درد شدید زیر شکم هنگام جابجایی(کارشناس محترم لطفا پاسخ بدید)

با سلام خدمت کارشناس محترم امروز 25 هفته و6 روزم یا اول 7 ماه .. با همه دردام کمردرد وگرفتگی پا وبیحسی پا و.........معده درد و.... میتونم کنار بیام ولی درد شدید زیر شکم وبیشتر سمت چپ دارم هنگام نشستن بلند شدن و راه رفتن وزنم هم 75 کیلو شده که قبل بارداری 63 بودم.علت درد زیر شکم هنگام جابجایی وراه رفتن چیه؟ ایا باعث زایمان زود رس میشه؟ هفته 12 سونو دادم طول کانال سرویکال 35 بود هفته بعد هم یه سونو دادم برای طول کانال..و علت بیحسی پاهام از لگن تا ساق پا به هرپهلوی که خوابم چیه؟؟؟ دکترگفت کمبود کلسیم هست ولی من شیر دوغ ماست بستنی پنیر زیاد میخورم...ممنونم من یه پستی یک ماه پیش گذاشتم ولی جواب ندادید ومنم بیخیالش شدم بازم ممنونم از زحماتتون :P :P

خدایا بحق محمد وعلی وفاطمه وحسن وحسین (ع) مواظب نور چشم ما باش . . . سپردمش به خدا

Re: درد شدید زیر شکم هنگام جابجایی(کارشناس محترم لطفا پاسخ ب

سلام
دردی که با تغییرات فیزیکی بدن شروع شده و با همین تغییرات کاهش می یابد، درد لگنی و مربوط به رحم و ... نمی تواند باشد، و بیشتر شبیه دردهای استخوان (به دلیل کمبود ویتامین D یا کلسیم)و یا عضله(گرفتگی عضلات در بارداری) می باشد. پس نگران اینکه صدمه به بارداری و جنین بزند و یا زایمان زودرس ،نباشید.
طول سرویکس هم که عالیست.
اما درد شدیدی که در زیر دل سمت چپ دارید نیازمند سونوگرافی ست
كارشناس مامايي فيروز

ممنونم کارشناس محترم شنبه سونومیدم وجوابشو میذارم فقط یه مشکل دیگه اینکه من با وزنم مشکل دارم زیاد برنج چیزای نشاسته دار واینا نمیخورم ولی تو یک ماه 4 کیلو اضاف کردم چکارکنم؟؟
خدایا بحق محمد وعلی وفاطمه وحسن وحسین (ع) مواظب نور چشم ما باش . . . سپردمش به خدا

آزی نوشته شده:ممنونم کارشناس محترم شنبه سونومیدم وجوابشو میذارم فقط یه مشکل دیگه اینکه من با وزنم مشکل دارم زیاد برنج چیزای نشاسته دار واینا نمیخورم ولی تو یک ماه 4 کیلو اضاف کردم چکارکنم؟؟
سلام
اگر مصرف نشاسته و کربوهیدرات رو کنترل کردید و بازهم اضافه وزن زیاد داشتید ، اغلب وعده های زیاد اما حجم کم هم به این هدف کمک می کند.و در کل برای پیشگیری از دیابت بارداری هم موثر است.
كارشناس مامايي فيروز

با سلام خدمت کارشناس محترم امروز سونو دادم این جوابش بود.امروز 27 هفته و2 روز بودم طبق اولین روز اخرین پری 18 بهمن
BPD 66MM
FL 49MM
AGE 28W 0 D
fetal heart ok
fetal activity ok
Amnotic fluid Adequate
presentation cephalic
placenta anterior
fetal sex female
fw 1180gr
طول کانال سرویکال( به طول 34 میلیمتر) با توجه به سن حاملگی طبیعی است وintosبسته است.
سوال داشتم سونوگرافیست گفته وزنش خوبه ودرشته وبه هفته 28 میخوره ودرصورتی که من 27 هفته و2 روز هستم ایا وزنش خوب هست؟؟؟؟؟
وسونوی نرمالی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟ممنونم

باسلام خدمت کارشناس محترم .. من آز دادم سونو هم دادم مشکلی نبود .ولی اصلا نمیتونم سرپا بیاستم یا راه برم لای پاهام بالای ران هام وناحیه تناسلیم وزیر شکمم خیلی درد دارن وسنگینن..آیا طبیعی هست؟؟؟؟؟؟؟؟ 29 هفته و6 روز هستم

وقرص آهن خارجی وایرانی وقرص کلسیم هم میخورم.. ودکتر گفت آهن وخونم خوبه

آزی نوشته شده:باسلام خدمت کارشناس محترم .. من آز دادم سونو هم دادم مشکلی نبود .ولی اصلا نمیتونم سرپا بیاستم یا راه برم لای پاهام بالای ران هام وناحیه تناسلیم وزیر شکمم خیلی درد دارن وسنگینن..آیا طبیعی هست؟؟؟؟؟؟؟؟ 29 هفته و6 روز هستم

سلام ازی جون به سلامتی چیز دیگه نمونده عزیزم اینا طبیعیه ما هم از این دردا داشتیم بازایمان همه چی تموم میشه :mrgreen:

آزی نوشته شده:باسلام خدمت کارشناس محترم .. من آز دادم سونو هم دادم مشکلی نبود .ولی اصلا نمیتونم سرپا بیاستم یا راه برم لای پاهام بالای ران هام وناحیه تناسلیم وزیر شکمم خیلی درد دارن وسنگینن..آیا طبیعی هست؟؟؟؟؟؟؟؟ 29 هفته و6 روز هستم

اگر پادرد یا همان زانو درد و .. ادامه داشت احتمال عدم تعادل کلسیم و منیزیم می رفت و گاهی درمانگران منیزیم تجویز می کنند (برای کسی که کلسیم مناسب دارد)
اما درد کشاله ران و ..و باید بالینی تشخیص داده شود و(به خصوص که باردار هستید)و اگر لازم است به شما استراحت داده شود
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 23 مهمان