سقط جنين

سلام ..ميشه كمكم كنيد..من الان ي بچه ٨ ماهه دارم و ناخواسته باردار شدم..همسرم ميگه من اين بچه رو نميخام به خاطر سلامتي خودت كه به خطر ميوفته..ولي خودم اسرار بر نگه داشتنش كردم و اون هم قاطعانه گفت كه نميخاد ،به هر دليلي..نميدونم الان چكار كنم،نگهش دارم يا نه..اون هم اسرار به سقط داره..هيچ اعتمادي هم به صادق بودنش ندارم..الان نميدونم واقعا چه كار بايد بكنم :cry:

Re: سقط جنين

سلام وقت بخیر من و همسرم دختر دایی و پسرعمه هستیم بچه اولم 9 سال پیش بدنیا اومد و سالم بود اسفند سال گذشته ناخواسته حامله شدم هر چند تا دوره بعدی پریود بعدیم که می بایست در فروردین 96 اتفاق می افتد و نیفتاد متوجه بارداری خودم نشدم و چون عقب انداخته بودم شروع کردم به خوردن جوشانده های عطاری اعم از تخم شوید صبح و ظهر و شب یک قوری روز بعد زعفرون به همین مقدار روز بعد اسطو خودوس باز هم همین مقدار روز بعدتر بابونه و خلاصه همه چیز خوردم انبه دوای گرم همه چیز و چون پریود نشدم به پیشنهاد همسرم بی بی چک گذاشتم و متوجه شدم باردارم و دیگر چیزی استفاده نکردم پیش پزشک رفتم و دو هفته بعد منو فرستاد سونوی سلامت اول و متاسفانه در ازمایش خون ژنتیک جنین مشکوک به سندروم دوان شد و پزشک امینوسنتز را پیشنهاد داد که در این ازمایش قطعی شد و پایان حاملگی در 17 هفته و دو روز صورت گرفت و زیر نظر پزشک با مجوز پزشکی قانونی با شیاف پزشک.جنین را انداخت 12 تیرماه این اتفاق افتاد که از اون موقع تا حالا متاسفانه پریودیهای من منظم نشده 38 روز بعد از این قضیه پریود شدم به مدت 7 روز دوباره بعد از 19 روز دوباره پریود شدم سپس بعد از 21 روز در صورتی که قبل از بارداری و این قضایا تمام پریودیهای من منظم و 28 روزه سیکلم بوده است حالا دو سوال داشتم اول اینکه من ناخواسته حامله شدم و نمیدانستم حامله ام اسید فولیک اصلا قبل از ان نخوردم تا پایان ماه دوم بارداری که پیش پزشک رفتم و بهم یدوفولیک داد قهوه خیلی میخوردم چای سبز همینطور و رژیم کم غذا خوری داشتم حالا سوال اولم اینه که ممکنه این جوشانده هایی که خوردم یا استفاده نکردن قرص اسید فولیک یا خوردن قهوه باعث ایجاد این مشکل در جنین شده باشه ؟البته بگم من متولد 57 هستم و ایا ممکنه بارداری بعدی ام نیز به همچین مشکلی بر بخوره؟و سوال دومم اینکه چرا پریودیهام نامنظم شده با اینکه سونوی داخلی دادم و گفت مشکلی نیست و ایا ممکنه پریودیهام دوباره طبق قبل از بارداری ام منظم بشه ؟و ایا حالا زمان مناسبی هست برای بارداری جدید یا خیر؟ممنون میشم جواب بدید

