نمی خوام چاق بشششششم

سلام، سلام به همگی، سلام به مامانا، سلام به خانومای عزیز

من خیلی نگرانم کمک می خوام، راهنمایی می خوام لطفاااااااا :roll:
من یه دختر 5 ماهه دارم که از شیر خودم تغذیه می کنه، تو این 5 ماه من 10 کیلو چاق شدممممم :oops: دیگه دارم سکته می کنم از ترس

یکمم که رژیم میگرم و کم میخورم شیر کم میشه قشنگ متوجه می شم این موضوع رو نمیدونم باید چیکار کنم، خیلی چاق شدم. :| کسی هست منو راهنمایی کنه؟؟؟؟

Re: نمی خوام چاق بشششششم

وااااای منم 6 ماهه که با این موضوع درگیرم. تقریبا 12 کیلو تو این 6 ماه چاق شدم انقدر این قضییه ناراحتم میکنه که دیگه حتی دوست ندارم مهمونی هم برم :((( از یه طرف هم میترسم رژیم بگیرم بدنم ضعیف بشه یا دخترم تغذیه اش بهم بریزه و ویتامین های لازم رو نتونه از من بگیره

vandadjoon نوشته شده:سلام، ای وای چقدر زیاد 10 کیلو که خیلیه، مگه خیلی میخوری؟ مراعات نمی کنی؟

نه بخدا خیلی نمی خورم :cry: فقط به اندازه ای میخورم که جوون داشته باشم و بتونم شیر بدم همین :oops: آخه با اینکه چاقم شدم ولی بدنم جوون نداره بی بنیه ام :|

یگانه عشق مامان نوشته شده:وااااای منم 6 ماهه که با این موضوع درگیرم. تقریبا 12 کیلو تو این 6 ماه چاق شدم انقدر این قضییه ناراحتم میکنه که دیگه حتی دوست ندارم مهمونی هم برم :((( از یه طرف هم میترسم رژیم بگیرم بدنم ضعیف بشه یا دخترم تغذیه اش بهم بریزه و ویتامین های لازم رو نتونه از من بگیره

وای خیلی بدههههههههههه :cry: میدونم منم اصلا دوست ندارم از در خونه برم بیرون اصلا :| کاملا اعتماد به نفسمو از دست دادم به کل :roll:

هنگامه نوشته شده:سلام عزیزم چرا رژیم نمیگیری؟؟ اگه سعی کنی یه مقدار تغذیه ات رو کنترل کنی وزنت میاد پایین، مثلا نون و برنج کمتر بخور ، یه کم هم ورزش سبک یا پیاده روی کن :wink:

ورزش که واقعا نمی رسم بکنم، وقتی هم که دخترم خوابه من مشغوله کار خونه ام همش درگیرم واسه همین فرصت نمی کنم اصلا، پیاده روی شاید هفته ای یکبار که بزارمش پیش مامانم بتونم واقعا بیشتر از این نمی رسم :cry: غذا هم نه که خیلی بخورم نهارو حتما برنج می خورم خیلی بخورم 10 تا قاشق، شامم برنج نمی خورم اصولا :roll: ولی بازم نمیدونم چرا چاق می شم، البته ما مادرزادی استعداد چاقی داریم :oops: ولی برنج و نون می ترسم نخورم اخه همه میگن برنج نخوری الان چون داری بچه شیر میدی موهات میریزه، البته ریزش مو هم دارم :|

البته ریزش موهام خیلی زیاد هم نیستا، ولی بازم به هر حال قبلا اصلا ریزش مو نداشتم، ولی الان دارم برای همینه که می ترسم یه چیزایی رو از رژیم غذاییم حذف کنم، یه چند روزی هم رژیم کم خوری گرفتم شیرم خیلی کم شده بود خیلی :((((((((((((

termeh نوشته شده:
یگانه عشق مامان نوشته شده:وااااای منم 6 ماهه که با این موضوع درگیرم. تقریبا 12 کیلو تو این 6 ماه چاق شدم انقدر این قضییه ناراحتم میکنه که دیگه حتی دوست ندارم مهمونی هم برم :((( از یه طرف هم میترسم رژیم بگیرم بدنم ضعیف بشه یا دخترم تغذیه اش بهم بریزه و ویتامین های لازم رو نتونه از من بگیره

