زخم وعفونت شدن سينه

سلام خانم كارشناس
من الان جها ماهه كه با درد به بسرم شير مي دم سه ماه بيش زخم شد وشير دهي برايم خيلي سخت بود رفتم دكتركفت عفونت
    كردن دو ورق كلوكزاسيلين داد خوردم ولي خوب نشد بازم رفتم دكتر ودوباره كلوكزاسيلين داد خوردم يك ماه خوب شدم ولي بعد يك ماه بازم سينه هام زخم شد وبا كريه وناله به بسرم شير مي دادم حتي انقدر خودمو سفتمي كرفتم كه حتي بشت دستو باهام بي حس مي شدن رفتم دكتر سونو نوشت ولي تو سونو هيجي از عفونت ذكر نشده بود ولي در سينه جب فيبرو ادنوم ذكر شده بود الان من جيكار كنم همه مي كن از شير بكيرس ولي الرزي به شير كاو داره شير خشك مخصوص بجه هاي الرزي رو كرفتم نمي خوره من بايد جيكار كنم كمكم كنين

یا امام حسین کمکم کن

Re: زخم وعفونت شدن سينه

آلیس عزیز پستت رو که خوندم خیلی ناراحت شدم امیدوارم به زودی به حق نفس پاک سید امین مشکلت حل بشه خیلی سختی کشیدی عزیزم خدا حاجاتت رو برآورده کنه انشاالله...
    یعنی دارویی نمیتونی مصرف کنی که زودتر خوبه خوب بشه؟ :cry: :cry: :cry:
    وقتی خداوند از پشت دستانش را روی چشمانم گذاشت
    از لای انگشتانش آنچنان محو دیدن دنیا شدم
    که فراموش کردم منتظر است تا نامش را صدا کنم...

فدات بشم صباي نازنينم
    نمي دوني تو اين يك سال جقدرخوردم دقيقا از ماه نهنم امين يكمي بهتر شده بود كه خيلي خوشحال بودم كه ديكه صورتش مسل قبل قروز نمي شه وراحتر مي تونم عضي جيزهارو امتحان كنمولي از اون روز.سينههام منو اذيت مي كنه انكاري خدا نمي خواد من از بجه داري لذت ببرم بعضي وقتها مي كم خدا يادته خيلي دوست داشتم بجه مو همه جا ببرم.خودم با دل وجان شيرش بدم خيلي جيزهاي ديكه ولينمي دونم كه جرا هميشه امين وخودم زجر مي كشم حتي نمي تونم لذت شير دادن به بسرم رو بكشم واز خدا مي خواد تا بزرك نشده بتونم از اين دوران كه هميشه ارزوم بود رو استفاده كنم
    داروي مسكن داده ولي هنكام مكيدن بازم درد داره
    الان بنج روزه مي دوشم مي دم خدارو شكر بهترم اكه خادا بخواد جمعه مي خوام از سينه ام شير بدم اكهدرد وكاز نكيره
    برامون دعا كن
    یا امام حسین کمکم کن

سلام الیس جون.
    خیلی ناراحت شدم.انشالله زودتر خوب بشی.
    شاید شیر زیاد توی سینه ات جمع میشه.اخه من وقتی قطره شیرافزا میخوردم و ملیکا شیرمیخوره درد شدید میاد برام.
    قبل از شیر دادن حسابی شیرتو بدوش.
    و بعد از شیر دادن هم کمی از شیر خودتو بزن روی سینه ات که زخمه شیرت سینه ات رو خوب میکنه.
    آخرین ويرايش توسط 1 on paridaryai, ويرايش شده در 0.
    نه ماه انتظار،،،و یک عمر نگرانی،،،حس آزاد دخترانه را،،،به مهر مادری دادن،،،بزرگترین ایثار یک زن است..

