Re: طول سرویکس در بارداری

سلام خسته نباشید
در هفته بیست و دوم بارداری هستم نزدیک دوهفتست دل درد و درد پهلوی راست دارم ،البته مداوم نیست و اکثرا اول صبح درد دارم .دکتر منیزیم و ایزوپرین تجویز کرد که دل دردم کم شده ولی پهلو دردم هنوز هست.
میخواستم راهنماییم کنید مشکلی هست ؟ایا اینها انقباضات زایمان زودرس است؟
سپاسگزارم

سلام خسته نباشید
من هفته بیست و دوم بارداری هستم دوهفتست دل درد و پهلوی سمت راستم درد میکنه،البته مداوم نیست و اغلب اول صبح این درد وجود دارد،و همچنین گاهی احساس میکنم واژنم هوا میکشه یا یه خلا حس میکنم انگار دهانه رحمم بازه.دکتر منیزیم و ایزوپرین و سفالکسین ۵۰۰ تجویز کرده که دل دردم کم شده ولی پهلودردم هنوز هست.
میخواستم راهنماییم کنید ایا مشکل جدی هست؟ایا اینها نشانه زایمان زودرس است؟

سلام
با اینکه این توصیفاتی که می کنید به انقباضات ریتمیک زایمانی و ... نمی خورد و بیشتر به حرکت و جمع شدن جنین در یک سمت رحم و شکم مرتبط است با این حال اگر شک به انقباض رحم دارید باید مراجعه داشته باشید تا معاینه و در صورت لازم ان اس تی و ... انجام شود
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشید
من هفته ٣٠ هستم و تو سونو و ازمایشاتم هیچ مشکلی نبوده، دو روزه زیر شکم سمت چپ یه چیزی مثله نبض میزنه و بعد چند دقیقه قطع میشه و در طول روز دوباره این اتفاق میفته ،علتش چیه ؟ مشکلی هست ؟باید منیزیم مصرف کنم؟
یه سوال دیگه هم داشتم دو سه روز حرکات جنینم بیشتر شده یا محکمتر شده که قابل لمس تره میخواستم ببینم مشکلی هست؟
لطفا به دوتا سوالم پاسخ بدید
ممنونم

سلام و خسته نباشید
من یه نوزاد ۲۰ روزه دارم که چند روزه خیلی زور میزنه طوری که دستاشو فشار میده رو صورتش و بی قراری میکنه ، صورتش کلا برافروخته میشود . میخواستم ببینم علتش چیه،؟ ایا نگران کنندست؟لطفا راهنماییم کنید
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 24 مهمان