رها جون اما باید برای لکت دارو استفاده کنی بهتره برای کارشناس پیغام خصوصی بذاری یا سوالت رو در قسمت مشکلات دوران بارداری مطرح کنی.
در ناامیدی بسی امید هست

رها جون متاسفم
چه طور این اتفاق افتاد به خاطر لکه بینی ات بود؟منکه گفتم زودتر باید دارو مصرف کنی از قبیل شیاف پروژسترون و یا امپولش.
انشااله بارداری بعدی بی خطر باشه.
در ناامیدی بسی امید هست

من خیلی بیشتر از اونی ناراحتم که بخوام بهت توضیح بدم عزیزم
منو ببخش نه وضع عمومیم بعد یک روز سخت خوبه ونه وضع روحیم
این سایت رو کردم واسه خودم مشغله که دیوونه نشم
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

رها جون شما چند سالته؟
امیدت به کوچولوت باشه مخصوصا اینکه شیر هم میخوره نباید شیرت عصبی بشه.
که روی دخترت تاثیر بذاره.حتما به روان شناس مراجعه کن مطئن هستم که بهتر میشی .یه مدت تهران بیا تاشرایط روحیت بهتر به.
این طوری هم برای خودت بهتره و هم برای خانواده ات.
در ناامیدی بسی امید هست

اره گلم شیاف پروژسترون

استراحت مطلق بودمدکتر منع کرده بود از جام بلند نشم
نازنین جلو چشمم بود بازی میکرد مامان رفت خرید دو دقیقه ای گفت برمیگرده
نگاه کردم نازنین نبود تو اتاقشم نبود فکر کردم از پله ها افتاده بدو بدو رفتم سر راهرو :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
زلزله خفیف اومد بچه گریه کرد پله هارو بدو بدو اومدم پایین پذیراییم نبود دوباره رفتم بالا تو اتاقش بود دستش به کمدش گیر کرده بود و خون اومده بود بغلش کردم اوردمش از پله ها پایین میخاستم ضذعفونی وپانسمان کنم
مامانم رسید داشت غرمیزد که جرا پایین اومدی از تختت :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
احساس کردم درد عجیبی بدنمو گرفت و خون از پاهام به شذت جاری شد :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
وحشتناک بود وحشتناک :cry: :cry: :cry:
من باعث مرگ بچمم
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

رهاي نازنينم واقعا متاسفم...............

خانمي اميدوارم خدا بهت كمك كنه كه بتوني اين وضعو تحمل كني......

هرچي خدا بخواد.....

ايشالله توي فرصت مناسب حامله بشي......

الان حواستو به دختره نازت جلب كن و منتظر هديه خدا باش....كه انشالله بزودي نصيبت كنه...
يه فرشته از آسمون برای عزیزترین موجود خدا مادر...............
ارسال پست

بازگشت به “رشد و تكامل در كودكان”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان