شامپو بدن فیروز

باسلام وخسته نباشید ببخشید من‌ دررابطه بااستفاده ازشامپوبدنها مشاوره میخواستم .من وخانواده ام ازانواع مختلف شامپوبدنهای فیروز که هم مناسب کودکان وهم بزرگسالانست استفاده میکنیم. دررابطه بااین شامپوها سوالاتم را ازطریق لینک کانال محصولات فیروز وایمیل هم مطرح کردم ولی جوابی دریافت نکردم .ممنون میشوم اگر امکان دارد پاسخ سوالاتم رابدهید وراهنمایی کنید.من و وخانواده ام از انواع مختلف شامپو بدنهای فیروز استفاده میکنیم وراضی هستیم ولی راستش اخیرا مطالبی دررابطه با شامپو بدنها در اینترنت خواندم که باعث نگرانیم شده مثلا اینکه بعضی ترکیبات موجود در شامپوها مثل سدیم لورت سولفات ویا سدیم لورت سولفو ساکسینات وپلی کواترنیوم و.پارابن هاو....چند مورد دیگر خطرناک  وسرطانزاهستند ونمیدانم که این مطالب چقدر صحت دارد من موادتشکیل دهنده شامپوهای فیروز را خواندم مثلا همین ترکیبات مانند  سدیم لورت سولفات وسدیم لورسولفو ساکسینات وپلی کواترنیوم وپارابن ها..... در ترکیبات شامپوهای فیروز هم وجود دارد.میخواستم مطمئن باشم که استفاده ازین شامپوبدن برای کودکان وبزرگسالان خطری ندارد‌ وph شامپو بدنهای فیروز چند است؟ چون روی شامپو قیدشده دارای ph طبیعی و سازگاربا پوست وبرای همه قسمتهای بدن کودکان وبزرگسالان مناسبست؟ (مثلامخاط و نواحی حساس بدن کودکان وخانمها مثلا ناحیه تناسلی بانوان) البته من تابحال ازین شامپوها استفاده کردم وراضیم وکلا خیلی از صابون بهتراست .میخواهم مطمئن شوم که عوارضی ندارند وترکیبات آنهاسرطانزا نیست ؟وآیا شامپوبدنهای فیروز کلاغیرصابونی هستندوبرای همه بزرگسالان باانواع پوستها میتوان استفاده کرد؟! ببخشید که وقت شما را گرفتم ممنون میشوم باتوجه به مطالبی که گفتم اگر برایتان امکان دارد پاسخ همه سوالات رابدهیدتانگرانیم برطرف شود. باتشکروسپاس بسیارفراوان

ارسال پست

بازگشت به “پاسخ به سئوالات شما در مورد محصولات فیروز توسط کارشناسان واحد تحقیق و توسعه”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 8 مهمان