بارداری

سلام خدمت کارشناس محترم.طاعاتتون قبول باشه.من 24 اردیبهشت روز اول پری بود و در تاریخ 30 خرداد آزمایش بتا دادم عدد 450.1 هستش.نمیدونم نرماله یا نه ؟ واینکه چه روزی برای سونو باید برم ؟ممنون

سختی،
انسان ها را سرسخت میکند.
میخ هایی در دیوار محکمتر میمانند،
که ضربات سخت تری را تحمل کرده باشند...

Re: بارداری

با عرض سلام و خسته نباشي خدمت شما
من طبق اخرين تاريخ پريوديم الان بايد در هفته ٧ بارداري باشم اما سونو هفته ٥ را نشان داده يعني جنين دو هفته كمتر رشد كرده
نظر شما چيه ؟
خيلي نگرانم دو هفته بعد دوباره سونو نوشتن به نظر تون ممكنه جنين مرده باشه ؟ من هيچ علاعم درد و خونريزي ندارم ٢٥ سالمه و بارداري اولم هست

سلام.من از اولین روز پریودم چهل روز میگذره.وباردارم.
هنوز ده روز عقب انداختم.
دکتر برام سونو نوشت
سونوگرافی تشخیص حدود پنج هفته رو داد ولی جنین تشکیل نشده بود.
فقط ساک و کیسه زرده مشخص بود.
ممکنه جنین تشکیل نشه.
خیلی میترسم.

Mj00 نوشته شده:با عرض سلام و خسته نباشي خدمت شما
من طبق اخرين تاريخ پريوديم الان بايد در هفته ٧ بارداري باشم اما سونو هفته ٥ را نشان داده يعني جنين دو هفته كمتر رشد كرده
نظر شما چيه ؟
خيلي نگرانم دو هفته بعد دوباره سونو نوشتن به نظر تون ممكنه جنين مرده باشه ؟ من هيچ علاعم درد و خونريزي ندارم ٢٥ سالمه و بارداري اولم هست
سلام
اولین بی بی چک یا آزمایش مثبتتون کی بوده عزیزم
كارشناس مامايي فيروز

آویسا نوشته شده:سلام.من از اولین روز پریودم چهل روز میگذره.وباردارم.
هنوز ده روز عقب انداختم.
دکتر برام سونو نوشت
سونوگرافی تشخیص حدود پنج هفته رو داد ولی جنین تشکیل نشده بود.
فقط ساک و کیسه زرده مشخص بود.
ممکنه جنین تشکیل نشه.
خیلی میترسم.
سلام
نه عزیزم فعلا نرمال است
موارد این چنینی داشته ایم...
كارشناس مامايي فيروز

سلام من درهفته نهم بارداري هستم سن هاملكي براساسcrl=21ميليمتر هست و هماتومي به ابعاد ١٦*٨ميليمتر در فضاي پري ساكولر ديده شده است لك بيني جزءي دارم دكتر شياف پرژسترون تجويز كرده با اين حال احتمال سقط وجود داره با تشكر

سلام من درهفته نهم بارداري هستم سن هاملكي براساسcrl=21ميليمتر هست و هماتومي به ابعاد ١٦*٨ميليمتر در فضاي پري ساكولر ديده شده است لك بيني جزءي دارم دكتر شياف پرژسترون تجويز كرده با اين حال احتمال سقط وجود داره با تشكر

شیدایی نوشته شده:راستی من ازتاریخ پری3روزعقب انداختم...زیردلم دردکمی دارم میگیره و ول میکنه...یک جزئی کم هم عفونت ادراردارم...خاهش میکنم راهنمایی کنید
سلام
اگر عفونت ادراری در آزمایشتون ثابت شده حتما درمان کنید.
در مورد بارداری : بتای 2 منفی ست.
و انتظار می رفته در این زمان، در صورت بارداری، آزمایشتون مثبت می شد.
با این حال در صورت ادامه تاخیر، باید تکرار شود
كارشناس مامايي فيروز

نجمه اسدزاده نوشته شده:سلام من درهفته نهم بارداري هستم سن هاملكي براساسcrl=21ميليمتر هست و هماتومي به ابعاد ١٦*٨ميليمتر در فضاي پري ساكولر ديده شده است لك بيني جزءي دارم دكتر شياف پرژسترون تجويز كرده با اين حال احتمال سقط وجود داره با تشكر
سلام
دوست عزیزم دیده شدن هماتوم و نیز لکه بینی از موارد آنرمال در بارداری ست اما لزومآً به سقط نمی انجامد و نمونه هایی که نرمال پیش رفته و ادامه یافته، به وفور موجود هستند پس نگران نباشید عزیزم
كارشناس مامايي فيروز

با عرض سلام و خسته نباشي
من طبق اخرين دوره پريود ١٥ فروردين بود زمان ٧ خرداد پزشكم دستور به سونو دادن تاريخ سونو ٥ هفته و ٤ و قطر ساك ١٣/٥ مم روز را نشان داد يعني دو هفته كم داشتم پزشكم گفتن يا لقاح دير تشكذل شده يا جنين مرده و رشد نكرده ، دو هفته بعد سونو را تكرار كردم سونو سن بارداري را٦ هفته و ٦ روز نشان داد با قطر ساك ٢٢ مم و fetal pole و ضربان قلب رويت نشد دوباره دستور به سونو به هفته بعد را دادن كه اگه ضربان نداشت سقط صورت بگيرد ومن لكه بيني هم داشتم كه دكتر شياف را قطع كرد سوالا من اين است مه اميدي به اين بارداري هست؟ چقدر امكان تشكيل شدن قلب وجود دارد؟ انقدر اين هفته اون هفته شده حسابي نا اميد و خسته شدم
٢٦ سالمه و بارداريه اولمه
خيلي ممنونم جواب سوال من و زودتر بدين

سلام
دوست عزیزم انتظار می رفته ظره 2 هفته جنین و کیسه زرده لااقل در سونو رویت شود.
از طرفی رشد ساک هم روزی 1.1 میلی ست و برای شما در 2 هفته بازهم کمتر رشد کرده .
متاسفانه احتمال بارداری پوچ زیاد است. البته سونوی تائیدی بر سونوی دومتون حتما الزامی ست
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “پاسخ به سئوالات شما در مورد محصولات فیروز توسط کارشناسان واحد تحقیق و توسعه”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 9 مهمان