خيلي ممنون برياي مهربون خديجه بانوي عزيز
    بريا جون منم فكر مي كنم شيرم جمع مي شه جون روزا زياد نمي خوره شبا بدرمو در مي ارود جون مقع شير خوردن خيلي ركهام متورم مي شدن
    باشه خديجه باونوي عزيزم امتحان مي كنم
    هميشه تنتون سالم باشه
    یا امام حسین کمکم کن

alis_khoob نوشته شده:فدات بشم صباي نازنينم
    نمي دوني تو اين يك سال جقدرخوردم دقيقا از ماه نهنم امين يكمي بهتر شده بود كه خيلي خوشحال بودم كه ديكه صورتش مسل قبل قروز نمي شه وراحتر مي تونم عضي جيزهارو امتحان كنمولي از اون روز.سينههام منو اذيت مي كنه انكاري خدا نمي خواد من از بجه داري لذت ببرم بعضي وقتها مي كم خدا يادته خيلي دوست داشتم بجه مو همه جا ببرم.خودم با دل وجان شيرش بدم خيلي جيزهاي ديكه ولينمي دونم كه جرا هميشه امين وخودم زجر مي كشم حتي نمي تونم لذت شير دادن به بسرم رو بكشم واز خدا مي خواد تا بزرك نشده بتونم از اين دوران كه هميشه ارزوم بود رو استفاده كنم
    داروي مسكن داده ولي هنكام مكيدن بازم درد داره
    الان بنج روزه مي دوشم مي دم خدارو شكر بهترم اكه خادا بخواد جمعه مي خوام از سينه ام شير بدم اكهدرد وكاز نكيره
    برامون دعا كن
    عزیزدلم اینا همش امتحان الهی هست پیش خدا خیلی عزیزی که اینجور امتحانت میکنه مقاوم و صبور باش مثل همون آلیس دوران انتظار انشاالله بعد از هر سختی آسونی پیش میاد...
    گلم اگه روزها شیر کم میخوره حتما شیرت رو بدوش تا توی سینه ات جمع نشه که همون باعث دردناک شدن سینه ات میشه. من مهدیار که کوچیک بود تا دوماه دردهای بدی موقع شیردادنش داشتم که فقط پاهامو سفت میکردم و اشک میریختم خیلی سخت بود ولی به مرور پوست سینه ام سفت شد و دردش کم. از کرم شقاق سینه استفاده میکردم مارک هیدرودرم بود. کرمش گیاهی بود و شیمیایی نبود بعد از هربار شیر دادن استفاده میکردم و دوباره موقع شیر دادن بعدی فقط باید با یه دستمال تمیز میکردم و شیرش میدادم یعنی نیاز به شستن نداشت که سختت باشه. التیام بخش بود خیلی.
    از خدا میخوام هرچه زودتر همه چی روی روال بیفته و به راحتی و با آرامش به پسرت شیر بدی...

sam ira نوشته شده:چه سخته مادر شدن
    سمیرا جونی به این آسونیا که فکر میکنی بهشت رو زیر پاهامون قرار نمیدن!
    واقعا گاهی خیلی خیلی سخته که با کلمات نمیشه بیانش کرد، ولی همه این تلخی ها به عشق یه لحظه خندیدن بچه تبدیل به شیرینی میشه...
    قدر مادرهامون رو بدونیم :( خدا انشاالله بزودی قسمتت کنه گلم...

sa89324ba نوشته شده:
    sam ira نوشته شده:چه سخته مادر شدن
    سمیرا جونی به این آسونیا که فکر میکنی بهشت رو زیر پاهامون قرار نمیدن!
    واقعا گاهی خیلی خیلی سخته که با کلمات نمیشه بیانش کرد، ولی همه این تلخی ها به عشق یه لحظه خندیدن بچه تبدیل به شیرینی میشه...
    قدر مادرهامون رو بدونیم :( خدا انشاالله بزودی قسمتت کنه گلم...
    آره حق با توئه صبا جونم
    مادرا واقعا قابل پپرستيدنن
    خدا از دهنت بشنوه صبا
    واقعا دلم بچه مي خواد
    خدايا مرا آن ده كه آن به
    http://samyad.blogfa.com/
    ارسال پست

بازگشت به “تغذيه با شير مادر و يا شيشه شير”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google [Bot] و 3 مهمان