کارشناس محترم لطفا

با سلام خدمت کارشناس محترم و دوستان عزیز
دختری 11ماهه دارم که خیلی جیغ میزنه نمیدونم باهاش چکار کنم ؟
دوم اینکه دخترم وقتی دندون درمیاره یبوست گرفته الان 8تا دندون داره و همش شکمش کار نمیکنه روغن زیتون هم میریزم تو غذاش ولی اینقدر اذیت میشه روزی یه بار یا هم کمتر دفع مدفوع داره اونم خیلی بد . مقعدش دیگه زخم شده . خیلی نگرانم لطفا راهنمایی کنید

خدایا بحق محمد وعلی وفاطمه وحسن وحسین (ع) مواظب نور چشم ما باش . . . سپردمش به خدا

Re: کارشناس محترم لطفا

آزی نوشته شده:با سلام خدمت کارشناس محترم و دوستان عزیز
دوم اینکه دخترم وقتی دندون درمیاره یبوست گرفته الان 8تا دندون داره و همش شکمش کار نمیکنه روغن زیتون هم میریزم تو غذاش ولی اینقدر اذیت میشه روزی یه بار یا هم کمتر دفع مدفوع داره اونم خیلی بد . مقعدش دیگه زخم شده . خیلی نگرانم لطفا راهنمایی کنید
آزی جان چرا بهش قطره بیلی ناستر نمیدی. فقط زیاد نده. یاس هم میشد دکترش تجویز کرد . قطره شیرخشته
خدایا هزاران مرتبه تو را شکر

آزی نوشته شده:با سلام خدمت کارشناس محترم و دوستان عزیز
شیر گاو که به نوزادتون نمی دهید درسته؟(علی الخصوص که زیر 1 سال دارد )
آب و مایعات کافی در رژیم غذایی اش گنجانده اید؟
داروهای ضد تشنج هم مصرف نمی کند؟
اگر موارد بالا مطرح نیست ممکن است نیاز باشد تا به متخصص مراجعه کنید. شاید صلاح را بر سنجش کلسیم و پتاسیم و چک مجدد کم کاری تیروئید و قند خون ببینند تا اطمینان بیشتر حاصل شود.البته ممکن است بر حسب تجربه، این مساله را بسیار زود ببینند و اقدامات موثر دیگر(نظیر مصرف فیبر و مایعات بیشتر و برخی آب میوه ها و ماساژ شکم و ...) رو پیشنهاد کنند که در هر صورت برای شما مفیدو ضروری خواهد بود.
كارشناس مامايي فيروز

سلام و خسته نباشید من ۲۰ مهر اولین روز آخرین پریودیم بوده و این چند ماه خیلی درد تخمدان داشتم ۲۶ پریودیم سونوی مجاری ادرار رحم و تخمدان و کلیه ها دادم مشکلی نبود پریودیم ۲۶ ۲۷ روزه است و امروز ۳۰ پری بودم و هنوز پریود نشدم وامروز بی بی چک گذاشتم خط پایینش خیلی کمرنگ بود اگر باردار باشم چطور تو سونوی ۴ روز پیش چیزی نشون نداد منظورم بارداریه؟احتمال داره خارج رحمی باشه؟ لطفا جواب بدید
خدایا بحق محمد وعلی وفاطمه وحسن وحسین (ع) مواظب نور چشم ما باش . . . سپردمش به خدا

و یه مشکل دیگه دارم اینه که تو بارداری قبلی کیست مویی که داشتم ورم کرد و خودش بعد یه هفته ترکید فکر نمیکردم بازم بیاد . حدود ۳سال هیچ دردی نداشتم ولی الان که ماه اولمه به جاش که دست میزنم درد میکنه انگار دوباره میخواد ورم کنه بنظر شما چکار کنم؟سقطش کنم و عملش کنم یا با همین به بارداری ادامه بدم ؟راهی برای جلوگیری از عفونت کیست مویی وجود داره؟
ارسال پست

بازگشت به “رشد و تكامل در كودكان”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 23 مهمان