ايپك نوشته شده:سلام ..ميشه كمكم كنيد..من الان ي بچه ٨ ماهه دارم و ناخواسته باردار شدم..همسرم ميگه من اين بچه رو نميخام به خاطر سلامتي خودت كه به خطر ميوفته..ولي خودم اسرار بر نگه داشتنش كردم و اون هم قاطعانه گفت كه نميخاد ،به هر دليلي..نميدونم الان چكار كنم،نگهش دارم يا نه..اون هم اسرار به سقط داره..هيچ اعتمادي هم به صادق بودنش ندارم..الان نميدونم واقعا چه كار بايد بكنم :cry:
سلام
نه دوست عزیزم !
شما مادر هستید و مبارکتون باشه!
اعتماد به خدا رو در این زمانها باید نشون بدیم نه زمانهایی که خودمون هم مصلحت کار رو می بینیم.
اعتماد به اینکه اون از ما به خودمون آگاهتر و مهربون تره
و اگر این هدیه رو در این زمان داده قطعا برای شما بهترین زمان همین الان بوده هرچند که بعدا متوجه حکمتش بشید...
عزمتون رو جزم کنید و در این راه از خدا کمک بخواهید...هم برای سلامت بودن بارداری هم راضی کردن همسرتون...
بارداری های با وضعیت شما بی شمارند عزیزم
مادران هم سالم و ...
فقط ویتامین ها و ... رو فراموش نکنید
كارشناس مامايي فيروز

ساحره نوشته شده:سلام وقت بخیر من و همسرم دختر دایی و پسرعمه هستیم بچه اولم 9 سال پیش بدنیا اومد و سالم بود اسفند سال گذشته ناخواسته حامله شدم هر چند تا دوره بعدی پریود بعدیم که می بایست در فروردین 96 اتفاق می افتد و نیفتاد متوجه بارداری خودم نشدم و چون عقب انداخته بودم شروع کردم به خوردن جوشانده های عطاری اعم از تخم شوید صبح و ظهر و شب یک قوری روز بعد زعفرون به همین مقدار روز بعد اسطو خودوس باز هم همین مقدار روز بعدتر بابونه و خلاصه همه چیز خوردم انبه دوای گرم همه چیز و چون پریود نشدم به پیشنهاد همسرم بی بی چک گذاشتم و متوجه شدم باردارم و دیگر چیزی استفاده نکردم پیش پزشک رفتم و دو هفته بعد منو فرستاد سونوی سلامت اول و متاسفانه در ازمایش خون ژنتیک جنین مشکوک به سندروم دوان شد و پزشک امینوسنتز را پیشنهاد داد که در این ازمایش قطعی شد و پایان حاملگی در 17 هفته و دو روز صورت گرفت و زیر نظر پزشک با مجوز پزشکی قانونی با شیاف پزشک.جنین را انداخت 12 تیرماه این اتفاق افتاد که از اون موقع تا حالا متاسفانه پریودیهای من منظم نشده 38 روز بعد از این قضیه پریود شدم به مدت 7 روز دوباره بعد از 19 روز دوباره پریود شدم سپس بعد از 21 روز در صورتی که قبل از بارداری و این قضایا تمام پریودیهای من منظم و 28 روزه سیکلم بوده است حالا دو سوال داشتم اول اینکه من ناخواسته حامله شدم و نمیدانستم حامله ام اسید فولیک اصلا قبل از ان نخوردم تا پایان ماه دوم بارداری که پیش پزشک رفتم و بهم یدوفولیک داد قهوه خیلی میخوردم چای سبز همینطور و رژیم کم غذا خوری داشتم حالا سوال اولم اینه که ممکنه این جوشانده هایی که خوردم یا استفاده نکردن قرص اسید فولیک یا خوردن قهوه باعث ایجاد این مشکل در جنین شده باشه ؟البته بگم من متولد 57 هستم و ایا ممکنه بارداری بعدی ام نیز به همچین مشکلی بر بخوره؟و سوال دومم اینکه چرا پریودیهام نامنظم شده با اینکه سونوی داخلی دادم و گفت مشکلی نیست و ایا ممکنه پریودیهام دوباره طبق قبل از بارداری ام منظم بشه ؟و ایا حالا زمان مناسبی هست برای بارداری جدید یا خیر؟ممنون میشم جواب بدید
با مجوز درمانگر خودتون باید مجدد اقدام کنید . در ضمن از ایشان بخواهید با یک دوتا ماه قرص ساده، پریودتون رو منظم کنند.
کمبود اسید فولیک را تحقیقات موثر می دانند البته فاکتور فامیلی با همسرتون هم بسیار مهم است
برخی داروهای گیاهی هم اثرشان بر بارداری به طور واضح بررسی نشده و شاید واقعا اثرات زیادی بتوانند بگذارند...
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 89 مهمان