Re: خدایا به حرمت دل پاک مادران حال وآینده فیروز ونگاه منتظر

sa89324ba نوشته شده:سلام عزیزان امیدوارم سالو بخوبی شروع کرده باشید و امسال هم سال از صف انتظار دراومدن خیلی ها باشه
به یادتونم... :D
التماس دعا
ممنون عزیزم

یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

sa89324ba نوشته شده:سلام بچه ها من بعد از مدتها اومدم یه خبری بگیرم میبینم همه جا تار عنکبوت بسته :evil: :evil: :evil:
دلم براتون تنگیده :cry:
ما خوبیم و مشغول بچه داری و گرفتاریهای زندگی :roll:
التماس دعا از همتون
دوستتون میدارم زیااااد :mrgreen: :mrgreen:
سلام تار عنکبوت رو خوب اومدی. منم دلم برای قدیما تنگ شد اومدم ببینم چه خبره :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
http://ghasedakemehr.blogsky.com

سلام به همه خانما از اونجایی ک آخرین نفر من بودم پست گذاشتم معلومه کسی اینوارا نمیاد . :roll:
تو این مدت دوسال هر ماه دلم شکست و امیدم رو از دس دادم بعضی ماهها کلی امیدوار میشدم و برا خودم خیال باقی میکردم :cry: ولی باز همش مثل آوار خراب میشد رو سرم . :cry: :( این ماه از اون ماههاست از موعدم ثن روزی عقب افتاده ولی تمام علایم پری هم هس حتی جرات ندارم بی بی چک تست کنم میخام فعلا حداقل با خیالش خوش باشم . :oops:
خلاصه کلام تا شنبه همه چی معلوم میشه از همتون چ اونایی ک مثل من منتظرم و چ اونایی طعم شیرین مادر شدن رو چشیدن میخوام برام دعا کنید. :|
خدایا به حرمت دل پاک ماداران حاجت همه رو بده و دامن همه رو سبز کن

سلام دوستان بیشتر بچه های فیروز من رو میشناسن نمی دونم از کجا بگم وچی بگم فقط این رو میدونم که دلم شکسته تنهام خیلی تنها بیشتر بچههای فیروز نی نی دار شدن ولی من هنوز درانتظارم راستش بیشتر وقتها میام به اینجا سر میزنم ولی خوب حرفی برای گفتن ندارم میام وبدونه هیچ نشونی میرم خدارا شکر ناشکر نیستم ولی خدا قربونش برم امتحان سختی سر راهم گذاشته فک کنم کم کم دارم به سوی تجدید شدن میرم چون دیگه طاقت حرفهای دیگران رو ندام وقتی چند روز پیش مادر شوهرم گفت خدارا شکر که هنوز بچه دار نشدی انگار دنیا تموم شد نمی دونم چرا نمردم راحت بشم آخه خدا جون من چه گناهی کردم بچه ها به خدا کم اوردم خیلی برام دعا کنید چهار سال انتظار خیلی سخته دلم میخواد یا بمیرم یا خدا لا اقل تنها ارزوی زندگیم رو براورده کنه خدا یافقط قربونت برم بچه سالم وصالح برای تو هیچ کاری نداره پس تورا به پنج تن قسم زودتر انتظار منم پایان بده بچه ها التماس دعا از بس دلم پربود اومدم یکم درد دل کنم :cry: :cry: :cry:
خدایا از تو معجزه میخواهم
معجزه ای بزرگ در حد خدابودنت
تو خود بهتر میدانی
معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند…
نا امید نیستم …فقط دلتنگم…..

f.s نوشته شده:سلام دوستان بیشتر بچه های فیروز من رو میشناسن نمی دونم از کجا بگم وچی بگم فقط این رو میدونم که دلم شکسته تنهام خیلی تنها بیشتر بچههای فیروز نی نی دار شدن ولی من هنوز درانتظارم راستش بیشتر وقتها میام به اینجا سر میزنم ولی خوب حرفی برای گفتن ندارم میام وبدونه هیچ نشونی میرم خدارا شکر ناشکر نیستم ولی خدا قربونش برم امتحان سختی سر راهم گذاشته فک کنم کم کم دارم به سوی تجدید شدن میرم چون دیگه طاقت حرفهای دیگران رو ندام وقتی چند روز پیش مادر شوهرم گفت خدارا شکر که هنوز بچه دار نشدی انگار دنیا تموم شد نمی دونم چرا نمردم راحت بشم آخه خدا جون من چه گناهی کردم بچه ها به خدا کم اوردم خیلی برام دعا کنید چهار سال انتظار خیلی سخته دلم میخواد یا بمیرم یا خدا لا اقل تنها ارزوی زندگیم رو براورده کنه خدا یافقط قربونت برم بچه سالم وصالح برای تو هیچ کاری نداره پس تورا به پنج تن قسم زودتر انتظار منم پایان بده بچه ها التماس دعا از بس دلم پربود اومدم یکم درد دل کنم :cry: :cry: :cry:
سلام عزیزم خوبی؟ نسیمم یادت هست؟! امروز خیلی دلم هوای فیروز رو کرد. وقتی اومدم و اسمتو دیدم باز کردم که شاید تو هم مامان شده باشی. همیشه برات دعا میکنم. کاش قابل باشم. خدا صبرت بده گلم فاطمه جان خدا رو شکر علم پیشرفت کرده برو دنبالش دوا درمون کن. نشد آی وی اف خدای نکرده نشد آی یو آی و ...
ایشاا سری بعد که اومدم خبرای خوبی ازت بشنوم.
http://ghasedakemehr.blogsky.com

سلام نسیم عزیزم نینیت خوبه گلم فدات شم ممنون از محبتت قراره این ماه برم برای ای یو ای تپرا خدا برام دعا کن تا منم بچه دار بشم دلم خیلی گرفته التماس دعا
خدایا از تو معجزه میخواهم
معجزه ای بزرگ در حد خدابودنت
تو خود بهتر میدانی
معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند…
نا امید نیستم …فقط دلتنگم…..
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 25 مهمان