Re: بارداری

سلام.
من17 فروردین 97 پریود شدم و 30و31 فروردین نزدیکی داشتم. سال پیش پریودهای منظمی داشتم.مجدد 15 اردیبهشت پریود شدم. و از 23 اردیبهشت لکه بینی و گاهی لخته بینی داشتم که پزشکم گفت عفونت داری، سفکسیم تجویز کردن و بعد یک هفته مجدد معاینه کرد گفت خوب شدی و داری مجدد پریود میشی.ولی نشدم و لک بینی ها ادامه داشت تا 14 خرداد بدستور دکتر شروع کردم به خوردن مدروکسی پروژسترون روزی 4 عدد تا 10 روز. روز 11 و 14 خرداد نزدیکی داشتم. آزمایش بتا دادم همون 14 خرداد 261بود. لک بینی از 15 خرداد قطع شد.مجدد 21 خرداد بتا دادم 233 شد و 24 خرداد شد 243.سونو واژینال هم دادم گفت چیزی مشاهده نکرد.پزشکم گفت احتمالا سقط شده و زمان می بره بتا بیاد پایین.
سوالم اینه ممکنه با این شرایط هنوز باردار باشم؟
همچنین بتا چقدر طول میکشه تا بیاد پایین؟
خیلی اضطراب و استرس دارم ممنون میشم زودتر بهم پاسخ بدین.

سلام
عزیزم سونوی دقیقی واژینال از لوله ها و .. هم داشته باشید که ساک بارداری جای دیگری نباشد
روند رشد بتا مناسب نبوده بعید است بارداری ادامه داری باشد
هر 3 روز باید دو برابر میشد
كارشناس مامايي فيروز

سلام خدمت کارشناس محترم
من روز اول از هفته دوازدهم بارداری هستم .از هفته 6 به بعد درد سینه ام خیلی محسوس بود و اذیتم میکرد.و حالت تهوع داشتم .الان و توی این هفته احساس میکنم درد سینم خیلی کمتر شده .ولی همچنان حالت تهوع دارم.خواستم بدونم خدای نکرده برای جنینم مشکلی پیش اومده یا این حالت طبیعیه؟؟؟و اینکه در مورد شرایط سقط فراموش شده توضیح بدین .خیلی ذهنمو به خودش درگیر کرده

سلام ، خسته نباشید ممنون میشم سریع جوابم و بدین خیلی استرس دارم پنج ماهه باردارم هفته بیست ویکم یه هفته است که خونریزی قهوه ای داشتم رفتم دکتر بهم شیاف کلوتیمازول داد دو شب استفاده کردم اما هم رنگ خونم روشن شد و دیگه قهوه ای نبود هم موقعی که میزاشتم خیلی سوزش داشتم و اصلا شیاف بالا نمیرفت به دکترم گفتم ، گفت دیگه استفاده نکن و من الان یه شبه استفاده نکردم حجم خونریزیم کم تر شده و رنگش تقریبا گلبهی یا کرمی که با خون قاطی شده باشه یه همچین رنگیه در ضمن من سونو که دادم هیچ مشکلی نبود دهانه رحم بسته بود و طول سرویکال ۳۵ جفت بالا ، حتی خونی هم در سونو گرافی دیده نشده بود و من هر روز تکونای بچه رو حس میکنم ، حالا میخوام بدونم خطری برای جنین هست یا نه ؟! و این که با این توضیحات من دارم روند بهبودی و طی میکنم یا نه داره بدتر میشه ؟! و این که چون دهانه رحم بسته است پس این خون از قسمت واژن میاد و ربطی به بچه نداره ؟! ممنون میشم کمکم کنید

Banoo Raha نوشته شده:سلام خدمت کارشناس محترم
من روز اول از هفته دوازدهم بارداری هستم .از هفته 6 به بعد درد سینه ام خیلی محسوس بود و اذیتم میکرد.و حالت تهوع داشتم .الان و توی این هفته احساس میکنم درد سینم خیلی کمتر شده .ولی همچنان حالت تهوع دارم.خواستم بدونم خدای نکرده برای جنینم مشکلی پیش اومده یا این حالت طبیعیه؟؟؟و اینکه در مورد شرایط سقط فراموش شده توضیح بدین .خیلی ذهنمو به خودش درگیر کرده
سلام عزیزم
قطع ناگهانی علائم قبلی
شما خداروشکر تهوع رو دارید فعلا
كارشناس مامايي فيروز