وای خیلی بدههههههههههه :cry: میدونم منم اصلا دوست ندارم از در خونه برم بیرون اصلا :| کاملا اعتماد به نفسمو از دست دادم به کل :roll:
دقیقااا، من ترجیح میدم همش بمونم تو خونه یا برم خونه مامانم، خسته شدم. با اینکه حجم وعده های غذاییم کمه نمیدونم چرا هی وزنم زیاد میشه :cry:

یگانه عشق مامان نوشته شده:
termeh نوشته شده:

دقیقااا، من ترجیح میدم همش بمونم تو خونه یا برم خونه مامانم، خسته شدم. با اینکه حجم وعده های غذاییم کمه نمیدونم چرا هی وزنم زیاد میشه :cry:

اااااا شما هم مثل منی؟ :cry: خیلی وحشتناکه این چاقی، همه میگن زایمان کردی بچه شیر میدی طبیعیه و رژیم نگیر خودت و بچه ضعیف میشین و از این حرفا منم گیر کردم والا :?:

termeh نوشته شده:
هنگامه نوشته شده:سلام عزیزم چرا رژیم نمیگیری؟؟ اگه سعی کنی یه مقدار تغذیه ات رو کنترل کنی وزنت میاد پایین، مثلا نون و برنج کمتر بخور ، یه کم هم ورزش سبک یا پیاده روی کن :wink:

ورزش که واقعا نمی رسم بکنم، وقتی هم که دخترم خوابه من مشغوله کار خونه ام همش درگیرم واسه همین فرصت نمی کنم اصلا، پیاده روی شاید هفته ای یکبار که بزارمش پیش مامانم بتونم واقعا بیشتر از این نمی رسم :cry: غذا هم نه که خیلی بخورم نهارو حتما برنج می خورم خیلی بخورم 10 تا قاشق، شامم برنج نمی خورم اصولا :roll: ولی بازم نمیدونم چرا چاق می شم، البته ما مادرزادی استعداد چاقی داریم :oops: ولی برنج و نون می ترسم نخورم اخه همه میگن برنج نخوری الان چون داری بچه شیر میدی موهات میریزه، البته ریزش مو هم دارم :|
فکر می‌کنم اگه برنج و نون و کلا نشاسته رو از غذاهات کم کنی و در کنارش قرص‌های ویتامین بخوری نتیجه بهتری می‌گیری. من برای اینکه موهام زیاد نریزه قرص های بیوتین هم میخورم. شما هم میتونی ببینی کدوم ویتامین‌ها رو بیشتر نیاز داری، اونها رو مصرف کنی

هنگامه نوشته شده:
termeh نوشته شده:

فکر می‌کنم اگه برنج و نون و کلا نشاسته رو از غذاهات کم کنی و در کنارش قرص‌های ویتامین بخوری نتیجه بهتری می‌گیری. من برای اینکه موهام زیاد نریزه قرص های بیوتین هم میخورم. شما هم میتونی ببینی کدوم ویتامین‌ها رو بیشتر نیاز داری، اونها رو مصرف کنی

آخه میترسم قرص بخورم :oops: مگه شما بچه شیر نمیدین؟ :?: میگن وقتی بچه شیر میدی یا تو دوران حاملگی بهتر قرص نخورد حالا ویتامین یا غیر ویتامینش رو نمی دونم، نمی دونم با هم فرقی دارن یا ندارن :roll: اخه کلا نشاسته رو حذف کنم که دیگه خیلی بد میشه نه؟؟

سلام
2 عزیزی که اضافه وزن زیاد داشتید حتما حداقل یک ویزیت از یک متخصص تغذیه خوب داشته باشید.
قاعدتا شما باید در شیر دهی وزن کم هم بکنید...
ایشون کمک می کنند تا در سبد غذایی تون مواد مغذی به جای نشاسته هاو قندهای مصنوعی قرار داده شوند.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 112 مهمان