هترواکو در تخمدان

با سلام خدمت اعضای محترم گروه تو رو خدا منو کمک کنید خیلی خیلی بابت مادرم ناراحتم مادر من ۶۶ سالش و ۶ تا زایمان داشته چند وقتی هست که کنترل ادرار ازدست میداد و لکه های زرد پررنگ میدید که دتر براش سون واژینالتوشت ودر سون یک توده هترواکو در تخمدان سمت راست به ابعاد حدودا ۲۷ میلیمتر با گلوی شریانی low resistive دید که نیاز یه بررسی تست امور مارک ر و ام ار ای داره حالا سوال من اینه دور از جون این توده همون سرطان ?ایا این توده ها بدخیم هستند?اگر دور از جون بدخیم باشه و نیاز باشه تخمدان در بیارن به جاهای دیگه بدن منتشر نمیشه و میتونه زندگی طبیعی داشته باشه?به نظر شما ما زود متوجه شدیم چون هم سایز کوچیک و هم اینکه رحم و بقیه چیزها طبیعی هستش?
ممنون میشم جوابم زود بدید هر کس هر چی میدونه بگه واقعا خیلی خیلی دلم شور میزنه و اعصابم خورد ممنون

Re: هترواکو در تخمدان

سلام
دوست عزیزم
پیش از انجام آزمایش تومور مارکرها اصلاً این نگرانی ها رو به خودتون راه ندید، اصلا.
این آزمایشی ست که در برخورد با هرگونه توده هترواکو (و نه هایپو اکو) انجام می شود تا اطمینان حاصل شود.همین.
این یک روتین علمی ست.
انشالله که برای شما هم موردی نیست.
در ثانی خدای ناکرده مورد بدخیم بود با توجه به سن مادرتون در وضعیت شدید حتی، فقط تخمدان رو خارج می کنند و نگرانی هم ندارد.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “ساير موارد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 11 مهمان