من میخوام جنین شش هفته ایم رو سقط

سلام . من یه پسر 9 ماهه دارم و دو هفته هست که فهمیدم باردارم . سونو هم رفتم . هفته پیش گفت تقریبا در هفته پنجم هستی .هنوز مشکلات بارداری قبلیم حل نشده . کمر درد شدید . بیخوابی . یه مشکل دیگه هم دارم و اینکه در هفته دوم یا سوم بارداری چون نمیدونستم که باردارم چند تا عکس رادیولوژی گرفتند ازم و فکر میکنم جنین اشعه خورده . البته میگن مقدارش زیاد نیست معمولا . چون از ستون فقراتم بوده . حالا سوالم از شما اینه که برای سقط چیکار کنم ؟ دکترم میگه قرص یا شیاف بهتر از آمپوله . از طرفی هم میترسم اگر سقط کنم دچار عواقب جسمی و معنویش بشم و پشیمون بشم . اگر هم بدنیا بیاد خب من تقریبا تا چند سال دیگه زندگی شخصی نخواهم داشت و بچه اولم هم خیلی بهش ظلم میشه . درسم نیمه کاره مونده و... خیلی مردد و دودل هستم . همسرم هم میگه هر کدوم رو که میخوای انتخاب کن . بنظرتون من مجاز به سقط هستم و با چه روشی ؟لطفا زودتر جوابمو بدید .ممنونم .

سلام تو رو خدا این کارو نکن که هم پشیمونی دنیوی و هم اخروی داره،به خدا اگه اعتقاد داری توکل کن مگه قدیم بچه ها شیره به شیره نبودن، درست رو هم میخونی، شاید این
فرشته کوچولو یه موهبت الهی برات باشه دلت میاد از بین ببریش و اگه در قیامت جلوتو بگیره و ازت سوال کنه چرا؟فدای چی کردیش؟
یک بار زایمان کردی ولی سقط به هر روشی خیلی بدتر از زایمانه و دردات رو چندبرابر میکنه در ضمن هر بارداری یه بهاره در بدن هر خانم،حیفه شاید همه دردهات به خاطر این موهبت از بین بره، شاید یه ازمایش باشه.
در مورد ظلم به بچه اولت تا حدی درسته ولی کلاسهایی هست که مهارت تربیت رو در این موارد یاد میدن اگه خواستی بگو شمارشو بهتون میدم.
به خاطر خدا سقط نکن مطمئن باش همه چیرو خودش درست میکنه، منو بی خبر نذار :D

سلام عزیزم
بارداری مجددت رو بهت تبریک میگم عزیزم بهت حق میدم انتظار بارداری مجدد رو نداشته باشی اما این رو بدون قطعا یه امتحان الهی است. در مورد بچه هایی که شیر به شیره هستند رابطه بهتری با هم برقرار می کنند اتفاقا من و برادرم هم شیر به شیره هستیم و رابطه خیلی خوبی داریم .همسرت هم از بارداریت ناراحت؟در ضمن اینو بدون که اگه سقط بکنی یه نسل رو قطع کردی بهش خوب فکر کن و تصمیم نهایی رو بگیر .کسانی هستند در انتظار بچه که دوست داشتند به جای تو باشند .میخوای درست رو ادامه بدی با بچه دوم هم میشه درست رو بخونی منم دارم درس می خونم و خودم برای ارشد اماده می کنم و دوست دارم باردار بشم با اینکه درس برام مهمه اما اگه بارداربشم فقط مدتی درسم عقب میافته.در مورد اشعه خاله منم در دوران بارداریش با اشعه در تماس بود اما به لطف خدا پسرش سالم به دنیا اومد.
توکلت به خدا باشهو امیدت رو از دست نده.صبر داشته باش .امیدوارم از این آزمایش سربلند بیرون بیایی
یا علی
در ناامیدی بسی امید هست

سلام دوستان . ممنون از نظراتتون و راهنماییهای خوبتون. ما تصمیم گرفتیم بچمونو نگه داریم علیرغم سختیهاش. مهیا جان شماره اون مرکر آموزشی رو بهم بده . از همتون ممنونم .
برام دعا کنید.

سلام
دوست عزیز مامان شدن مجددتون وبعد از اون تصمیم عاقلانه و زیباتون رو تبریک می گم و امیدورام که با داشتن این دو موهبت الهی بهترین ها رو در پیش داشته باشید.
اگر کمکی در طی بارداری تون از دست من بر می اومد خوشحال می شم کمکتون کنم.
برای دوستانی هم که منتظر مادر شدن هستند، خیلی دعا کنید...
حق پشت و پناه خانواده ی قشنگتون
كارشناس مامايي فيروز

سلام زی زی عزیز
به شما تبریک می گم وقتی پست های اول را می خوندم با یک نگرانی خاصی داشتم مطالب را دنبال می کردم .
خوشحالم و برای شما و خانواده تان آرزوی سلامتی می کنم . من هفته 10 نی نیم را از دست دادم . بارداری اولم بود. برای همین وقتی از سقط صحبت می شه اونم خواسته خیلی دلم می گیره

سلام زیزی جان
خوشحالم که از این آزمایش سربلند بیرون اومدی و بدون که خداوند هم از تصمیمی که گرفتی بسیار خوشحال هست.مطمئن باش خدا کمکت می کنه تا تمام سختی ها را به آسانی طی کنی منم برات دعا می کنم که بارداری موفقی رو داشته باشی امیدوارم نی نیت یه دختر کوچولوی سالم و زیبا باشه
برای همه کسانیکه که آرزوی مادرشدن دارند دعا کن
یا حق
در ناامیدی بسی امید هست

سلام. منم الان بچه سومم رو ناخواسته باردار شدم. بچه اول و دومم هم دانشجو بودم الانم تازه رفتم سر کار . اما دلم نمیاد سقط کنم ولی منم رادیولوژی رفتم دکتر گفته ممکنه خود به خود سقط بشه تازه الان هفته پنجم هستم اما سونو گرافی گفته جنین رشد نکرده. می خوام بدونم که برای بچه شما که رادیولوژی رفتی مشکلی پیش نیومد؟ من نگران اثر رادیولوژی هستم

Re: من میخوام جنین شش هفته ایم رو سقط کنم . چند تا سوال دارم .

سلام ی پسر هشت ساله دارم شوهرم داره جدا میشه اصرار شدید ب طلاق داره و من باردارم شش هفته میگه سقط کن میگه باید سقط کنی میترسم دلم نمیاد نمیدونم چکار کنم یعنی میتونم دوتا بچه خودم بزرگ کنم میگه از طرف من برا هیچ کدومشون حمایت مالی نداری میترسم دنیاش بیاز؟رش بدبخت بشه چکار کنم شب روزم گریست
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 19 مهمان