Re: اختلاف سن بارداری با تاریخ پریود و سونوگرافی

سلام خسته نباشید من ۰۵/۱۰رفتم سونو برای قلب جنین...خداروشکر خوب بود
اخرین پریودی من ۰۳/۱۸بوده و در اون روز سن بارداریم ۷ هفته و۵روز بود درصورتی ک در سونوگرافی گفت ۷ هفته و ۱ روز...ایا سونوگرافی از روز لقاح میگه؟؟؟من سیکلم ۳۰ روزه ومنظمه اگه از روزه لقاحه من روز ۴ سیکل پریود بودم وبدونه نزدیکی چ جوری امکان بارداری هس لطفا واضح واسم توضیح بدین ممنون❤

Re: Re: اختلاف سن بارداری با تاریخ پریود و سونوگرافی

با سلام خدمت کارشناس محترم..
بنده باردار هستم و دو سونو انجام گرفته ک یکی در 6 هفته کامل و دیگری در 12 هفته و 1 روز .که سونوها کاملن با تاریخ اولین روز از آخرین پریود مطابقت داشت و با کسر دوهفته از هفته های سونو ب روز 14 سیکل در هردو سونو یعنی روز تخمک گذاری و لقاح رسیدم..آیا طبق محاسبه ی بنده یعنی تخمک گذاری و لقاح مربوط ب همان روز 14 سیکل میباشد؟ با توجه ب اینکه همکاران شما تاکید میکنند سونوی ان تی یا غربالگری اول دقیق ترین سونو در تعیین سن واقعی جنین میباشد..درضمن سیکل های بنده بین 26 تا 28 روز متغیر میباشد..با تشکر و سپاس فراوان از پاسخ گویی شما❤

یاس 2 نوشته شده:با سلام خدمت کارشناس محترم..
بنده باردار هستم و دو سونو انجام گرفته ک یکی در 6 هفته کامل و دیگری در 12 هفته و 1 روز .که سونوها کاملن با تاریخ اولین روز از آخرین پریود مطابقت داشت و با کسر دوهفته از هفته های سونو ب روز 14 سیکل در هردو سونو یعنی روز تخمک گذاری و لقاح رسیدم..آیا طبق محاسبه ی بنده یعنی تخمک گذاری و لقاح مربوط ب همان روز 14 سیکل میباشد؟ با توجه ب اینکه همکاران شما تاکید میکنند سونوی ان تی یا غربالگری اول دقیق ترین سونو در تعیین سن واقعی جنین میباشد..درضمن سیکل های بنده بین 26 تا 28 روز متغیر میباشد..با تشکر و سپاس فراوان از پاسخ گویی شما❤
احتمالش زیاده عزیزم
اما نمیشه 100% گفت
مثلا بین همان 13 تا 17 سیکل تون محتمل بوده
كارشناس مامايي فيروز

ممنون از اینکه برای ما وقت میگذارید..ان شاالله که خدا همیشه یار و یاور شما باشه..در ضمن سیکل سه دوره قبل من 28_23 و سیکل آخر 26 روز بوده است..نظر شما با توجه ب این سه دوره همان 13 تا 17 سیکل میباشد؟❤

یاس 2 نوشته شده:ممنون از اینکه برای ما وقت میگذارید..ان شاالله که خدا همیشه یار و یاور شما باشه..در ضمن سیکل سه دوره قبل من 28_23 و سیکل آخر 26 روز بوده است..نظر شما با توجه ب این سه دوره همان 13 تا 17 سیکل میباشد؟❤
سیکل 23 روزه خیلی کوتاه است و امیدوارم تکرار نداشته باشد
اما اگر تخمک گذاری را طبق نآن سیکل بخواهیم در نظر داشته باشید، از همان اتمام قاعدگی به بعد یک شب در میان باید اقدام شود
كارشناس مامايي فيروز

عرض سلام و وقت بخیر
سوال بنده این میباشد احتمال بارداری در روز 21 سیکل قاعدگی با دست آلوده ب پیشاب بدون اینکه دخول صورت بگیره و بدون ارضا شدن چقدر میباشد.در ادامه لازم است عرض کنم ک سیکل های سه دوره قبل 28 _23_26روز میباشد و رابطه نه دخولی داشته و نه انزالی..و دست هم خشک بوده و بعد در تماس بعدی با دهانه واژن قرار گرفته..آیا توصیه ب استفاده از قرص های اورژانسی میفرمایید؟ البته نظر همکاران شما این بود ک نیازی ب مصرف قرص نیست و احتمال بارداری وجود ندارد..حتی اگر دست بعد از خشک شدن در اثر تماس با ترشحات واژن مرطوب شود باز احتمال وجودندارد؟ یک دنیا ممنون از پاسخ گوییتون اگر ممکن سریعا پاسخ بدین❤

با سلام بنده باردار هستم
و طبق دو سونوی انجام شده یکی در 6 هفته کامل و دیگری 12 هفته و 1 روز(ان تی) کاملن با تاریخ از اولین روز از آخرین پریود مطابقت داشت..حالا سوال بنده اینست بنده در 13 و 16 سیکل رابطه کامل با دخول و انزال داشتم و در 21 سیکل رابطه بدون دخول داشتم..بارداری بنده در کدام تاریخ اتفاق افتاده است؟ ضمن اینکه دوره های پریود من معمولن بین 26 تا 28 متغیر میباشد❤

با عرض سلام و وقت بخیر خدمت کارشناس محترم ودلسوز و مهربان..بنده 31 اردیبهشت تاریخ اولین روز از آخرین پریودم ک در تاریخ 2 تیر(دو روز بعد تاخیر) آزمایش بتا دادم 4800 و در تاریخ 5 تیر تکرار کردم 11000 ک بارداری دوقلویی بود.حالا سوال بنده اینست با توجه ب سیکل چهار دوره قبل ک بین 23 تا 28 روز متغیر بود..یکبار رابطه ی کامل در 13 _14سیکل با دخول و انزال..و یکبار رابطه ی بدون دخول و انزال فقط تماس دست مرطوب ب پیشاب در 21 سیکل داشتم..با توجه به 3 سونوی انجام گرفته یکی در 6 هفته کامل( با رویت جنین و ضربان قلب)و یکی در 12 هفته و 1 روز و یکی در 17 هفته و 1 روز ک کاملن با تاریخ اولین روز از شروع پریود مطابقت داشتند..لقاح بنده با توجه ب نوع رابطه ها و سونو گرافی ها و طول سیکل ها و تیتر بتا مربوط ب کدام روز میباشد..با تشکر از صبوری شما❤
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 28 مهمان