Re: خدایا به حرمت دل پاک مادران حال و آینده فیروز..

سلام بچه ها خوبید؟ :D
خداروشکر توی وایبر جمعتون جمعه و دیگه نیازی نمی بینید از دوستان خارج از وایبر هم احوالی بپرسید :twisted:
دیگه چه نیازی هست به سایت فیروز با این همه خاطره های شیرین سر بزنید؟؟ فیروز مثل قبرستان مردگان شده!!! فیروز رو بیخیال وایبر رو بچسب :roll:
بسوزه پدر تکنولوژی :twisted: :twisted:
من خوبم ملالی جز دوری و دلتنگی شما ندارم. دوست داشتم هرازگاهی هم که میام اینجا اقلا مثل قدیم چندتا دوست اینجا ببینم یا حداقل پست جدیدی ازشون باشه ولی خب اشکالی نداره شما دلتون خوش و لبتون خندون و تنتون سلامت برای ما کافیه :mrgreen:
دوستون دارم :D
التماس دعا :D
وقتی خداوند از پشت دستانش را روی چشمانم گذاشت
از لای انگشتانش آنچنان محو دیدن دنیا شدم
که فراموش کردم منتظر است تا نامش را صدا کنم...

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen
دخمل من همش عفونت ادراری میگیره هیچ علامتی هم نداره .کلیه هاش یکم اسیب دیده که با هر عفونتی که میگیره بیشتر و بیشتر میشه بهداشتم عایت میکنم . :cry: :cry: :
الهی مرا به حال خود رها مکن یا حی یا قیوم...........

amirhosein نوشته شده:والا ماکه وایبری نیستیم . سیستم موبایلم نیست که یکم پیشرفتست بالاتر از تکنولوژیه کلا...................
دقیقا مثل گوشی فوق پیشرفته خودم :mrgreen:

amirhosein نوشته شده::mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen
دخمل من همش عفونت ادراری میگیره هیچ علامتی هم نداره .کلیه هاش یکم اسیب دیده که با هر عفونتی که میگیره بیشتر و بیشتر میشه بهداشتم عایت میکنم . :cry: :cry: :
سمیه جون ناراحت شدم بابت دختر نازت :cry: :cry:
از خدا میخوام لباس عافیت به تن همه بچه های مریض بپوشونه انشاالله
امیدوارم به زودی زود بهبود پیدا کنه :P

سلام برهمه عید مبارک والا ما هم وایبری نیستیم وقتی خوب میایم شما نیستین واسه دیوار صحبت کنیم شمارتو بده جون برات اس بدم نکه یخورده لارجیمون زده بالا دوروبر وایبر مایبر نمیپلکیم :mrgreen:
سمیه جون از کجا فهمیدی کلیه های بچت مشکل پیدا کرده برگشت ادرار رو از کجا فهمیدی

سلام ممنون از محبتت صبا جون .فقط براش دعا کن ایشاالله تا سال دیگه که باید دوباره براش عکس بندازم خوب شده باشه . پسر گلتم از طرف من ببوس .
سلام ناجی جون . تب بالا داشت با ازمایش متوجه عفونتش شدم چون زیر یکسال بود یه هفته بستری بود بعدش عکس از مثانه و کلیش انداختیم . دکترش میگه خیلی از بچه ها تا دوسالگی خوب میشن . من خودم دوتا از بچه های دوستام دارن یکیش تو دوسالگی خوب شد یکی دیگه که الان 4سالشه هنوز خوب نشده دکترش گفته احتمالا باید عمل بشه .
نینی گلا چطوره گرچه دیگه گل پسرت واسه خودش مردی شده .حتما یه ماچش کن از طرف من .
الهی مرا به حال خود رها مکن یا حی یا قیوم...........
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 33 مهمان