Re: بارداری

اگر بتا 1 و خورده ای بوده خوب منفی بوده و جای شکی نیست
برای تخمک گذاری هم:
اگر دقیق بخواهید باید حدود روز 10 سیکل سونو داشته باشید وگرنه از کیت استفاده کنید(که شاید نتیجه بگیرید)
كارشناس مامايي فيروز

15 محدوده ی مرزی ست و در این مواقع بعد از 3 روز تکرار می شود.
ولی مثبت قطعی هم نیست.
در مورد شما شاید همان سقط بارداری با سن خیلی کم بوده(که البته شایع است و گفته می شود 80% بارداری ها دچار این نوع سقط می شوند و مادر حتی متوجه هم نمی شود) مشکل و نگرانی هم ندارد.
البته عرض می کنم که حتی این هم فقط محتمل است نه اینکه قطعی برای شما رخ داده
كارشناس مامايي فيروز

سلام من هميشه دوره هاي منظم ٣٠ روز داشتم اما از ٥ ماه پيش متوجه شدم ٢٦ روز شده ام، اين ماه اقدام به بارداري كردم و روز ٢٦ تست بي بي چك زدم و خيلي خط كمرنگ مثبت بود، اما روز ٣٠ شب حدودا ساعت٨ يا ٩ يك لكه خيلي خيلي روشن و خيلي خيلي كوچك كه به سختي ديده ميشد ديدم و فردا صبح زياد شد، روز اول روشنتر بود و روز دوم مثل پريود عادي و روز سوم هم قطع شد، الان روز ٤ هستم و هيچ چيزي نيست، ديروز دكتر رفتم و اون هم تست بي بي چك زد و منفي بود و گفت٢ هفته ديگه برم آزمايش خون بدم. چقدر احتمال بارداري هست؟ اصلا احتمالش هست؟ گيج شدم!

نیلوفران نوشته شده:سلام من سوم بهمن پریپد شدم ولی کم بود تا الان یعنی ۱۹بهمن لکه بینیم ادامه داره دیرپز ازمیش دادم تست بارداریم مثبت بود عددمم ۲۲۱هستش پس چرا لکه بینی دارم لطفا راهنماییم کنین
پس لکه بینی در بارداری ست نه پریود و ...
بعد از 3 روز آزمایش تکرار شود
سونو در زمان معینی که درمانگر بالینی تون مشخص کردند.
كارشناس مامايي فيروز

زيبا جون نوشته شده:سلام من هميشه دوره هاي منظم ٣٠ روز داشتم اما از ٥ ماه پيش متوجه شدم ٢٦ روز شده ام، اين ماه اقدام به بارداري كردم و روز ٢٦ تست بي بي چك زدم و خيلي خط كمرنگ مثبت بود، اما روز ٣٠ شب حدودا ساعت٨ يا ٩ يك لكه خيلي خيلي روشن و خيلي خيلي كوچك كه به سختي ديده ميشد ديدم و فردا صبح زياد شد، روز اول روشنتر بود و روز دوم مثل پريود عادي و روز سوم هم قطع شد، الان روز ٤ هستم و هيچ چيزي نيست، ديروز دكتر رفتم و اون هم تست بي بي چك زد و منفي بود و گفت٢ هفته ديگه برم آزمايش خون بدم. چقدر احتمال بارداري هست؟ اصلا احتمالش هست؟ گيج شدم!
پاسختون در پست دیگرتون است
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “پاسخ به سئوالات شما در مورد محصولات فیروز توسط کارشناسان واحد تحقیق و توسعه”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 17 مهمان