مشكلات فرزند اولم

با سلام .من در بارداي اولم در ماه 5ابله مرغون گرفتم.اصلا نميدونستم ضرر داره.ني نيم متاسفانه با مشكلاتي چون سوراخ قلب و مشكل مغزي متولد شد.براي بار دوم خيلي ميترسم.شوهرم بيشتر.ازمايش زنتيك هم كه ميگن گرفتنش فايده نداره چون بايد بچه كه كوچيك بوده ازش ازمايش ميگرفتن تا علتش معلوم ميشده.ناگفته نماند كه من وشوهرم كاملا غريبه ايم.لطفا راهنماييم كنين چكار كنم.دلم ني ني سالم وچاقالو مي خواد.دلم نميخواد دوباره غم وغصه ها تكرار بشن.همه با ني نيهاشون لذت ميبرن ولي من..... :( :( :( :(

سلام الناي نازنين

بابت ني ني اولت واقعا ناراحت شدم....الان تحت نظر دكتره ؟ چه كاري ميشه براش كرد؟

عزيزم اين عارضه به خاطر آبله مرغون براي ني ني اولت پيش اومده و قرار نيست كه دوباره تكرار

بشه و فقط يه بار آدم آبله مرغون ميگيره ....

توكلت بخدا باشه / ايشاالله صاحب يه ني ني صحيح و سالم و صالح و توپولي بشي خانمي....
يه فرشته از آسمون برای عزیزترین موجود خدا مادر...............

اين دفعه با آزمايشات بيشتر و تحت نظر بودن و توكل بخدا همه چي درست ميشه :wink:

درمان نی نی اول

سلام عزیزم :D :D .از ابراز همدردیت واقعا ممنونم.نی نیم فقط باید تحت توانبخشی باشه و دارو و درمان خاصی نداره.نسبت به بقیه بچه ها دو-سه سالی عقب تره و رشدش هم کمه.برام دعا کنین خدا راه حلشم بهم نشون بده و صاحب نی نی دوم بشم که چاقالو و تپل باشه.خدا میدونه چقدر با دیدن بچه های بقیه که کوچیکتر از نی نی من هستن اما بزرگ وسالم دلم میشکنه.برام دعا کنین :cry: :cry: :cry:

سلام خانمي

قربونه دلت عزيزم

انشااله بزودي صاحب يه ني ني صحيح و سالم و تپلي بشي خانمي............آمين

Re: مشكلات فرزند اولم

elena_goli نوشته شده:با سلام .من در بارداي اولم در ماه 5ابله مرغون گرفتم.اصلا نميدونستم ضرر داره.ني نيم متاسفانه با مشكلاتي چون سوراخ قلب و مشكل مغزي متولد شد.براي بار دوم خيلي ميترسم.شوهرم بيشتر.ازمايش زنتيك هم كه ميگن گرفتنش فايده نداره چون بايد بچه كه كوچيك بوده ازش ازمايش ميگرفتن تا علتش معلوم ميشده.ناگفته نماند كه من وشوهرم كاملا غريبه ايم.لطفا راهنماييم كنين چكار كنم.دلم ني ني سالم وچاقالو مي خواد.دلم نميخواد دوباره غم وغصه ها تكرار بشن.همه با ني نيهاشون لذت ميبرن ولي من..... :( :( :( :(
سلام النای عزیز! اگر نظر درمانگر دوران بارداری اولتون این بوده که مشکل فرزندتون فقط به علت آبله مرغان بوده و مشکل دیگری در بارداری نداشتید پس جای نگرانی برای بارداری بعدی نیست عزیزم. فقط پیش از بارداری مانند همه آزمایش کامل که ویروسهای دیگر چک می شوند را انجام دهید.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “عيوب مادرزادي و بيماريهاي دوران نوزادي تا كودكي”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 11 مهمان