پریود بعد از زایمان

باسلام خدمت کارشناس عزیز.
من 2ماه و20روزه که زایمان طبیعی کردم.روز43بعداز زایمان نزدیکی مراقبت نشده داشتم که بلافاصله قرص اورژانسی خوردم و بعد از چند روز پریود شدم.و چندروز پیش باز نزدیکی مراقبت نشده داشتم که باز مجبور به خوردن قرص اورژانسی شدم.اما هنوز پریود نشدم.آیا احتمال بارداری هست بخاطر اینکه پریود نشدم؟؟؟؟؟؟؟واینکه من بعداز زایمان یک بار پریود شدم و دیگر پریود نشدم طبیعی است؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون از شما.

* ملیکای من هدیه خدا و بیمه آقا امام رضا (ع) *

ممنونم خدا جون... واسه این تجربه منحصر به فرد که شبیه هیچ حس دیگه ای نیست...

Re: پریود بعد از زایمان

سلام
خوبي؟‌مليكاجون خوبه؟ :?: :D
عكسشو نذاشتي برامون :twisted:
پريا جون درجريان باش سالي حداكثر دو بار ميشه از قرص اورژانسي استفاده كني :)
بي اثر ميشه :cry:
اما نگران نباش :D
بعضي وقتها بعد قرص ادم پريود نميشه :oops:
اما از يه روش استفاده كن اگه هوس يكي ديگه نكردي :mrgreen:

سلام مریم گلی. :D
قربانت عزیزم ملیکا خوبه.نازنین زهرا خانم گل چطوره؟؟؟
چشم عکسشو میذارم.
مریم جون دیشب پریود شدم. :mrgreen: :mrgreen:
وای خدا من از پس این فسقلی برنمیام غلط کنم هوس یکی دیگه داشته باشم. :? :?
* ملیکای من هدیه خدا و بیمه آقا امام رضا (ع) *

ممنونم خدا جون... واسه این تجربه منحصر به فرد که شبیه هیچ حس دیگه ای نیست...

paridaryai196 نوشته شده:باسلام خدمت کارشناس عزیز.
من 2ماه و20روزه که زایمان طبیعی کردم.روز43بعداز زایمان نزدیکی مراقبت نشده داشتم که بلافاصله قرص اورژانسی خوردم و بعد از چند روز پریود شدم.و چندروز پیش باز نزدیکی مراقبت نشده داشتم که باز مجبور به خوردن قرص اورژانسی شدم.اما هنوز پریود نشدم.آیا احتمال بارداری هست بخاطر اینکه پریود نشدم؟؟؟؟؟؟؟واینکه من بعداز زایمان یک بار پریود شدم و دیگر پریود نشدم طبیعی است؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون از شما.
کلاً به دلیل اینکه قطع پریود(آمنوره) دوران شیردهی طبیعی ست پس انتظار داشتن قاعدگی ماهانه و منظم را برای مادران در این وضعیت نداریم اما بدیهی ست که احتمال بارداری همچنان هست و مادران زیادی با پاصله ی پیشگیری درست نداشتن در این برهه، باردار شده اند پس بسیار مراقب باشید و بدانید مصرف قرص اورژانس با فاصله ی کم بسیار از تاثیر گذاریش می کاهد پس اگر زیاد تاخیر داشتید آزمایش لازم می شود و اگر پریود شدید هم روش مناسبی اتخاذ کنید.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 60 مهمان