nfatemeh نوشته شده:سلام ، خسته نباشید ممنون میشم سریع جوابم و بدین خیلی استرس دارم پنج ماهه باردارم هفته بیست ویکم یه هفته است که خونریزی قهوه ای داشتم رفتم دکتر بهم شیاف کلوتیمازول داد دو شب استفاده کردم اما هم رنگ خونم روشن شد و دیگه قهوه ای نبود هم موقعی که میزاشتم خیلی سوزش داشتم و اصلا شیاف بالا نمیرفت به دکترم گفتم ، گفت دیگه استفاده نکن و من الان یه شبه استفاده نکردم حجم خونریزیم کم تر شده و رنگش تقریبا گلبهی یا کرمی که با خون قاطی شده باشه یه همچین رنگیه در ضمن من سونو که دادم هیچ مشکلی نبود دهانه رحم بسته بود و طول سرویکال ۳۵ جفت بالا ، حتی خونی هم در سونو گرافی دیده نشده بود و من هر روز تکونای بچه رو حس میکنم ، حالا میخوام بدونم خطری برای جنین هست یا نه ؟! و این که با این توضیحات من دارم روند بهبودی و طی میکنم یا نه داره بدتر میشه ؟! و این که چون دهانه رحم بسته است پس این خون از قسمت واژن میاد و ربطی به بچه نداره ؟! ممنون میشم کمکم کنید
سلام نه عزیزم از واژن که نمی اید
اما هنوز دهانه در حدی که زایمان زودرس و ... رو سبب شود باز و خطری نشده
آمپول پرولوتون ندادند؟
باید لکه بینی تون قطع شود. عزیزم
كارشناس مامايي فيروز

با سلام.من یک ساله اقدام به بارداری کردم.این ماه بعد از چندین ماه مجدد قرص لتروزول مصرف کردم.کمر درد شدید داشتم تا اینکه یک روز بعد موعد پریودم پریود شدم ولی ۲ روز بیشتر طول نکشید.الانم با اینکه درد کمر دارم و سرگیجه ولی کاملا" پریودم قطع شده.دیروز بیبی چک گزاشتم منفی بود.آیا احتمال بارداری هست؟ چون باید اینهفته برای عکس رنگی برم میترسم شاید یک در صد باردار بوده باشم و برم برا عکس.لطفا" راهنمائیم کنید

با سلام.من یک ساله اقدام به بارداری کردم.این ماه بعد از چندین ماه مجدد قرص لتروزول مصرف کردم.کمر درد شدید داشتم تا اینکه یک روز بعد موعد پریودم پریود شدم ولی ۲ روز بیشتر طول نکشید.الانم با اینکه درد کمر دارم و سرگیجه ولی کاملا" پریودم قطع شده.دیروز بیبی چک گزاشتم منفی بود.آیا احتمال بارداری هست؟ چون باید اینهفته برای عکس رنگی برم میترسم شاید یک در صد باردار بوده باشم و برم برا عکس.لطفا" راهنمائیم کنید

سلام.من یک ساله اقدام به بارداری کردم.این ماه بعد از چندین ماه مجدد قرص لتروزول مصرف کردم.کمر درد شدید داشتم تا اینکه یک روز بعد موعد پریودم پریود شدم ولی ۲ روز بیشتر طول نکشید.الانم با اینکه درد کمر دارم و سرگیجه ولی کاملا" پریودم قطع شده.دیروز بیبی چک گزاشتم منفی بود.آیا احتمال بارداری هست؟ چون باید اینهفته برای عکس رنگی برم میترسم شاید یک در صد باردار بوده باشم و برم برا عکس.لطفا" راهنمائیم کنید

سلام خانمهای عزیز من پلی کیستیک دارم اون سنم بیست ویک هست یک دختر دارم و چهارسال جلوگیری کردم الان ماه قبل از جلوگیری دست کشیدم که میگن پلی کیستیک داری اون ماه بزرگترین فولیکولم نه بود ولی ازاد هم شد اما حمل نگرفتم روز قبل رفتم سونو فولیکولم ۱۷ شده بود امپول گرفتم برای ازاد سازی به نظرتان احتمال حمل هست

سلام، من ٣٧ سالمه و اولين بار ماه پيش اقدام كردم براي بارداري . ٥ روز مونده به پريودم و الان دو روزه خون قهوه اي ( با عرض معذرت) به صورت لكه و لخته قهوه اي ميبينم. از امروز تخمدان چپم هم درد ميكنه. من دوره هام ٢٧-٢٨ روزه ست و هيچ وقت سابقه زود جلو انداختن پريود اونم ٥ روز ندارم. دوره هاي پريود من معمولا با لك بيتي قهوهاي سروع ميشن. پاپ اسنير هم دادم و گفتن مشكلي ندارم. حدود دو روز مرنده به لك بينيم سينه هام به شدت ورم كردن رگ هاي ابي روشون معلوم بود و دردناك. ولي بعد كه لك شروع شد ورم و درد كاهش پيدا كرد. به نظرتون دارم پريود ميشم؟
ارسال پست

بازگشت به “پاسخ به سئوالات شما در مورد محصولات فیروز توسط کارشناسان واحد تحقیق و توسعه”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 6 مهمان