ندیدن جنین در هفته 7

سلام رفتم سونو وازینال جنین دیده نشد هفته 7 و 5 روزم بود علامتی از خونریزی و لک ندارم فقط لباس زیرم سریع خیس میشه ترشحات ابکی دارم بو هم نداره نمیدونم چکار کنم سونو لوزیست ناامیدم کرد گفت پوچه هر کی مث من این شرایط رو داشته راهنماییم کنه خیلی دپرسم دوسال پیش هم ی سقط پوچی داشتم وحشتناک بود ای خدا

Re: ندیدن جنین در هفته 7

با توجه به اینکه اولین روز اخرین پریم 30 مهربوده و عفونت اصلا نداشتم فقط عادت یکی مونده به اخری ی هقته زودتر شدم ایا الان که 8 هفتم کامل شده این سن کم نیست برا جنین .طاقت درد سقط ندارم همش امیدوارم تشکیل بشه یولک ساک بود ولی fpنبود سردر گمم

سلام خانم دکتر خسته نباشید. من یه مشکلی برام پیش آمده خواهش می‌کنم کمکم کنید من حدود دوسال پیش باردار شدم اما به دلیل تشکیل نشدن قلب مجبور به سقط شدم ۵ هفته و ۶ روز سونو گرافی برام نوشته بود.الان مجدد باردار شدم قبل بارداری کلی آزمایش دادم همه آزمایشات خوب و نرمال بود از سه ماه قبل هم یدوفولید اسید خوردم با متفورمین بعد سه ماه باردار شدم آخرین بار از زمان اولین روز ‌پریودیم ۹۶/۸/۲۸بوده که به حساب الان ۷ هفته هستم دیروز دکتر برام سونوگرافی انجام داد همه چیز رو نرمال گفت اندازه ساک و جنین با ضربان قلب منظم ۶ هفته ۳ روز اما بهم گفت کیسته زرده تشکیل نشده برام برای دوهفته آینده مجدد سونوگرافی نوشته .اما الان خیلی ناراحتم میشه کمکم کنید

باسلام خواهشا جواب منو بدید سردرگمم نمیدونم چکار کنم اولین روز اخرین پریودیم 30 مهر بوده 16 دی رفتم سونو واژینال گفت ساک تشکیل شده کیسه زرده تشکیل شده اما جنین تشکیل نشده و 7 هفتمو 5 روزم بود سونولوژیست گفت پوچه اما چون دوسال پیش سقط پوچی داشتم خیلی وحشتناک بود و حالا ترس دارم شما کمکم کنید راهنماییم کنید چه کنم لک و خونریزی هم ندارم ولی ترشح دارم بو نداره خواهشا کمکم کنید

حوریه نوشته شده:سلام خانم دکتر خسته نباشید. من یه مشکلی برام پیش آمده خواهش می‌کنم کمکم کنید من حدود دوسال پیش باردار شدم اما به دلیل تشکیل نشدن قلب مجبور به سقط شدم ۵ هفته و ۶ روز سونو گرافی برام نوشته بود.الان مجدد باردار شدم قبل بارداری کلی آزمایش دادم همه آزمایشات خوب و نرمال بود از سه ماه قبل هم یدوفولید اسید خوردم با متفورمین بعد سه ماه باردار شدم آخرین بار از زمان اولین روز ‌پریودیم ۹۶/۸/۲۸بوده که به حساب الان ۷ هفته هستم دیروز دکتر برام سونوگرافی انجام داد همه چیز رو نرمال گفت اندازه ساک و جنین با ضربان قلب منظم ۶ هفته ۳ روز اما بهم گفت کیسته زرده تشکیل نشده برام برای دوهفته آینده مجدد سونوگرافی نوشته .اما الان خیلی ناراحتم میشه کمکم کنید
سلام
پاسخ شما در پست دیگرتون است
كارشناس مامايي فيروز

سمانه تنها نوشته شده:باسلام خواهشا جواب منو بدید سردرگمم نمیدونم چکار کنم اولین روز اخرین پریودیم 30 مهر بوده 16 دی رفتم سونو واژینال گفت ساک تشکیل شده کیسه زرده تشکیل شده اما جنین تشکیل نشده و 7 هفتمو 5 روزم بود سونولوژیست گفت پوچه اما چون دوسال پیش سقط پوچی داشتم خیلی وحشتناک بود و حالا ترس دارم شما کمکم کنید راهنماییم کنید چه کنم لک و خونریزی هم ندارم ولی ترشح دارم بو نداره خواهشا کمکم کنید
سلام سمانه جان
متاسفانه اگر با فاصله ی 1 هفته از سونوی آخر سونوگرافی تون هنوز جنین و قلب و ... را نشان ندهد همان بارداری پوچ است.
بسپارید به خدا و اگر بارداری سلامتی نیست راضی باشید که زودتر ختم شود و بارداری ایمن و خوبی را شروع کنید
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 12 مهمان