حامله هستم؟

سلام،من چهار روز پریودیم عقب افتاده،بیبی چک مثبت بود،آزمایش خون رو دیروز انجام دادم بتا 32 بود،اما سونویی که امروز انجام دادم چیزی رو نشون نداد،امکانش هست باردار باشم اما توی سونو مشخص نباشه هنوز؟میشه کمکم کنید لطفا؟

Re: حامله هستم؟

nikki88 نوشته شده:سلام،من چهار روز پریودیم عقب افتاده،بیبی چک مثبت بود،آزمایش خون رو دیروز انجام دادم بتا 32 بود،اما سونویی که امروز انجام دادم چیزی رو نشون نداد،امکانش هست باردار باشم اما توی سونو مشخص نباشه هنوز؟میشه کمکم کنید لطفا؟
بله عزیزم مبارک باشه!
احتمالاً حدود 4 هفته هستید و سونو رو 1 تا 2 هفته بعد تکرار کنید.
كارشناس مامايي فيروز

سابقه ی تاخیر دارید عزیزم؟
اگر نه و همیشه منظم بوده اید، همچنان احتمالش هست(شاید این بار تخمک گذاری دیرتر و به تبع آن لقاح دیرتر رخ داده)
اگر نه : آمپول پروژسترون بزنید که ایجاد قاعدگی کند و اگر بارداری هم باشد ضرری ندارد
كارشناس مامايي فيروز

سلام من ١٢/٨/٩٦انتقال جنينمو دادم كه دوماهه فريز بود و ٢٦/٨ و١/٩ازمايشم منفي بود ولي حالت تهوع دارم و زير دلم كش مياد ،داروهامو قطع كردم ،استراديول وانوكسوپارين و شياف پروژسترون ...حالا چي كاركنم احتمالش هست كه باردار باشم ؟؟لطفا كمكم كنيد :roll: :roll:اگه امکان داره جواب بدید واقعا نگران وی تکلیف
آخرین ويرايش توسط 1 on ليلاحيدري, ويرايش شده در 0.

سلام و خسته نباشید
من اقدام به بارداری کردم الانم 10 روز پریودم به تاخیر افتاده البته من عادت ماهیانه منظمی ندارم اما چند روزی احساس کشیدگی در اطراف نافمو دارم در حدود 5 روز پیش هم لکه بینی داشتم اما 3 روز پیش که از بیبی چک استفاده کردم نتیجش منفی بود با این اوصاف میخواستم بدونم امیدی به خاملگی هست یا خیر؟

Rra نوشته شده:سلام و خسته نباشید
من اقدام به بارداری کردم الانم 10 روز پریودم به تاخیر افتاده البته من عادت ماهیانه منظمی ندارم اما چند روزی احساس کشیدگی در اطراف نافمو دارم در حدود 5 روز پیش هم لکه بینی داشتم اما 3 روز پیش که از بیبی چک استفاده کردم نتیجش منفی بود با این اوصاف میخواستم بدونم امیدی به خاملگی هست یا خیر؟
پاسخ شما در پست دیگرتون است
كارشناس مامايي فيروز

ليلاحيدري نوشته شده:سلام من ١٢/٨/٩٦انتقال جنينمو دادم كه دوماهه فريز بود و ٢٦/٨ و١/٩ازمايشم منفي بود ولي حالت تهوع دارم و زير دلم كش مياد ،داروهامو قطع كردم ،استراديول وانوكسوپارين و شياف پروژسترون ...حالا چي كاركنم احتمالش هست كه باردار باشم ؟؟لطفا كمكم كنيد :roll: :roll:اگه امکان داره جواب بدید واقعا نگران وی تکلیف
سلام
عزیزم در صورت بارداری قاعدتا باید آزمایش ها مثبت می شد
به درمانگرتون مراجعه کنید درصورت تاخیر قاعدگی چه صلاح می دانند.آمپول پروژسترون یا ...؟
كارشناس مامايي فيروز

سلام ۵روزه پریودم عقب افتاده ولی همش احساس میکنم دارم پریود میشم دل درد.سینه هام درد میکنه سفت شده همیشه پریودم ۷روزه بود ولی دودفعه پیش۳روز شدم.دو هفته س تکرر ادرار دارم.ترشحم بعضی وقتا زیاد شده به حدی که لباس زیرم خیس میشه .بعضی وقتا ترشح زرد کم رنگ بدون بو دارم .امکان داره باردار باشم؟

sسلام.من ١٧ماه قبل اقدام به نزديكي كردم هر يه شب درميون..اين ماه ٢بايد پريد ميشدم نشدم...امروز دهم بود رفتم ازمايش دادم بتا١.٤بود...منفيه..امكانش هست چند روز بعد مثبت باشه؟..چون پريديم هيچوقت عقب نميزد
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 18 مهمان