Re: کوچولوی ناز من

سلام آلاله جونم
حال شما خوبه؟
دلم واسه همتئن تنگ شده بود.
ماهم 3 تایی داریم زندگیمونو میکنیم دخترم بخدا همتا نداره
هم نازه هم شیرینه هم در حد غیر قابل وصفی زیباو متینه و هم خیلی خیلی باهوشه
موندم از این هوشش چطور استفاده کنم که حروم نشه بچم؟
توفکرشو بکن 2 سال و دو ماهشه قشنگ گل و نی نی و بقول خودش جیک جیک میکشه
روزی کمش یدونه شعر یاد میگیره توبازیهامون همیشه برندست وحرفامو نگفته میفهمه و میگه مامان اینو میخواستی بگی؟
فقط آلاله جونم حرصمو در اورده اصلا جیش یاد نمیگیره
همش یکم میکنه بعد میگه من جیش دارم
بعدم که میگم نازنینم بازکه یه کوچولو کردی!!!!محکم گردنمو میگیره و گریه میکنه و میگه مامان مای بیبی منو ببند جیشم نریزه تو شلوارم
نمیدونم نیازبه دکتر داره یانه؟؟؟؟

خودمم که درگیر کیست و عفونت و چی و چی هستم
یه مدتیم بود تهران بودیم تازه برگشتیم خونه
ازشما چه خبر گلم؟
مامان شدین به سلامتی؟

سلام آلاله جون اصلا به حرف دکترا نباش امیدت فقط بخدا باشه من دیدم خیلی هارو بعداز 5 6 سال ویا خیلی بیشتر که دیگه از بچه ودرمان نا امید شده بودن ولی امیدشون به خدا بود وخدا کمکشون کرد توهم امیدت رو از دست نده هر وقتی که زمانش برسه خدا خودش کمکت میکنه فقط خواست واراده خدا رو درنظر بگیر امیدوارم به حق این ماه مبارک هرکسی منتظر هدیه ای ازطرف خداست حالا هرچی میخواد باشه فقط هرچی تودلش هست ومنتظرشه بهش برسه عزیزم تواین ماه منو هم دعا کن..
خدایا بحق محمد وعلی وفاطمه وحسن وحسین (ع) مواظب نور چشم ما باش . . . سپردمش به خدا

سلام الاله جونم
ممنونم از اونا واسش خریدم مرثی

تو نباید ناامید بشی بخدا خودمن چندبارتوسط این دکترها جواب شدم ومحکوم به مرگ ولی شکر خدا هنوز نفس میکشم وزنده ام.

راستی جسارتا میدونید مشکل از کدومتونه یانه؟
اینطوری راحت تر میتونید درمان بشید
من یه دختر عمه داشتم 8 سال بود ازدواج کرده بود ولی بچه نداشت.
دکترا جوابش کرده بودن وبیچاره افسردگی گرفته بود
اون زمونها من تازه نامزد کرده بودم.بهش گفتم یبارم شوهرتو ببر دکتر دیگه.گفت حرفشم نزن ارین سالمه سالمه عیب از منه
خلاصه بامامانم کلی کلنجار رفتیم اخر یروز برد شوهرشو
مشکل از شوهرش بود که اسپرمهای کمی تولید میکرد و همشونم بخاطر اینکه دمایمایع زیاد بود میمردن
خلاصه عمل کرد و طی 6 ماه خوب شد بخدا سال به آخر نرسید که یه پسر کاکل زری باردار شد
البته یکم هزینه و زمان برد
گفت اینو خدابهم داده چون دکترا گفته بودن دیگه بچه دار نمیشه
بچه یکسالش نشده بود دوباره باردار شد یه دختر گیس انبری
دختر 6 ماهه بود دوباره حامله شد و دوقلو اورد یه پسر یه دختر
خلاصه تو چند سال صاحب 4 تا شیطون بلا شد.
توام امیدتو هرگز از دست نده
یه نذری بکن نذر قربونی اقا ابوالفضل
مطمعن باش برنمیگرده اگه از عمق وجودت بخوای گلم
به حضرت رقیه هم حتما حتما متوصل شو قربونت
فدای تو

سلام آلاله جون چطوری عزیزم ؟ توکلت فقط به خدا باشه هرچی خدا بخواد وقسمت باشه همون میشه قربونت برم باید زمانش برسه هروقت که زمانش رسید وتو تقدیرت نوشته بود باردارمیشی شک نکن خدا ارحم الراحمین هست .خداجونم به حق این ماه هرکسی هرچی تودلش هست بهش برسه خدایا بزرگترین آرزوهای ما کوچکترین معجزه توست . موفق وپیروز باشید در پناه حق دوستای گلم
خدایا بحق محمد وعلی وفاطمه وحسن وحسین (ع) مواظب نور چشم ما باش . . . سپردمش به خدا
ارسال پست

بازگشت به “رشد و تكامل در كودكان”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 13 مهمان