تاخیر پری ولکه بینی

سلام من یک روز بعد پری بیبی چکم مثبت شد اما ۳روز بعدش منفی شد روزی که بیبی چکم مثبت شد از بتا دادم و۲شد من شهریور درتخمدان چپم کیست داشتم که خودش رفع شد اما اینماه هردو تخمدانم و زیر شکمم با فعالیت درد می‌گیرد و سینه هام درد میکنه درد پهلو و شکم هم دارم الان هم لکه های خونی دارم خیییلی نگرانم

Re: تاخیر پری ولکه بینی

سلام من یک روز بعد پری بیبی چکم مثبت شد اما ۳روز بعدش منفی شد روزی که بیبی چکم مثبت شد از بتا دادم و۲شد من شهریور درتخمدان چپم کیست داشتم (تخمدان چپم فقط درد میکرد)که خودش رفع شد اما اینماه هردو تخمدانم و زیر شکمم با فعالیت درد می‌گیرد و سینه هام درد میکنه درد پهلو و شکم هم دارم الان هم لکه های قهوه ای دارم دوتا لکه بیش‌تر نبود وقطع شد لطفا راهنمائیم کنید لطفاااااااا

Re:لکه بینی

سلام.خسته نباشید.
من پریود هام همیشه منظم و ۲۷روزه است. این ماه اولین ماه اقداممه که میخوام باردار بشم،روز ۱۸ و ۱۹ پری کمی لکه صورتی دیدم. میتونه لانه گزینی باشه؟چون تخمک گذاری که نیست.مگه تخمک گذاری روز ۱۴نباید باشه؟
ممنون میشم جواب بدین

Re: Re:لکه بینی

مهگل نوشته شده:سلام.خسته نباشید.
من پریود هام همیشه منظم و ۲۷روزه است. این ماه اولین ماه اقداممه که میخوام باردار بشم،روز ۱۸ و ۱۹ پری کمی لکه صورتی دیدم. میتونه لانه گزینی باشه؟چون تخمک گذاری که نیست.مگه تخمک گذاری روز ۱۴نباید باشه؟
ممنون میشم جواب بدین
سلام
تخمک گذاری همه روز 14 نیست (از 10 تا 20 سیکل برای هر کسی روزش متغیر است)
برای سیکل 27 روزه 13 تا 16 ام محتمل است.
اما اصلا نمی شود دقیق گفت حتما در این بازه است
18 و 19 سیکل هم برای لانه گزینی از نظر علمی زود است
كارشناس مامايي فيروز

Re: تاخیر پری ولکه بینی

اطلس نوشته شده:سلام.میشه کمکم کنید.من الان 3 روز تاخیر در پریودی داشتم امروز دوبار لک های قهوه ای دیدم.علتش چیه؟؟؟کسی میدونه؟؟بی بی چک هم زدم منفی بوده.چیکارکنم :?:
سلام
احتمالا پریود تون با کمی بی نظمی و تاخیر رخ می دهد امااگر 1 هقته شد و پریود نشدید، آزمایش دهید
ممکن است بی بی چک منفی کاذب باشد
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 63 مهمان