سلام خسته نباشید بعد از مصرف قرس مدروکسی پروژسترون ب مدت سه ماه

سلام خسته نباشید من پنج ماه پیش پریودم عقب افتاد و حدود دو ماه پریود نشدم که بعد از آز بارداری و منفی بودن دکتر آمپول پروژسترون تجویز کرد و پریود شدم بعد از اون به مدت سه ماه قرص مدروکسی استفاده کردم وسط سیکل یعنی ۱۵پریودی میخوردم و به موقع یعنی ۲۲هرماه پریود میشدم ماه آخر بعد از خوردن قرص ۲۰بهمن پریود شدم و ۱۴سیکلم لک دیدم امروز هم پریود شدم.میشه کمکم کنید اگه بخوام آزمایش هورمونی بدم روز دوم و سوم همین پریودی بدم؟این پریودی باعث میشه تاریخم باز به هم بخوره؟

Re: سلام خسته نباشید بعد از مصرف قرس مدروکسی پروژسترون ب مدت سه ماه

Hosna hana نوشته شده:سلام خسته نباشید من پنج ماه پیش پریودم عقب افتاد و حدود دو ماه پریود نشدم که بعد از آز بارداری و منفی بودن دکتر آمپول پروژسترون تجویز کرد و پریود شدم بعد از اون به مدت سه ماه قرص مدروکسی استفاده کردم وسط سیکل یعنی ۱۵پریودی میخوردم و به موقع یعنی ۲۲هرماه پریود میشدم ماه آخر بعد از خوردن قرص ۲۰بهمن پریود شدم و ۱۴سیکلم لک دیدم امروز هم پریود شدم.میشه کمکم کنید اگه بخوام آزمایش هورمونی بدم روز دوم و سوم همین پریودی بدم؟این پریودی باعث میشه تاریخم باز به هم بخوره؟
سلام تشخیص با درمانگر شماست و خوب بود ازشون می پرسیدید که آیا دوم همین پریود ازمایش بدید با خیر
از نظر من که بهتر است بدهید تا زودتر تشخیص و داروی بهتر معلوم شود
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “ساير موارد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 4 مهمان