Re: مینویسم برای مادران که برای دل نازک من هم دعا کنند.....

آزی نوشته شده:آره نازلی ومریم جون تقریبا عمل میکنم رفتم صدای قلبشو شنیدم انگار دنیا رو بهم دادن حس قشنگی داشتم
مبارکه
انشاءالله نصیب همه آرزومندان بشه :P :P :P

یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

تنها نوشته شده:مینویسم برای مادران که برای دل نازک من هم دعا کنند.
برامنم دعاکنید دلم منم نازکه باهرتلنگری میشکنه.............
سلام اعظم جوون
خدا بهترین چینه بند زنه :(
انشاءااله خودش حاجتتو بده :P
یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

nazly53 نوشته شده:
تنها نوشته شده:مینویسم برای مادران که برای دل نازک من هم دعا کنند.
برامنم دعاکنید دلم منم نازکه باهرتلنگری میشکنه.............
سلام اعظم جوون
خدا بهترین چینه بند زنه :(
انشاءااله خودش حاجتتو بده :P

سلام عزیزم
ممنون.انشااله که همیشه سلامت باشی

Re: مینویسم برای مادران که برای دل نازک من هم دعا کنند......

آلو بخارا در بارداری

آلو بخارا (گوجه برغانى) همان آلوى سیاه بزرگ است که طبیعت سرد و تر دارد.ملین، مسهل رقیق و مسکن حرارتگرم مزاج‌ها و صفراوى‌ها، رافع تشنگى و برنده تبهائى است که از حرارت عارض شده باشدآلو بُخارا یکی از انواع خشکبار است. آلو بخارا از خشک کردن آلو و یا گوجه به دست می‌آید. برای تهیهٔ آن نخست آلو قطره‌طلا در آب کمی جوشانده می‌شود، سپس پس از خنک شدن پوست آن کنده شده و در آفتاب خشک می‌شود.
آلو بخارا
بررسی‌ها نشان می‌دهد ‌آلو بخارا که آلوی خشک شده محسوب می‌شود سرشار از آنتی‌اکسیدان است به طوری که محققان مقدار آن را باآنتی‌اکسیدان‌های موجود در بلوبری برابر می‌دانند.این ماده مغذی سرشار از فیبر و کربوهیدرات‌هایی موسوم به ‌سوربیتول‌ است که مانع ‌یبوست می‌شود.الو بخارا که به نام های الو زرد –پردفوس –یرقون –اجاص –جاصا والو برقانی نیز معروف می باشد ،دارای طبع سرد و تر است . امام رضا ع می فرماید :آلوی تازه حرارت را خاموش و صفرا را تسکین می دهد و آلوی خشک خون را ساکن می کند و درد مهلک را آسان و از بین می برد.در ماه نهم بارداری آلو بخارا برای مشلات کبدی و گوارشی بسیار مفید است و ما توصیه می کنیم افراد میل کنند. خوردن بادام شیرین قبل از خواب هم برای رفع یبوست مفید می باشد. ضمن مصرف این ها بهتر است از مصرف موادی مثل برنج که خشک هستند خودداری کرده و به جای آن از غذاهای آبکی استفاده کنید. تخم گیاه اسفرزه هم مفید است و بهتر است آن را با روغن بادام شیرین خیس کنید و زمانی که لعاب داد مصرف کنید.
http://www.jesarat.com/%D8%A2%D9%84%D9% ... %87%DB%8C/
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 22 مهمان