Re: محتاج دعایم (رژیم غدائی قبل و بعد ای وی اف

سلام عزيزم منم در تاريخ ١٧ اسفند ٩١ ميكرو كه بخشي از اي وي اف ميشه انجام دادم نتيجه عملم مثبت شد باردار شدم ولي متاسفانه به علت بيماري خواصي مجبور به ختم باردار شدم و جنين رو فرستادم براي آزمايش كه جوابش اومد اگه خدا بخواد همه چيز خوب پيش بره تو اين ماه ميرم براي ميكرو از جنين هاي فيريز شده استفاده مكنم .
براي عمل اول قبل وبعد اي وي اف دستور غذاي خواصي نداشتم يعني چيزي نيست كه نبايد خورد فقط نكته مهم اينكه اصلا به هيچ عنوان استرس نبايد داشته باشي چون تو گرفتم جنين خيلي تعصير داره .
فرق اي وي اف با ميكر و
براي مي
كرو اسپرم خودش وارد تخمك ميشه و بارور ي يعني جنين رو تشكيل ميده .
اي وي اف اسپرم رو با لوله هاي مخصوصي وارد تخمك ميكنن كه جنين تشكيل بشه به عمل اي وي اف ميگن .
فقط يه چيزي من قرص ضد بارداري استفاده نكردم نمي دونم شما براي چي استفاده مكنيد .؟؟

يا ارحم الراحمين ويا اكرم الاكرمين

سلام عزيزم منم در تاريخ ١٧ اسفند ٩١ ميكرو كه بخشي از اي وي اف ميشه انجام دادم نتيجه عملم مثبت شد باردار شدم ولي متاسفانه به علت بيماري خواصي مجبور به ختم باردار شدم و جنين رو فرستادم براي آزمايش كه جوابش اومد اگه خدا بخواد همه چيز خوب پيش بره تو اين ماه ميرم براي ميكرو از جنين هاي فيريز شده استفاده مكنم .
براي عمل اول قبل وبعد اي وي اف دستور غذاي خواصي نداشتم يعني چيزي نيست كه نبايد خورد فقط نكته مهم اينكه اصلا به هيچ عنوان استرس نبايد داشته باشي چون تو گرفتم جنين خيلي تعصير داره .
فرق اي وي اف با ميكر و
براي مي
كرو اسپرم خودش وارد تخمك ميشه و بارور ي يعني جنين رو تشكيل ميده .
اي وي اف اسپرم رو با لوله هاي مخصوصي وارد تخمك ميكنن كه جنين تشكيل بشه به عمل اي وي اف ميگن .
فقط يه چيزي من قرص ضد بارداري استفاده نكردم نمي دونم شما براي چي استفاده مكنيد .؟؟

اره عزيزم من همسرم مشكل داره من قبل عمل عكس رنگي گرفتم .
نمي دونم اگه بخوام دوباره ميكرو كنم بايد دوباره عكس رنگي بگيرم .
دكتر بهت گفته اي وي اف كني يا ميكرو بعد كجا انجام ميدي من بابل انجام ميدم.

تعداد جنين بستگي به سن داره اگه كمتر ٣٠ باشي ٢ تا ميزارن اگه بالاي ٣٠، باشي ٣ تا اگه بيشتر بزارن همديكر رو دفع ميكنن باعث. ميشه نگيره .
داروهاي بهت ميدن برا تحريك كردن تخمك كه بستگي به بدنت كه چقد جواب ميده بيشتر آمپول كه زير ناف يا تو بازو يا عضله ميزني تا وقتي كه تخمك هات رسيده باشن بعد بهت ميگن بيايش برا كشيدن تخمك كه بيهوشي كمي مكننت و تخمك رو ميكشن و اسپرم شوهرت رو مگيرن و ميزارن تا جنين تشكيل بشه بعد بهت زنگ ميزنن بعد سه روز كه ميري برا انتقال جنين كه مثل يه معاينه ساده دردي نداره بعد تو همون بيمارستان چند ساعت استراحت ميكني بعد هم مرخصي بعد اونم داروهاي خنواص خودشو داره كه بايد مصرف كني.

خواهش استراحت داشتم كاري نميكردم ولي تحرك هم داشتم .
بعد ماه سه به بعد بيرون ميرفتم .
البته اونا بهت ميگن هر كاري ك دوست داري انجام بده ولي مواظب باشي خيلي بهتره.

سلام عزيزم تا اونجاي كه من خبر دارم تو اين سايت در حال حاضر من ميكرو كردم .
امروز رفتم دكتر بهم گفت احتمالش هست كه دوباره جنين به هيدروپس مبتلا بشه مشكل ژنتيكبي نداشتم دكتر بهم گفت اين جور مريض ها بايد انقدر باردار بشن تا يكيش سالم بشه يعني همش در استرس باشي اونم چي ومني كه ميكرو مكنم اونم روش .نمي دونم چه كار كنم انگار خدا اصلا منو نميبينه انگار هر چي خدا خدا ميكنم دورتر ميشه .
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 20 مهمان