Re: حامله هستم؟

سلام..من ١٧ماه قبل اقدام بارداري كردم..هر يه شب درميون....٢اين ماه بايد پريود ميشدم ولي نشدم..امروز كه دهمه رفتم ازمايش خون دادم منفي بود..بتا ١.٤بود،...امكانش هست زود ازمايش داده باشمو باردار باشم؟؟اخه هيچوقت عقب نميزد پريديم تا اين ماه اقدام كردم عقب زد...امكانش هست چند روز ديگ مثبت باشه؟؟

سلام..من ١٧ماه قبل اقدام بارداري كردم..هر يه شب درميون....٢اين ماه بايد پريود ميشدم ولي نشدم..امروز كه دهمه رفتم ازمايش خون دادم منفي بود..بتا ١.٤بود،...امكانش هست زود ازمايش داده باشمو باردار باشم؟؟اخه هيچوقت عقب نميزد پريديم تا اين ماه اقدام كردم عقب زد...امكانش هست چند روز ديگ مثبت باشه؟؟

atiii5757 نوشته شده:سلام..من ١٧ماه قبل اقدام بارداري كردم..هر يه شب درميون....٢اين ماه بايد پريود ميشدم ولي نشدم..امروز كه دهمه رفتم ازمايش خون دادم منفي بود..بتا ١.٤بود،...امكانش هست زود ازمايش داده باشمو باردار باشم؟؟اخه هيچوقت عقب نميزد پريديم تا اين ماه اقدام كردم عقب زد...امكانش هست چند روز ديگ مثبت باشه؟؟
سلام
زیر 5 روز تاخیر احتمال منفی کاذب هست
كارشناس مامايي فيروز

غزاله نوشته شده:سلام من در هفته ٥ بارداري كورتاژ داشتم بعد از ٨ روز نزديكي داشتم وطبيعي جلو گيري كردم احتمال بارداري وجود داره؟
پاسختون در پست دیگرتون است
لطفا فقط 1 بار سوالتون رو مطرح بفرمائید.
كارشناس مامايي فيروز

سلام، وقتتون بخیر..
من برای بارداری به دکتر مراجعه کردم پریودی من همیشه نامنظم و گاهی چند ماه درمیون اتفاق می افتاد، الان حدور 5 ماهه که متفورمین و یدوفولیک میخورم، ماه قبل و این ماه به تجویز پزشک چند بار آمپول hcg زدم ماه قبل که جواب نداد ولی این ماه 2 تا تخمک داشتم یک طرف به اندازه 18.9 و طرف دیگه 14.5 بود طبق دستور دکترم شب هایی که گفت نزدیکی کردم و بین روزایی که گفت 2 تا امپول بهم داد که یادم نیست چی بودن ولی باید توو ی سرنگ مخلوط و تزریق میشدن چند روز بعد هم که دوباره به دکتر مراجعه کردم با انجام سونو گفتن که هر دو طرف تخمک ازاد کرده. من الان خیلی استرس دارم خواستم بدونم امکان داره با این شرایط باردار نشم؟

سلام
عزیزم نگران نباشید اگر چند ماه پشت سرهم تخمک گذاری داشته باشید انشالله زود نتیجه میگیرید
اگر هم در 2-3 ماه اول نشد ناامید نشوید چراکه زوج های کاملا سالم هم ممکن است تا 6 ماه منتظر بمانند.
فقط عکس رنگی از رحم و آزمایش اسپرم همسر هم اگر چک نشده ، انجام شود
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Bing [Bot], Google [Bot] و 10 مهمان