Re: بچه ها اریا جون نازی عزیز امروز به دنیا اومد خیلی مبارک

یه معذرت خواهی بزرگ به سمیه جون بدهکارم چون یادم رفت عیدرو بهش تبریک بگم شرمندم پیری و هزار عیب و علت. با تاخیر انشاا... سال پرخیری برای شما وهمه باشه وهمه مریضها لباس عافیت بپوشن نازی جون من تو خوابت چه شکلی بودم نکنه اشتباه گرفته باشی

سلام آلیس خوب ممنونم گلم
انشاءالله دوران بارداری راحتی داشته باشی و بسلامتی نی نی نازتو در آغوش بگیری
سلام ناجی گلم: هیچ تصویری از خودت تو ذهنم نبود یعنی یه حالتی شبیه اینکه فردی که خیلی برام آشناست و نیاز به تصور نیس
ولی موهای دخترتو خرگوشی بسته بودی خیلی ناز بود
یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

سلام و صد سلام به دوست ماه و مهربونم.بابهترین آرزوها واسه خودت و پسر نازنینت بهت تبریک میگم عزیزم ایشالله که همیشه به خوشی و شادی باشه و همه ی بچه ها تک تک بیان و این خبر خوبو بهمون بدن.مواظب گل پسرت باش دوست عزیزم
اللهم لا تذرنی فردا و انت خیرالوارثین وحیدا وحشا فیقصر شکری من تفکری بل هب لی عاقبت صدق ذکورا و اناتا

naji نوشته شده:نازی جون هرچی دوست داری اه وناله کن منم باهات همدردی میکنم واقعا سخته بعد زایمان بیای سرکار ازاین به بعد بگی اه من میگم اه اه از بابت همدردی میگم :wink:
ناجی بیا باهات همدردی کنم :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

maryam2662 نوشته شده:سلام..ممنونم نازی جون
سلام ناجی جون..مشتاق دیدار..عیدت مبارک عزیزم..انشالله امسال یک جفت دوقلوی پسر بجونت بیفتن من حال کنم یه کم
:mrgreen:
اره عزیزم اگه حرفت درست باشه و من انقد گناهام کم باشه که باشوخیای تو پاک بشه که خیلی خوبه.. عزیزم تو که اذیتی نداشتی فقط من پاقدومم نحس بود تا می اومدم مشتریات حمله ور میشدن سمت مغازه ات :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ناجی جون...رز گلم...نازی عزیزم...الاله نازم ونوس خوبم...اعظم جون و صفیه جون وسمیه خانوم و همه بچه هایی که الان اسمتون توذهنم نیست...اگراذیتتون کردم و حرفی ازدهنم دررفته یابرخورد بدی کردم حلال کنین
من فردا بستری میشم
فدای همگی تون
مریم جون کجایی؟ :P :P :P :P :P :P

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

nazly53 نوشته شده:
maryam2662 نوشته شده:سلام..ممنونم نازی جون
سلام ناجی جون..مشتاق دیدار..عیدت مبارک عزیزم..انشالله امسال یک جفت دوقلوی پسر بجونت بیفتن من حال کنم یه کم
:mrgreen:
اره عزیزم اگه حرفت درست باشه و من انقد گناهام کم باشه که باشوخیای تو پاک بشه که خیلی خوبه.. عزیزم تو که اذیتی نداشتی فقط من پاقدومم نحس بود تا می اومدم مشتریات حمله ور میشدن سمت مغازه ات :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ناجی جون...رز گلم...نازی عزیزم...الاله نازم ونوس خوبم...اعظم جون و صفیه جون وسمیه خانوم و همه بچه هایی که الان اسمتون توذهنم نیست...اگراذیتتون کردم و حرفی ازدهنم دررفته یابرخورد بدی کردم حلال کنین
من فردا بستری میشم
فدای همگی تون
مریم جون کجایی؟ :P :P :P :P :P :P
اخرش این بشر رفت خودشو معرفی کنه به تیمارستان :mrgreen: :twisted: بچه ها هروقت خواستین برین ملاقاتش منوهم صدا بزنین من تنهایی میترسم برم ملاقات :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 12 مهمان