کارشناس عزیز لطفا کمکم کنید

سلام کارشناس عزیز ممنون از همه زحمات شما
من اینماه عمل لاپراسکوپی وهیدروسکوپی تشخیصی انجام دادم وتیجه این بود که لوله هایم کاملا باز بود ونه چسبندگی داشت ونه بسته بود بعد از کشیدن بخیه هام رفتم مرکز ناباروری ودکترم برایم لتروزول روزی دوتا از سوم پریدیم ومتفورمین سی عدد روزی دوتا وشش عدد آمپول GONAL75 IU که روز دوتاش را مخلوط کرده و هشتم تا دهم پریدم تزریق کنم وروز یازدهم دوباره برای معاینه به مرکز برم
حالا سوال من اینکه چقدر امکان داره که من بارار بشم یا چقدر طول میکشه باردار بشم ؟
آیا این داروها تاثیری داره بر روی زودتر باردار شدن من آخه سه ساله در انتظارم :cry: :cry:
ممنون از لطف شما

خدایا از تو معجزه میخواهم
معجزه ای بزرگ در حد خدابودنت
تو خود بهتر میدانی
معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند…
نا امید نیستم …فقط دلتنگم…..

Re: کارشناس عزیز لطفا کمکم کنید

f.s نوشته شده:سلام کارشناس عزیز ممنون از همه زحمات شما
من اینماه عمل لاپراسکوپی وهیدروسکوپی تشخیصی انجام دادم وتیجه این بود که لوله هایم کاملا باز بود ونه چسبندگی داشت ونه بسته بود بعد از کشیدن بخیه هام رفتم مرکز ناباروری ودکترم برایم لتروزول روزی دوتا از سوم پریدیم ومتفورمین سی عدد روزی دوتا وشش عدد آمپول GONAL75 IU که روز دوتاش را مخلوط کرده و هشتم تا دهم پریدم تزریق کنم وروز یازدهم دوباره برای معاینه به مرکز برم
حالا سوال من اینکه چقدر امکان داره که من بارار بشم یا چقدر طول میکشه باردار بشم ؟
آیا این داروها تاثیری داره بر روی زودتر باردار شدن من آخه سه ساله در انتظارم :cry: :cry:
ممنون از لطف شما
سلام
با توجه به نرمال بودن لوله ها ، اگر آنالیز اسپرم همسرتون هم نرمال باشد ؛ تنها گزینه همین تخمک گذاری شماست که می ماند که نیازمند تقویت باشد.
این داروها هم دقیقا برای همین منظورند و اغلب افراد بعد از 6 ماه نتیجه گرفته اند(البته زودتر هم ممکن است اما تا 6 ماه در کتب ذکر شده)
پس ضمن توکل به خدا حتما امیدوار باشید و در ضمن به خودتون تذکر بدهید که لزومآً نباید در 1 تا 2 ماه اول نتیجه بگیرم تا از درست بودن درمانم مطمئن باشم.
و این آگاهی شما باعث آرامش و صبر بیشتر شما خواهد بود...
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “رشد و تكامل در كودكان”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 7 مهمان