بارداری بعد سقط

با سلام 29 ساله هستم و pco از نوجوانی پریودهای نامنظم زود به زود داشتم و سیپروترون مصرف میکردم.برای بارداری 6 ماه اقدام کردم این قرص را قطع کردم و با امپول پروژسترون پریود میشدم و داروی تحریک تخمک مصرف کردم که بعد 6 ماه دوقلو دختر و پسر باردار شدم و سرویکسم33 بود.که در هفته 19 سقط شدند با خونریزی فراوان و کورتاژ.که متخصص گفتن دهانه رحمم در اثر سقط اسیب دیده بود که ترمیم شد.بچه ها سالم وزنده بودن.دکتر گفتن که در کورتاژ مشخص بود که دهانه رحم ضعیف بوده و حتما باید سرکلاژ میشدم.حالا نگرانم که شاید مشکل دیگری بود و خودم نظرم اینه عکس رنگی بگیرم.نظرتون چیه.اون ماهی که باردار شدم با اینکه پریود بودم دو روز خونریزی قهوه ای داشتم.40 روز بعد کورتاژ پریود شدم بدون دارو و در روز11 پریودی اقدام داشتم و یک هفته بعدش درد پریودی دارم و لکه بینی قهوه ای.ایا امکان بارداری هست یا عوارض گورتاژ؟میتونم برای بارداری بعدی امیدوار بشم که زودتر حامله شم؟افسردگی گرفتم

Re: بارداری بعد سقط

سلام عزیزم
متاسفم و امیدوارم به زودی خبر خوش بارداری بعدی تون رو بدهید
اگر نارسایی دهانه رحم مطرح باشد که نهایتا در بارداری بعدی تون هم سرکلاژ به موقع می کنید
برای عکس رنگی : تشخیص با درمانگر بالینی شماست ولی راه تشخیصی منطقی و مورد توصیه ای ست.
آزمایشات لازم هم همینطور
امکان بارداری به این سرعت کم هست اما صفر نیست اما در کل اگر باردار نبودید عزیزم حداقل تا 2 سیکل دیگر پیشگیری (لاقل با کاندوم) داشته باشید که رحمتون به حالت اولیه برگردد و ...
آخرین ويرايش توسط 1 on KarshenaseMamaee, ويرايش شده در 0.
كارشناس مامايي فيروز

ممنون از پاسخگویی شما.من دچار درد معده و کولیت روده شدم اگه احتمال بارداری باشه باید داروهایی که برای روده میخورم و قطع کنم چون مضر برای جنین.الان موندم چه کنم و دیازده روز به موعد پریودم مونده .موندم بخورم دارو رو یا نه/

لک لانه گزینی

با سلام میخواستم بدونم لک لانه گزینی چند وقت بعد نزدیکی صورت میگیره.من در بارداری قبلی 14 روز بعد نزدیکی خونریزی دو روزه داشتم که بیشتر قهوه ای بود و باردار بودم.میخوام بیشتر در موردش بدونم که 5 روز بعد نزدیکی هم امکان لکه لانه گزینی هست؟؟/

سلام .من در هفته ۵ سقط داشتم که فقط ساک دیده شد بدون جنین خود بخود دفع شد.الان ۴۲ روز از سقطم میگذره و پریود نشدم دیروز بی بی چک زدم مثبت بود آیا باردارم یا اثر بارداری قبلیه؟در ضمن جلوگیری نداشتم
آخرین ويرايش توسط 1 on سادات, ويرايش شده در 0.

سادات نوشته شده:سلام .من در هفته ۵ سقط داشتم که فقط ساک دیده شد بدون جنین خود بخود دفع شد.الان ۴۲ روز از سقطم میگذره و پریود نشدم دیروز بی بی چک زدم مثبت بود آیا باردارم یا اثر بارداری قبلیه؟در ضمن جلوگیری نداشتم
سلام عزیزم قاعدتا بارداری جدید باید باشد
سونوی تخلیه برای قبلی نداشتید؟
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 36 مهمان