو هم مصررف میکنم قرص کلومفین و امپول روز ٧و٩سیکل پریودی میزدم و روز ١۴سیکل هم امپول Hcg زدم و دوره پریودیم٣٢روزه هست.این ماه روز ٣١ سیکل خونریزی متوسط و بدون دلدرد و کمردرد داشتم اما خونریزی تا روز بعد ادامه داشت و شب دوم پاک پاک روز سوم فقط یک قطره
ایا این خونریزی لانه گزینی هست؟یا پریودی؟
چه زمانی ازمایش خون بدم؟
ممنون میشم اگه جواب بدین اخه سه روز دگه نوبت عکس هیسترو سالپینگو گرافی دارم

سلام خسته نباشین من در هفته 6بارداری هستم لکه بینی خیلی کمی دارم سونو انجام دادم گفتن ن ساک دیده میشه ن چیزی گفتن امکان داره دیواره رحم زخیم شده باشه یا بچه خارج رحم باشه واینکه من سه ماه قبل یه سقط خارج رحمی داشتم آیا بازم امکان داره بچه نباشه یا ساک تشکیل نشه واینکه شیاف فرتیژست استفاده میکنم و لکه بینی کمتر شده خواهش میکنم راهنماییم کنین خیلی نگرانم

najme.h نوشته شده:با سلام
من چند ماه اقدام به بارداری کردم دارو هم مصررف میکنم قرص کلومفین و امپول روز ٧و٩سیکل پریودی میزدم و روز ١۴سیکل هم امپول Hcg زدم و دوره پریودیم٣٢روزه هست.این ماه روز ٣١ سیکل خونریزی متوسط و بدون دلدرد و کمردرد داشتم اما خونریزی تا روز بعد ادامه داشت و شب دوم پاک پاک روز سوم فقط یک قطره
ایا این خونریزی لانه گزینی هست؟یا پریودی؟
چه زمانی ازمایش خون بدم؟
ممنون میشم اگه جواب بدین اخه سه روز دگه نوبت عکس هیسترو سالپینگو گرافی دارم
سلام عزیزم
امیدوارم به موقع باشد
حتما آزمایش دهید و سپس عکس رنگی
بسیار خطرناک است در زمان بارداری این پروسه
كارشناس مامايي فيروز

سلام و خسته نباشید. من حدود دو هفته پیش روز تخمکگذاری برای بارداری اقرام کردم.بعد از ۳ روز به مدت حدود یک هفته لک خفیف قهوه ای یا و لک خفیف روشن خون داشتم.و سینه سفت...بعد از این ۷ روز خونریزی شدید شد که شروع پری بود, هم سه روز جلوتر از موعد شروع شده , هم نسبت به ماهای قبل خیلی شدیدتره. عادت ماهانه من معمولا منظم و ۲۸روزه هست . میخواستم بدونم که دقیقا چه اتفاقی افتاده. ممنون .ماه دیگه مشکل پیدا نمیکنم برای بارداری?
برای محاسبه روز تخمکگذاری چه جوری حساب کنم? روز اول پریود همون روزیه که خونریزی زیاد شد?برای پسر دار شدن چه روزی دقیقا اقدام کنم? ممنون

روز اول خونریزی تون کلا روز اول محسوب می شود نه روز زیاد شدن و ...
اگر سیکل 28 روزه دارید بین 14 تا 17 سیکل به تخمک گذاری محتمل تر است
در کل چون نمی شود 100% روزش را مشخص کرد و از طرفی عمر تخمک هم نهایتا 1 روز است، پس یک شب در میان اقدام را داشته باشید تا زودتر نتیجه بگیرید.
كارشناس مامايي فيروز

ممنون برای جواب. ولی من احتمال میدادم که این خونریزی خفیف بخاطر لانه گزبنی تخمک هست.وگرنه اگر از اول حساب کنم طول خونریزی پریود من تا امروز ۱۱ روز میشود که هنوز قطع نشده و دو هفته از موعد جلوتر افتاده!! میدونین دلیلش چی میتونه باشه؟
ممکنه تخمک بارور شده باشه ولی لانه گزینی بدرست انجام نشده و تخمک دفع شده ؟

سلام
ما دو ماه هست که برای بارداری اقدام کردیم
با وجود اینکه همیشه سیکل قاعدگی منظمی داشتم و ۳۲ روزه بود بعد از اولین ماهی که اقدام به بارداری کردم پریودم شش روز عقب افتاد(که اصلا تا به حال سابقه نداشته) و بعد در کمال تعجب پریود شدم
ماه قبل هم مجدد اقدام کردیم و اینبار بعد از پنج روز امروز لکه بینی داشتم با اینکه اصلا قبلش علایم شروع پریود نداشتم
ممکنه این لکه بینی برای لانه گزینی باشه؟دقیقا چهارده روز قبل اخرین تاریخ نزدیک مون بوده.

ریها نوشته شده:سلام
ما دو ماه هست که برای بارداری اقدام کردیم
با وجود اینکه همیشه سیکل قاعدگی منظمی داشتم و ۳۲ روزه بود بعد از اولین ماهی که اقدام به بارداری کردم پریودم شش روز عقب افتاد(که اصلا تا به حال سابقه نداشته) و بعد در کمال تعجب پریود شدم
ماه قبل هم مجدد اقدام کردیم و اینبار بعد از پنج روز امروز لکه بینی داشتم با اینکه اصلا قبلش علایم شروع پریود نداشتم
ممکنه این لکه بینی برای لانه گزینی باشه؟دقیقا چهارده روز قبل اخرین تاریخ نزدیک مون بوده.
سلام
فقط با گذشت زمان متوجه می شویم
اینکه آیا این لکه بینی به خونریزی قاعدگی تبدیل می شود یا خیر
چون هر دو احتمال هست
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشید من ۹ماهه تازه ازدواج کردم قبل از ازدواجم پریودی نا منظم داشتم بعد ازدواج رفتم پیش دکتر دکتر چهار ماهه اول رو بهم قرص اکویین با پرپژسترون دار الان این ماه قرص هامو عوض کرد قرص ویتاگنوس بهم داد الان هنوز ۱۳روز از پریودیم رد شده امروز وقتی رفتم دستشویی یه لکه خون قهوای دیدم نشانه چیست و دل درد وپادرد و کم ی کمر درد دارم ممنون میشم اگه جوابمو بدین
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 11 مهمان