Re: بارداری

سلام خانوم دکتر مهربونم من کم کاری تیرویید دارم دوماه پیش آزمایش دادم عدد tshام ۲/۶ بود دکترم گفت چون در حال اقدام به بارداری هستی داروتو ادامه بده منم سونو دادم دوتا فولیکول ۲۳ و ۲۴ میل داشتم آمپول HCG زدم و اقدام کردم الان باز آزمایش tshدادم شده بود ۸/۱ دارم دیوونه میشم چرا انقد رفته بالا ؟خیلی نگرانم ؟اگه باردار شده باشم باید چیکار کنم ؟

سلام خسته نباشید
من 25سالمه نزدیک پنج ساله ازدواج کردم یه پسر 3و نیم ساله هم دارم, از اول سن بلوغ تا به الان بطور ارثی پریودهای نامنظمی داشتم, از, بعد زایمان تا الان جلوگیری داشتم, نزدیک سه هفتست اقدام به بارداری کردم, چیکار کنم زودتر نتیجه بگیرم,؟؟
دلمم خیلی دختر میخواد چیکار کنم؟؟؟

نگین.بارانا نوشته شده:سلام خانوم دکتر مهربونم من کم کاری تیرویید دارم دوماه پیش آزمایش دادم عدد tshام ۲/۶ بود دکترم گفت چون در حال اقدام به بارداری هستی داروتو ادامه بده منم سونو دادم دوتا فولیکول ۲۳ و ۲۴ میل داشتم آمپول HCG زدم و اقدام کردم الان باز آزمایش tshدادم شده بود ۸/۱ دارم دیوونه میشم چرا انقد رفته بالا ؟خیلی نگرانم ؟اگه باردار شده باشم باید چیکار کنم ؟

فرامرز نوشته شده:سلام 2/5است که ازدواج کردیم اما 3ماه است که پیش گیری نداریم .اما باردار نشدم علت ان چیست ؟
سلام
تا 4-6 ماه عادی ست
بیشتر شد آنالیز اسپرم همسر
سونوی روز 10 سیکل برای چک تخمک گذاری تون
در صورت نرمال بودن دو مورد بالا عکس رنگی از رحم
كارشناس مامايي فيروز

farzaneh.ah نوشته شده:سلام خسته نباشید
من 25سالمه نزدیک پنج ساله ازدواج کردم یه پسر 3و نیم ساله هم دارم, از اول سن بلوغ تا به الان بطور ارثی پریودهای نامنظمی داشتم, از, بعد زایمان تا الان جلوگیری داشتم, نزدیک سه هفتست اقدام به بارداری کردم, چیکار کنم زودتر نتیجه بگیرم,؟؟
دلمم خیلی دختر میخواد چیکار کنم؟؟؟
سلام
اگر سیکل بی نظم دارید کلا یک شب درمیان اقدام کنید تا تخمک را به هر شکلی هست از دست ندهید
برای نظم سیکلتون هم تحت نظر متخصص حاذقی باشید
روز 12 سیکل حدودا سونوی بررسی تخمک گذاری داشته باشید
آزمایش پیش از بارداری و اسید فولیک فراموش نشود
كارشناس مامايي فيروز

نگین.بارانا نوشته شده:سلام خانوم دکتر مهربونم من کم کاری تیرویید دارم دوماه پیش آزمایش دادم عدد tshام ۲/۶ بود دکترم گفت چون در حال اقدام به بارداری هستی داروتو ادامه بده منم سونو دادم دوتا فولیکول ۲۳ و ۲۴ میل داشتم آمپول HCG زدم و اقدام کردم الان باز آزمایش tshدادم شده بود ۸/۱ دارم دیوونه میشم چرا انقد رفته بالا ؟خیلی نگرانم ؟اگه باردار شده باشم باید چیکار کنم ؟
سلام
عزیزم تجت نظر متخصص غدد دوز دارو باید تا نرمال شدن و نرمال ماندن هورمون، بالا برود اما همزمان با دارو درمانی، آزمایش مجدد چک می شود: tsh و free t4
گاهی با تکرار مجدد، نرمال گزارش می شود
كارشناس مامايي فيروز

سلام من دارو گیاهی واسه تقویت فولیکول مصرف کردم روز سیزده سیکلم سونو دادم دوتا فولیکول غالب ۲۳ و ۲۱ میلی داشتم مشکلی هم ندارم آزمایش های همسرمم خوب بوده دوتا آمپول hcg هم واسه آزادسازی تخمک زدم الان ۴ ماهه اقدام کردم ماه قبلم دوتا فولیکول غالب داشتم چرا باردار نمیشم ؟

نگین.بارانا نوشته شده:سلام من دارو گیاهی واسه تقویت فولیکول مصرف کردم روز سیزده سیکلم سونو دادم دوتا فولیکول غالب ۲۳ و ۲۱ میلی داشتم مشکلی هم ندارم آزمایش های همسرمم خوب بوده دوتا آمپول hcg هم واسه آزادسازی تخمک زدم الان ۴ ماهه اقدام کردم ماه قبلم دوتا فولیکول غالب داشتم چرا باردار نمیشم ؟

نگین.بارانا نوشته شده:سلام من دارو گیاهی واسه تقویت فولیکول مصرف کردم روز سیزده سیکلم سونو دادم دوتا فولیکول غالب ۲۳ و ۲۱ میلی داشتم مشکلی هم ندارم آزمایش های همسرمم خوب بوده دوتا آمپول hcg هم واسه آزادسازی تخمک زدم الان ۴ ماهه اقدام کردم ماه قبلم دوتا فولیکول غالب داشتم چرا باردار نمیشم ؟
سلام عزیزم
اگر 4 ماه از زمانی که تخمک گذاری نرمال داشته اید گذشته
عکس رنگی از رحم اقدام تشخیصی بعدی تون هست
كارشناس مامايي فيروز

سلام من قصد بارداری دارم واسه دختر امروز 10پری هستم پری نامنظم دارم از کیت تخمک گذاری مکث14 و آبون استفاده کردم مکث 14 خط دوم هاله است آبون خط دوم کمی کمرنگ تر از خط اول خواستم ببینم کدوم درسته؟ و من اقدام کنم یا نه ممنون
ارسال پست

بازگشت به “ساير موارد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 20 مهمان